Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
THE ELDER ONES SPEAK! Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
THE ELDER ONES SPEAK! Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

THE ELDER ONES SPEAK!

+11
Rablas
VEXOR
Kharadrim
Juhatar
zokran
Ghostara Ashvaraga
MorciTheCroat79
LatZee
Kapetanili
Berta
Talumaril
15 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril pon stu 08, 2010 11:39 pm

Pozdrav, veliki i mali SWIM-ovci!

Upozorenje. Ovo je jako dug post.
Napravite si kokice i dajte si vremena da ga doista pročitate, a ne samo da projurite kroz njega.

Ovih smo dana mi osnivači SWIMa puno vijećali o tome kako dalje i kako bliže i došli smo do nekih odluka. Možda se neće svima svidjeti, ali odlučili smo napraviti neke promjene kako bi svima bilo bolje i kako bi svi imali ono što žele od Kina i od ove predivne igre. Nikoga ne želimo uvrijediti ni povrijediti.

Kao što neki vjerojatno znaju, nas nekoliko je osnovalo ovaj Kin prije više od tri godine. U tri godine je SWIM prošao svašta. Imali smo jako dugo razdoblje fenomenalne igre i odličnih igrača. Bili smo ekipa. Jedna cjelina od gotovo stotinu ljudi. Nalazili bismo se najmanje dva-tri puta tjedno, često i svakodnevno i organizirano razvaljivali sve što smo stigli, raidove, instance, deedove, Ettens, you name it. I tako je to trajalo i išlo i bilo je savršeno. Neusporedivo. Ali ništa ne traje vječno. Novi igrači su dolazili, stari su odlazili, Kin se mijenjao. Mijenjala se i igra. S ovim F2P-om završava razdoblje od skoro godinu dana kada se NIŠTA novo osim festivala nije događalo u LOTRO-u. Ali doslovno ništa. Kraj nevjerojatnih novosti koje se svakodnevno događaju u svijetu videoigara, takva rupa nipošto nije dobra ni za igru ni za Kinove.

Sad je F2P napokon ovdje, ali svima vam je jasno da su se neke stvari nepovratno promijenile. Mnogi ste ovdje došli zapravo na zalazu onoga što je SWIM nekada bio, vjerojatno preko Brajkijevog pousta na BUG-ovom Forumu koji je star tri godine. I jako nam je drago zbog toga. Brajkiju zapravo nikada i nećemo moći adekvatno zahvaliti na tom poustu. Drago nam je i zbog toga što još uvijek dolazite u SWIM. To puno govori o onome što je SWIM nekada bio. Ali SWIM više mladim igračima ne može pružiti ono što im treba. Naravno da i vi želite ono što smo i mi željeli kad smo tek došli u ovu nevjerojatnu igru. Koheziju, zajedništvo, zajebanciju, skupno raidanje, pomaganje, druženje, funkcionalan Kin, hrpu poznatih lica i urnebes u chatu kad god se ulogirate. I zaslužujete vidjeti kako MMO-i mogu izgledati kad sve funkcionira. I vidjet ćete to, ali će to morati biti u nekom drugom Kinu. Hvala Bogu, ima ih na Eldaru podosta. Neki naši veterani su već u njima. SWIM više ne može biti takav Kin. I to je sasvim u redu. Ne možemo vječno imati 40-50 aktivnih ljudi svaku večer i rušiti Watchera svaki tjedan. Mladim igračima treba živući, rastući Kin. Čak mislim da je najbolji savjet koji vam možemo dati da osnujete svoj Kin. Postavite svoja pravila. I svoje oficire. Organizirajte se kako želite. Primite nove ljude, napravite svoj Forum i igrajte onako kako vam odgovara.

Tu je i neminovna druga strana medalje. Neki bi se stari igrači vratili u Kin, ali im se ne sviđa u što se pretvorio. SWIM je krenuo kao Kin koji je pokrenula grupa od desetak RL prijatelja i kao takav je zamišljen. U međuvremenu se prometnuo u nešto što je i nas iznenadilo. U nekoliko mjeseci je od grupice prijatelja dogurao do nekoliko stotina što redovnih što manje redovnih članova i uhvatili smo se u tome kako se moramo organizirati i sve nekako dovesti u red. I to je neko vrijeme, čak impresivno dugo vrijeme dobro funkcioniralo. Ali malo-pomalo stara ekipa se osipala. Novi su oficiri radili najbolje što su znali i svaka im čast. Dugo su pokušavali održati plamen starog SWIMa, iako su neki od njih samo slušali priče o Zlatnom Dobu SWIMa. Ali svejedno su se trudili i na tome ćemo im zauvijek biti zahvalni. No stvari su s vremenom ipak izmakle kontroli. Sad je vrijeme da se vratimo osnovama.

