Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
KINSHIP (SWIM) - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
KINSHIP (SWIM) - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KINSHIP (SWIM)

+15
Durmitor
Kharadrim
mirozel
Ghostara Ashvaraga
zokran
talajic
damba
Cezer
brajki
Berta
Patuljak
Samokres
Juhatar
Liinras
Kapetanili
19 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Samokres pon stu 09, 2009 5:28 pm

dajte se ljudi organizirajte,gladan sam morskih plodova i raznih "gljivnih" nametnika Very Happy

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta pon stu 09, 2009 5:45 pm

Ghostara Ashvaraga je napisao/la:Nabijem te na [alt]-a.

flower

Po ovome popisu ispada da imamo dovoljno ljudi, zar ne?

pa jel nije Ghost alt od Lloreth Smile eka banka tako nesto Razz

ne dovoljno nego mozemo cuda radit Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by zokran pon stu 09, 2009 5:49 pm

treba vidit tko s tog popisa nije registriran na stranici i forumu, i mučit ih mailovima i porukama dok se ne prijave Very Happy Very Happy ne počnu dolaziti Smile
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar pon stu 09, 2009 7:52 pm

ljudi ja sam spreman od petka... jos 2 kolokvija su mi ostala...
samokres... ti dodji s mainovima u nas kin Razz pa ce nas mozada biti dosta Very Happy

jos jednom zao mi je sto nisam dolazio u zadnje vrijeme na eventove i raidanje... ali zna se posao je posao (ucenje Razz)

i'll make it up to you Very Happy
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Cezer uto stu 10, 2009 2:31 am

zokran je napisao/la:treba vidit tko s tog popisa nije registriran na stranici i forumu, i mučit ih mailovima i porukama dok se ne prijave Very Happy Very Happy ne počnu dolaziti Smile

ili jednostavno ih ne vodit u nikakve raidove. Nema kornija, watchera, nema rifta ukoliko dovoljno ljudi nije prijavljeno na kalendaru. A se ako misle uštekat kad nama prijavljenima fali ljudi, jednu dobru jezikovu juhu I OTKAZAT EVENT(nema popuštanja tipa aj ovaj put dođite, al idući se prijavite...) Par puta će to iznervirat ljude koji su uredno došli na event ali ako se bude galamilo na ove šta se ne prijavljuju doć će i njima do glave ili nama dopizdit pa via iz kin-a!

Negdi će stavri morat puknit ili će se poćet urednije dolazit i poštovat MINIMALNA pravila ili SWIM gubi dosta vrijednih članova... Pa kome ovce a kome opanci...

P.S. iz Bertinog posta vidimo da bi Čuda mogli radit koliko ljudi imamo...

Cezer

Broj postova : 27
Registration date : 12.07.2009

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by zokran uto stu 10, 2009 10:22 am

o tome se već razmišljalo i raspravljalo...ali nismo pokušali Smile

ja imam jedan prijedlog mozda je malo hardcore, mozda je malo strogo ali mozda bude ucinkovit...moj prijedlog je bio da ljudi koji nisu prijavljeni na site-u a idu na kronija ili watchera ili ista drugo nemaju pravo rollati za dropove na bossevima...znaci uskratiti im dropove od bossova...pa nek se ljudi malo zamisle i počnu prijavljivati ako žele Very Happy

P.S. znam da se jedan dio ljudi neće složiti s ovim, ali ne može se svima udovoljiti Smile
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by brajki uto stu 10, 2009 11:23 am

Vidiš to ti je dobra ideja, to bi definitivno moglo potaknuti ljude da malo razmisle o svemu. Ali opet ostaje pitanje što sa onima koji idu samo radi DKP ili koji idu tek toliko i ne zanima ih drop?
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Samokres uto stu 10, 2009 2:09 pm

U TLCtR kada smo imali raidove smo vodili one koji su se prijavili na vrijeme za run,ako je falilo vodili smo nekog sa frend liste zatim smo išli na lff ako neuspije. bez obzira ako i je neki kin member bio u to vrijeme online i imo vremena doć,pošto se nije prijavio nismo ga vodili. priznajem neke je to naljutilo i napustili su kin dok je većina razmislila o tome

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar uto stu 10, 2009 2:59 pm

ja imam dodatak na to...
evo sada ce mi zavrsiti kolokviji i mislim da polako to mogu iznijeti:
oko DKP sistema!

