Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE ELDER ONES SPEAK!

+11
Rablas
VEXOR
Kharadrim
Juhatar
zokran
Ghostara Ashvaraga
MorciTheCroat79
LatZee
Kapetanili
Berta
Talumaril
15 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 3:56 pm

pa slušaj napravimo novi kin, tko bi htio ući od starih igrača koji su se sada vratili. dobili bi nešto neaktivnije od swim-a. i napravimo novi kin koji ćemo vodit mi koji nemamo previše iskustva, bolje je ovako

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili uto stu 09, 2010 4:00 pm

Bicikl je napisao/la:ja iskreno mislim (ne želim uvrijediti nikoga) da osnivanje novog kina je bezazleno, jer to neće biti ništa bolje. Sad je swim napokon proradio, ima dosta ljudi, ne moramo pravit nova pravila, mi jedino tražimo nekoliko aktivnih officera koji mogu ubacit ljude u kin.

Nisi dobro pročitao/razumio prvi post.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 4:01 pm

Bicikl je napisao/la:pa slušaj napravimo novi kin, tko bi htio ući od starih igrača koji su se sada vratili. dobili bi nešto neaktivnije od swim-a. i napravimo novi kin koji ćemo vodit mi koji nemamo previše iskustva, bolje je ovako

ne, ne, koliko sam shvatio stara ekipa hoce uzivat u igri i vratit se onome sta je swim bio , zajednica od 10-ak ljudi, frendova koji skupa igraju.. Nase potrebe su za sada drugacije i shvacam njihovu odluku i kao takvu treba je postovat, a kanal swim uvijek mozemo svi koristit Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 4:01 pm

Nemoras ti biti nista pametan da bi vodio kinship, samo trebas imati volje i zelje za tim. Nitko founderima iz SWIMA nije pokazao kako se vodi, i oni su krenuli od nule.

Imate veliku prednost momci zbog izlaska F2P-a krenite iz pocetka, pokupite igrace i postavite svoja pravila.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril uto stu 09, 2010 4:09 pm

Bicikl je napisao/la:ja iskreno mislim (ne želim uvrijediti nikoga) da osnivanje novog kina je bezazleno, jer to neće biti ništa bolje. Sad je swim napokon proradio, ima dosta ljudi, ne moramo pravit nova pravila, mi jedino tražimo nekoliko aktivnih officera koji mogu ubacit ljude u kin.

Prividno je proradio je zato što je stigao novi sadržaj, ali to ti je uvijek tako. Dugoročno se opet ništa neće riješiti. Nisu tu problem aktivni oficiri, nego činjenica da je već neko vrijeme priliv novih članova u Kin bez pravog reda, poretka i kontrole zapravo razarao stare strukture SWIMa. Moraš dopustiti i mogućnost da ljudi ne žele nužno ubacivati nove igrače u Kin, jer možda regrutacijska politika koja je u zadnjih godinu dana silom prilika zaživjela i nije nešto što se slaže sa onakvom slikom Kina kakvu o njemu imaju osnivači i veterani. Vrijeme je da se napravi ono što se u MMO-ima zove rollback.

Osim toga, Bicikl, mislim da od tebe velika većina očekuje da budeš jedna od glavnih pokretačkih sila u stvaranju novog Kina. Sad si već stekao poprilično iskustvo i moći ćeš puno ponuditi u organizaciji "sljedećeg stadija". SWIM vam je bio odlična odskočna daska, ali ne morate se bojati novih početaka. Dapače!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 4:14 pm

hmmm dobro možemo novi kin napravit, nek ga napravi bilo tko, mogu i ja ali ne želim bit leader to svakako. može ući ćemo u kin ja, sayid, rocele, mitinel, thandri, medros i nezz tko još i neki novi igrači ali nadam se da će barem swim channel još uvijek postojati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 4:16 pm

SWIM kanal nitko ne moze ugasiti, a sad koliko ce tko biti aktivan na njemu to ovisi o pojedincu
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 4:40 pm

nije ovo tema za raspravu o tome, kao sto sam vec napisao otvorite temu za dogovore, nemojte tu pisati Wink

obrisani nepotrebni postovi
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 4:44 pm

rasprava o novom kinu ovdje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kharadrim uto stu 09, 2010 4:56 pm

Iju! Što je strog! Smile

Dragi naši, ponovo da malo probam razjasniti, čini se da ima nekih koji misle da je ova odluka loša te da potencijalno zakida neke članove. Naprotiv, sve što vi gubite je ime, tj. tag iznad glave. Ostalo sve ostaje isto uz minimalni napor osnivanja novog kinshipa, smišljanja imena i organiziranja strukture vodstva.