Stara će garda pokušati vratiti SWIM u dane kad je desetak prijatelja skupa questalo i guštalo, bez ikakvih distrakcija i frakcija koje svaka vuku na svoju stranu. A mladi će igrači krenuti svojim putem i sami sebi stvoriti svoje legende. Pokušajte nas razumjeti. Probali smo sve ostalo, sestrinske Kinove, bratske Kinove, sada mislimo da je vrijeme da probamo reducirati neke stvari i vidjeti možemo li opstati kao Kin od 20 ljudi. Znamo da se u zadnjih godinu dana nismo iskazali kao oficiri i voditelji Kina i zbog toga nam je žao, ali valjda smo se ispuhali u prve dvije godine. Već dugo vam ne možemo ponuditi vodstvo koje vam treba. A i vi ste u međuvremenu stasali i sad sami možete voditi svoj Kin i ići u raidove ravnopravno s bilo kime na serveru.

Nećemo povlačiti nikakve linije niti se nabacivati imenima. Privatnim porukama ćemo poslati pozivnice nekim ljudima koji su s nama od početaka i bit će nam jako drago odluče li ostati i odluče li se vratiti, a ostalima ćemo zaželjeti sreću u novim pustolovinama. I nadamo se da ćete nam se javiti kao čelnici nekog novog Kina i da ćemo uskoro svi zajedno questati. Ništa se i neće značajnije promijeniti. Osim, nadamo se, nabolje. Mislimo da će ovakvo odvajanje biti bolje i za vas i za nas. Vama treba nova organizacija s novim vodstvom. Nama jednostavno ponovno treba malo virtualno mjestašce u Međuzemlju koje će biti samo naše. Nitko nikome ništa ne zamjera, nadamo se da nećete ni vi nama. Nema ni žurbe ni presinga. Ostanite još u SWIMu dok ne odlučite što i kako dalje. Mi ćemo pomalo čistiti neke članove koji se nisu ulogirali sedam, osam ili više mjeseci, ali još bar dva tjedna nećemo dirati aktivne članove, a ni to bez obavijesti i dogovora. Znači, sve se stigne konsolidirati negdje do 01. 12. ove godine.

Nas sedmorica osnivača SWIMa smo dugo razmišljali o svemu i odlučili smo da bi ovo moglo biti “solomonsko“ rješenje. Ja pišem ovaj poust, ali potpisnici smo svi mi, sedam Foundera SWIMa.

Talumaril
Patuljak
Morgo
Kadargo
Kharadrim
Durmitor
Ghostara

Javite nam što mislite o svemu, i, što je najvažnije, najte kaj zamerit! Smile
Hvala vam na pozornosti!
Pozdrav SWIMa!

Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 12:02 am

Svaka cast momci, odlican potez, drago mi je za cut da se SWIM vraca na stare tracnice Very Happy cheers
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 12:20 am

1. kak ti se dalo pisat?
2. znaci da cete ocistit SWIM?
3. Znaci da cemo mi "mladi" igraci otici u nove vode?

Super potez nema sta. Very Happy neka, trea to napravit Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili uto stu 09, 2010 12:24 am

Drugi put piši bijelim slovima na bijeloj podlozi da se bolje vidi !
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by LatZee uto stu 09, 2010 12:43 am

Nije on kriv sto je berta stavio zeleni background na forum Razz
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 1:23 am

Padre you have my Sword! Wink

Nabacit ćemo, nadam se neke akcije.
Dok se ovo sve sredi ja ću vjerovatno imati 1-2 chara s kojima ću vam moći povremeno pomoći u nekim raidovima, ako to naravno budete htjeli! Smile

Jedva čekam staru gardu online! Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili uto stu 09, 2010 2:29 am

Pa đe Kharadrima rozim slovima Razz

Ovo je apsolutno najbolje riješenje koje ste smislili.

Kako to sprovesti u dijelo sve fino ne znam sad jer sam totalno out of game tako da nemam pojma koji su sve aktivni igrači u SWIMu trenutno, znam jedino za Jovu, inače mog dobrog prijatelja Razz , i znam za onu malu što vazda stavlja ovaj smajli alien i eto Razz .