ovako... kao prvo.. .dijeliti 100+dkp je bedasto... to se moze smanjiti na dosta manje...
npr ovako:

prijava+dolazak na vrijem 5 DKP
odrada pola instance 10 DKP
do kraja (osim zadnjeg-najtezeg bossa) 10 DKP
ubijanje zadnjeg bossa 5 DKP...
(moze se cak davati i po pojedinom bossu DKP ako se zeli... npr 5 dkp svaki boss u DN)

za watchera jednostavnije... 5 dolazak na vrijeme 25 ubijeni watcher a 20 ako smo svi zamrli vise od npr 5 puta Very Happy

napomene: oni koji su rezerve i udju u run dobiju 5 DKP... ako su bili na vrijeme i cekali da li ce upasti ili ne...
nadalje nitko ne moze dobiti 5 dkp samo time sto se je prijavio... naglasak je na DOLASKU NA VRIJEME

prednosti ovoga su: to je motivacija da se dolazi na vrijeme i prijavljuje za runove... 5 po 5 dobije se puno DKP...
nadalje... za one koji kasne... to je kazna... a nagrada onima koji su backup...
nadalje... "bitno je sudjelovati" je tu naglaseno... pa makar i wipeali ekipi se isplati dolaziti... ako nista drugo da "skuzimo kako nesto funkcionira"

to je za sada to... imam jos par stvari... ali ne mogu sad o tome previse posla ovako imam Smile to nakon petka budem napsiao i objasnio...
i molio bi da komentirate i razmislite o ovome...
pa da to bude "funkcioniralo" u SoM Smile
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta uto stu 10, 2009 3:29 pm

minimalni dkp 100 je iz razloga sto je minimalni roll 100 kad se rolla, po ovoj racunici onaj koji ide prvi put na watchera nebi imao ni 100 da rolla

kazne bi bilo pametno uvesti ali to bi imalo smisla samo kad bi se u sistem uvele i 6man i 3 man instance pa ako nebi mogao ni tamo rollat onda bi se ljudi zamislili
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kapetanili uto stu 10, 2009 4:14 pm

Ja sam najviše za to da se ne ide u raid/run ako nije dovoljno ljudi prijavljeno na kalendaru. Znači ako je prijavljeno 11/12 a po običaju nas bude online oko 15-16 kao i sinoć, nema raida, ali stvarno da ga NEMA i tačka. Ako ljudi pitaju zašto nema, kažemo im razlog i nadam se da će se idući put prijaviti, i naravno da se poštuje ko se prvi prijavio on ide, imaju zamjene ako neko ne dođe i tako...

To mi je oko DKP-a malo komplikovano Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by zokran uto stu 10, 2009 4:20 pm

mogli bi probati, definitivno nešto moramo početi Smile
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by brajki uto stu 10, 2009 4:47 pm

Da, ali onda mi je fakat glupo da se raid ne održi, samo zato što se jedan nije prijavio. Možda konstantno soljenje pameti može ipak dati rezultata.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kapetanili uto stu 10, 2009 4:55 pm

Nije glupo brajki, ako je njima lijeno da se prijave onda ne trebamo ići.
Ili da onda isključimo prijave i da se niko ne prijavljuje i idemo onako bezveze, ko bude online pa se iskupljamo?
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by mirozel uto stu 10, 2009 5:39 pm

Po meni ako se prijavi 10/11 ljudi za raid je bolje da se taj raid odrzi. Ali ako se zeli kazniti one koji se ne prijavljuju onda neka se zove 1/2 covjeka sastrane na LFF i gotovo. Zas da nam propadne raid jer mnogi moraju dosta toga odgodit da bi mogli ic na raid. Naravno tko nije prijavljen nemože dobit DKP iako ide s nama koji smo se prijavili.
Još jedan problem je u tome šta mi DKP uopće ne koristimo, ja otkada sam poćeo igrat LOTRO DKP nije nikad korišten. MOžda prije za RIFT i ostalo ali tad sam bio mai lvl.
Od kada je Moria izašla nismo koristili DKP na ništa što je malo glupo.

mirozel

Broj postova : 89
Registration date : 14.10.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Gost uto stu 10, 2009 5:49 pm

Malo ćemo pooštriti stvari što se tiče svega u kinu pa tko voli neka izvoli.

Jedan od problema je to da su ljudi navikli da ih se vodi u instance i da sve bude "na gotovo", oni samo trebaju hodati naokolo i dobiti što im treba.

Npr. ima gomila ljudi kojima bi 10 runova u Grand stairs dobro došla jer za sve klase tamo ima puno finih stvari, al nikako da se npr. skupi njih 5 ili 6 i krenu to čistiti i sebe opremati. Ako ne znate instancu, ok, evo ja ću vas healati svi 10 runova, al samo da se malo netko zainteresira.

Druga stvar je da od novih ljudi koji su u kinu ne znam da li ima 1 ili niti jedan koji SAM može povesti ljude recimo u neku od 6 man instanci u Moriji.
Sve to pada na uvijek iste ljude. Dakle, imamo gomilu novih ljudi kojima ne pada niti na pamet da nešto pitaju na ventrilu, kako se prolazi taj i taj boss, kako ćemo ovo, šta ovdje i sl.
Dakle, nema novih ljudi koji bi mogli voditi neke nove koji će se pojaviti. Znači, nama je fino, ne moramo ništa, sve dobijemo i sve 5.