Ovo posljednje vjerujem da neće biti problem jer sam siguran da već sad imate dobro uhodane principe kako, tko i kad što organizirati, takod da će oni koji su vukli i bili aktivni prirodnim slijedom doći do zaslužene pozicije oficira (iako sama po sebi ta titula ne radi velike razlike u samoj igri). Elem, možete na sve to skupa gledati kao da je kin promijenio ime a oficiri (čitaj:stari prdonje) okačili sjekire, mačeve i lukove o klin. Zapravo, mi smo ti koji više gubimo Smile

Osobno ne odbijam mogućnost da je ovo posmrni hropac i posljednje batrganje. Istina je da većina nas ne igra ni blizu aktivno, a kao što je Tal rekao, dobar dio odgovornosti nosi sama igra tj. razvojni tim. Meni je recimo dozlogrdila Moria. Pa je nakon Mirkwooda sve stalo. Je fora su razni festivali, ali brate otpleso sam one plesove, najaho se onog konja, nabro se onog cvije..erm! ne to.. uglavnom, previše puta. Where is the horse and the rider? Where is the horn that was blowing?! Ok, pretjerujem... Razz Bottom line, neću lagat da je za mene igra izgubila dio apila. Vjerujem da je isto istinito i za dobar dio ostalih foundera, a na kraju krajeva, nije fer prema vama koji ste aktivni i koji se trudite da kin bude k čemu da vas iz sjene pasivno "vode" stare usidjelice.
Istina, mogli smo se mi samo pokupiti u drugi kin. No naposlijetku, tu postoji ipak jedan hm...roditeljski? osjećaj, pomiješan s ponosom i možda ohološću ako želite, izrođen iz činjenice da smo mi stvorili taj kin i ime, i znamo što ono znači, stoga nam je teško prepustiti ga dalje. Mislim da nije nerazumno i pre sebično od nas što smo odlučili to ime zadržati u nadi da ga kroz određeno vrijeme i vrlo osnovni ponovni početak možemo reforgeati Smile

ponovo je nepotrebno za dodati. Forum je otvoren, dobrodošli su svi, dapače, veselo je vidjeti aktivnost na forumu. A svi mi ćemo uvijek rado uskočiti, ili ako treba pomoć oko levelanja, rješavanja questa ili raida, craftanja, i naravno bilo kakvih savjeta oko osnivanja, pokretanja i vođenja kinshipa.
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by VEXOR uto stu 09, 2010 9:01 pm

Milsio si reći : Mi ćemo pomoći vama Razz

Jer, većina Apprenticea su postali Masteri Twisted Evil
VEXOR
VEXOR

Broj postova : 134
Age : 45
Lokacija : Sl. Brod
Registration date : 27.03.2009

MyLotro
Main character: VEXOR
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: Kolko treba

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril uto stu 09, 2010 10:01 pm

Jadan je onaj učitelj kojega učenik ne nadmaši... Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Rablas sri stu 10, 2010 4:17 pm

Sretno ekipa Very Happy
Rablas
Rablas

Broj postova : 80
Registration date : 21.07.2009

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by brajki sri stu 10, 2010 4:38 pm

Joj kad sam čuo in game da izlaze mladi iz swima bio sam zgrožen, sad mi je sve jasnije.

Ostaje nam swim kannal, a ja ću lotro propovjedati i nove sljedbenike upučivati na swim kanal pa nek od toga dalje krenu. Smile

Na mene naravno uvijek možete računati i uvijek ću biti tu da vam pomognem.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost sri stu 10, 2010 8:05 pm

Sretno ljudovi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost sri stu 10, 2010 8:47 pm

ajd vi stariji i iskusniji igraci udite s bar jednim altom u kin da nam pomognete Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by brajki čet stu 11, 2010 2:30 am

Ljudi ja bih ušao sa altom u vaš kin, ali nažalost to mi je prekomplicirano jer ako sam na altu onda nemam kin chat (od heroes of eriador). Bilo bi dobro da jedan lik može imati pristup na nekoliko kin chatova.
No ništa vi nebrinite, na swim kanalu objavite ako idete u neku akciju za bilo koji lvl pa ću se pridružiti ako vam treba pomoć. Smile
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Eruhin uto stu 16, 2010 12:14 am