Ja za sebe ništa ne znam, ni kad ću se vratiti da aktivno igram ni đe ću se vratiti. Ako se vratim, imate moju kameru na raspolaganju Razz

Gud lak evribadi
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by MorciTheCroat79 uto stu 09, 2010 8:06 am

Uh, zamalo sam izgubio vid citajuci oavj post :-), ali u svakom slucaju drago mi je sto su founderi opet s nama i vjerujem da ce SWIM uskoro zablistat u novom sjaju :-).
Ajmo opet jednostavno usetat u Mordor cheers
MorciTheCroat79
MorciTheCroat79

Broj postova : 45
Age : 44
Lokacija : Međimurje
Registration date : 18.09.2010

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 8:51 am

Kapetanili je napisao/la:Pa đe Kharadrima rozim slovima Razz

Ovo je apsolutno najbolje riješenje koje ste smislili.

Kako to sprovesti u dijelo sve fino ne znam sad jer sam totalno out of game tako da nemam pojma koji su sve aktivni igrači u SWIMu trenutno, znam jedino za Jovu, inače mog dobrog prijatelja Razz , i znam za onu malu što vazda stavlja ovaj smajli alien i eto Razz .

Ja za sebe ništa ne znam, ni kad ću se vratiti da aktivno igram ni đe ću se vratiti. Ako se vratim, imate moju kameru na raspolaganju Razz

Gud lak evribadi

ta mala koja stavlja alien ovaj smajli osla u Illuminate Razz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 9:27 am

Ajd ja se slažem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy genijalno taj post me dirnuo.
Ali nadam se kada nas izbacite da ćemo i dalje čavrlajt na našem dragom swim chatu.
Ej tal kak ti se dalo prekontrolirati da pogledaš di su greške.
JA nisam ni jednu vidio Very Happy Very Happy Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Ghostara Ashvaraga uto stu 09, 2010 9:43 am

Određen period vremena smo razmišljali o mogućim rješenjima, i dugo smo se opirali nekakvim kickanjima ljudi, ali smo ipak zaključili da je ovako onajbolje.

Ali, ako se malo bolje pogleda, situacija se neće drastično promijeniti. SWIM kanal će i dalje biti aktivan, pa će se moći dogovoriti bilo šta i bilo gdje.

Pozdrav swima i vidimo se online. Ja ću navraćati ovih dana, ali ne mogu odgovarati za sebe. Vrlo vjerojatno ću većinu vremena craftati ili biti afk.

I da, flower pickin' tenk sa izraženim smislom za lijepo je konačno dobio ono što zaslužuje.
Roza slova Very Happy



flower
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by zokran uto stu 09, 2010 12:12 pm

svaka čast dečki, bit će mi drago vidjeti vas online i ponekad vam se pridružiti u avanturama Smile Smile
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Talumaril uto stu 09, 2010 12:53 pm

Momci, jako sam ponosan na vas right about now. Tu prvenstveno mislim na naš podmladak ali i na sve ostale. Ove pozitivne reakcije su me oduševile. Ful mi je drago što ste to tako prihvatili.

U početku će možda biti malo zahtjevno dizati neki novi Kin iz temelja, ali vrlo brzo ćete vidjeti koliku slobodu vam to daje. Pruža vam se prilika da stvorite Kin onako kako ste to oduvijek željeli. Primat ćete koga budete htjeli, ništa vas ne sprječava da regrutirate po svojim školama i faksovima ili da na nekim gamerskim forumima raspišete "natječaje" za nove igrače željne LOTRO izazova.

Želimo vam da budete kao mi nekada, i još uspješniji! A kao što Ghostara veli, svakako ćemo uvijek biti u kontaktu.

Ispričavam se zbog zelene boje, ali vjerno me služila kroz skoro 1200 poustova, ne bi bio red da je sad mijenjam. Smile Osim toga, kao što je LatZee dobro primjetio, boja je tu bila prije, a podloga se promijenila. Nekoliko puta. Smile

A kako mi se dalo toliko pisati? Pa eto, to nam je bilo na duši već neko vrijeme, pa sam sve skupa pokušao nekako uobličiti u koliko-toliko suvisao post. Nije pisanje toliko dugo ni trajalo, negdje kao epizoda neke malo duže serije. Smile

Da vam još odgovorim na ovo - što se vas mladih / novijih igrača tiče, za početak se možete dogovoriti in-game ili se nađete na nekom chatu, i počnete se dogovarati oko novog imena, vodstva i ostalih gabarita. Ima vas dosta, svakako više nego dovoljno da neki novi Kin pokrenete u velikom stilu. Dok ste još tu, nemamo ništa protiv da uputite pozive svima na koje naiđete online a za koje mislite da bi bili zainteresirani za prelazak u novi, ambiciozniji Kin.