Sam sam se sebi,ulaskom u SWIM,zakleo da nikad neću dragovoljno napustiti SWIM ni dozvoliti da mi njegovo ime prestane krasiti nadglavlje.Ponosno sam ga pronašao,i trenutno to još činim,Međuzemljem.Rekao sam si da ću biti kao oni stjegonoše u filmovima koji su gotovo nenaoružani i gotovo im je jedina zadaća nastojati da se stijeg vijori.Mislio sam da ako ostanem i zadnji znači da tako treba i biti samo da se ime kako tako pronosi dalje.
Pošto ne kršim obećanja i pošto me izlazak iz SWIM-a,da se blago izrazim,baš i ne čini pre sretnim imao bi jednu molbu:neka me onaj tko je zadužen za "kickanje" iz SWIM-a kickne nogom što jače može po sred prdare,jer se u suprotnom iz SWIM-a dragovoljno NE MIČEM.Hvala najljepša.
Eruhin
Eruhin

Broj postova : 11
Lokacija : Pula
Registration date : 10.12.2009

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 16, 2010 9:13 am

Very Happy Very Happy Very Happy e to je junački Very Happy Very Happy Very Happy
Svaka čast hehehe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril uto stu 16, 2010 12:02 pm

Eruhin je napisao/la:Sam sam se sebi,ulaskom u SWIM,zakleo da nikad neću dragovoljno napustiti SWIM ni dozvoliti da mi njegovo ime prestane krasiti nadglavlje.Ponosno sam ga pronašao,i trenutno to još činim,Međuzemljem.Rekao sam si da ću biti kao oni stjegonoše u filmovima koji su gotovo nenaoružani i gotovo im je jedina zadaća nastojati da se stijeg vijori.Mislio sam da ako ostanem i zadnji znači da tako treba i biti samo da se ime kako tako pronosi dalje.
Pošto ne kršim obećanja i pošto me izlazak iz SWIM-a,da se blago izrazim,baš i ne čini pre sretnim imao bi jednu molbu:neka me onaj tko je zadužen za "kickanje" iz SWIM-a kickne nogom što jače može po sred prdare,jer se u suprotnom iz SWIM-a dragovoljno NE MIČEM.Hvala najljepša.


Ne brini, Eruhine, vjerni naš suborče, tvoje mjesto u SWIMu je odavno zapečaćeno. I da nisi poustao ovo, po defaultu ostaješ u Kinu uvijek i zauvijek. Smile Kao što vidiš, restrukturiranje je pri kraju, a tvoj je status nepromijenjen. S pravom! Već si dugo sa nama i veselimo se još mnogim te premnogim bitkama s tobom. Stijeg nikad neće pasti, pogotovo ne dok imamo ovakve barjaktare u svojim redovima.


Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Eruhin uto stu 16, 2010 4:59 pm

Ne mogu vjerovati!Pa ni u snu nisam sanjao da tako netko gleda na mene.Danas sam nekako sa zebnjom došao u Međuzemlje i prvo stisnuo "Ž" da vidim stanje.Pomislio sam da ću ime Kina gledati još kratko vrijeme.Onda me Sayid pitao da li hoću u kin.Rekao sam kako čekam da me kicknu iz SWIM-a.A on kaže:"a ne,sry.ti ostaješ u Swim-u."Odmah van iz full screena na provjeru divne vijesti,još u nevjerici.Evo me tu ...Čitam još divniji post.Hvala na povjerenju i ovim rječima.Nisam nešto posebno usavršen ali naći će se valjda kakav poslić-čišćenje kuće ili šišanje trave okolo.A i suđe oprati.Čizme i ostalo će vam se sijati.
Još jednom hvala na ukazanom povjerenju i prepoznatoj vjernosti.
Eruhin
Eruhin

Broj postova : 11
Lokacija : Pula
Registration date : 10.12.2009

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril uto stu 16, 2010 10:54 pm

A ne!
U SWIMu smo svi jednaki!
Čišćenje čizama ide po sistemu rotacije.
Recimo, sljedeći je Morgo. Smile Smile

Ne brini, Eruhine, ništa od onih riječi nije nezasluženo.

Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Eruhin sri stu 17, 2010 4:21 pm

Very Happy
Eruhin
Eruhin

Broj postova : 11
Lokacija : Pula
Registration date : 10.12.2009

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili sri stu 24, 2010 4:19 pm

Ej, izbacio si Kapetanka iz SWIM-a! Eeeeeeej! Kapetanko, The Godfather of Kapetanili! Ja ti opraštam ali Kapetanili neće sigurno, zato se čuvaj kad se uloguješ!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Buga pet stu 26, 2010 4:06 pm

uh sad sam se zabrinuo kak stoji i najbrojnija ( i jedina) obitelj hobbita u swimu affraid a i tuljkov sin pig

glede one rotacije s čiščenjem čizmi ,treba se znat da pravi hobiti to ne nose pa u tome ni nemogu imat udjela , al zato u recimo jedenju pita su daleko najzastupljeniji Wink
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! - Page 2 Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.