Ma uostalom, i sami znate proceduru. Smile Mladi ste, pametni ste, siguran sam da ćete sve složiti na najbolji mogući način.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Juhatar uto stu 09, 2010 1:12 pm

kako cuh od strijelki... starjesine progovorili nakon dugo vremena u mraku...
kao gandalf... kada dodje bas onda kada je i naumio Smile
inace ja vise ne dolazim na ovaj forum... ali sada sam morao napraviti iznimku... Smile

bit ce super vidjeti vas opet online! i zelim da SWIM opet roka kao nekada, i vjerujem da ste na dobrom putu cim ima volje Smile
ako ce vam trebati pomoc... SWIM kanal je tu... uvijek se moze nesto dogovoriti Very Happy

i to za "mlade igrace"
ne bi bilo lose napraviti kin za hrvate/balkance
u koji ce ulazit nova ekipa, ne da ih gubimo bezveze Smile

uzivajte i vidimo se u SWIM kanalu Smile
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili uto stu 09, 2010 1:16 pm

Šipak bi se oni javili da ja nisam reko Kharadrimu da se javi neko više jednom. Oni bi i dalje razmatrali i razmatrali i razmatrali sve dok im ne crkne razmatralica Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kharadrim uto stu 09, 2010 1:22 pm

Kad se nekom nekim čudom instaliraju roza slova točno podno leđa... Wink

Moram priznati da odluka nije bila laka, kuhala se dugo ko dwarfški gulaš od koboldetine, i drago mi je da vam je finog okusa Smile Kao što Talumario veli, ugodno su me iznenadile ovako pozitivne replike.

No vidim da se tu barata nekim pogrešnim terminima... Vidim da stari mudri dwarf mora stvari staviti malo u pravu (žablju) perspektivu. Dakle, stari SWIM je prošao puni krug, prirodno je da se vrati u prapočetke. Da, to znači da će njegove pomalo ocufane, podrapane i prljave barjake i stjegove ponovo nositi uglavnom isključivo founderi, ali da će ostali biti kickani je malo pogrešno formulirano. Prije će biti oslobođeni od stagnacije koja ih sputava Razz Bit će usmjereni i potaknuti u vlastito stvaranje legende Smile

Needless to say, svatko tko je ikad nosio boje SWIMa će uvijek biti najbliskiji Ally and will always have me axe and meself between ye and yer enemy aaarrrrr! Salute

Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 1:25 pm

Okej, napustio sam kin vodjen naputkom, e sad gdje dalje? Smile Znam samo za swim Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Ghostara Ashvaraga uto stu 09, 2010 1:26 pm

Razmatrali smo brzinom entova. Smile

flower
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Kapetanili uto stu 09, 2010 1:30 pm

Hahaha Kharadrime, "and will always have me axe and meself between ye and yer enemy aaarrrrr! Salute" kakvu sjekiru čovječe??? Idi je nađi prvo pa onda aaaaaarrrraj! Razz
Da sam ja GM u igri, sve bi ti uzeo, golog bi te ostavio!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 1:33 pm

zlajag je napisao/la:Okej, napustio sam kin vodjen naputkom, e sad gdje dalje? Smile Znam samo za swim Smile

Slobodno si na community dio forumu otvorite temu za dogovor, netko od vas neka zapocne kin i napravite si organizaciju, hrpa ljudi dolazi u igru trenutno, napunit ce te se nabrzaka
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 3:37 pm

a daj, ja nebi iz swima, meni je ovdje pre pre pre dobro Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 3:39 pm

Pa s obzirom da ce ti ici i ostali s kojima ti je pre pre pre dobro onda ti je isto gdje si Wink
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 3:40 pm

Betra,na kojem dijelu foruma tocno mogu otvorit post? Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Gost uto stu 09, 2010 3:49 pm

ja iskreno mislim (ne želim uvrijediti nikoga) da osnivanje novog kina je bezazleno, jer to neće biti ništa bolje. Sad je swim napokon proradio, ima dosta ljudi, ne moramo pravit nova pravila, mi jedino tražimo nekoliko aktivnih officera koji mogu ubacit ljude u kin.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Berta uto stu 09, 2010 3:54 pm

zlajag je napisao/la:Betra,na kojem dijelu foruma tocno mogu otvorit post? Smile

Slobodno u opcenito
[You must be registered and logged in to see this link.]

Bicikl je napisao/la:ja iskreno mislim (ne želim uvrijediti nikoga) da osnivanje novog kina je bezazleno, jer to neće biti ništa bolje. Sad je swim napokon proradio, ima dosta ljudi, ne moramo pravit nova pravila, mi jedino tražimo nekoliko aktivnih officera koji mogu ubacit ljude u kin.

mislis bezpotrebno? no dobro Smile nisi shvatio sto je pisac htio reci s prvim postom Wink
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

THE ELDER ONES SPEAK! Empty Re: THE ELDER ONES SPEAK!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.