Opet, tu ima ljudi koji su spremni uvijek uskočiti i pomoći, bilo gdje i kome, imenovat neću nikoga, zna se tko su oni.

Slabo se ide u u PuG grupe, iz istog razloga, što bi se netko zajebavao tako, bolje čekat da se netko iz kina smiluje i povede me gdje treba. Osobno na svakom charu sam išao u X PuGova ganjajući cuffove/studove/anvile i sl.
Ljudi samo žele vrijeme koje igraju da iskoriste za SEBE i samo SEBE, a ta sebičnost više neće prolaziti.
Ako želite nešto od kina morat će te za taj kin nešto i uraditi.
Nitko vas ne gnjavi da dajete bilo kakve novce, resurse i sl. u kin, negdje je i to obaveza, al barem će se morati igrati s kinom i za kin.

Što se tiče RAIDA, ako je ikako moguće, RAID će se održati, ali oni ljudi koji se povedu u RAID a nisu prijavljeni na kalendaru NEĆE MOĆI ROLATI ZA NIŠTA! Ako je problem registracija na stranicu ili forum, ili to ne znate, pitajte, objasnit će vam se. To zahtjeva 5 minuta vašeg vremena na stranici/forumu tjedno!
Ako je netko pozvan u RAID red je da se odazove ako, naravno, ima vremena. Ako netko kaže da ne može pa onda provede 2 sata u Ettenu ili radeći ništa pametno, neće viditi RAID u skoro vrijeme, niti će ponovo biti pozvan u bilo kakvu instancu il event.

Da rezimiram: Sav vaš trud će biti nagrađen višestruko, a vaš nemar i ne briga još će više biti kažnjen! Od ovog momenta ste svi u mojim očima isti, al od danase će se početi malo više gledati tko što zavrijeđuje a tko ne!
Dovoljno nas ima da palimo i žarimo, al se ne mičemo s mjesta, zato je vrijeme da se nešto promjeni!

U krajnju ruku, u SWIMu ne morate biti ako vam ovo ne paše! Ako mislite da će vam negdje drugdje biti bolje, i da će neki drugi kinovi više tolerirat i puštati vas da ništa ne radite, grdno se varate!

Toliko.

P.S. Onoga koga raidanje ne zanima, ne treba ni da se brine o ovome Wink
Sav gear van raida će i dalje dobiti svojim zalaganjem, i pomoći. Ako ste spremni pomoći, pomoći će se i vama! Smile


Zadnja promjena: Dare; uto stu 10, 2009 5:55 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta uto stu 10, 2009 5:53 pm

Sve ih kickaj Dare ja i ti ce mo podjelit kin kucu tebi kat meni prizemlje i dokurca Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Gost uto stu 10, 2009 5:56 pm

Berta je napisao/la:Sve ih kickaj Dare ja i ti ce mo podjelit kin kucu tebi kat meni prizemlje i dokurca Very Happy
Tebe dezerteru ću 1. da kickam! Very Happy

Odmaraj i vrati se fresh! Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar uto stu 10, 2009 6:09 pm

Berta je napisao/la:minimalni dkp 100 je iz razloga sto je minimalni roll 100 kad se rolla, po ovoj racunici onaj koji ide prvi put na watchera nebi imao ni 100 da rolla

kazne bi bilo pametno uvesti ali to bi imalo smisla samo kad bi se u sistem uvele i 6man i 3 man instance pa ako nebi mogao ni tamo rollat onda bi se ljudi zamislili

ja na DKP ne gledam kao roll... ja to gledam kao "novcici" kojima "kupujes" iteme...
npr... ne znam... dovje ljudi ima 120 DKP i zele isti item... ok... to znaci da oboje imaju "pravo" na roll... (100)
tako sam to mislio... plus sto onda samo onaj koji dobije gubi DKP (zavisi koliko taj item "vrijedi")
a sa starim DKP sistemom... kako bi mogao nagradjivati s npr 20 roll ili 50 roll (nadam se da razumijes sto mislim time Very Happy)

p.s. da i "pomaganje ekipi" je dio mog "plana" oko DKPa... cak i craftanje... samo ne znam kako bi to sve pratio... i da ne bude izigrano od nekih ljudi...
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar uto stu 10, 2009 6:13 pm

i u potpunosti se slazem s tobom dare... ali molim te... to posalji i mailom u igri ekipi Very Happy
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by mirozel uto stu 10, 2009 6:17 pm

Berta Zigge nema na popisu smrc Evil or Very Mad .

mirozel

Broj postova : 89
Registration date : 14.10.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta sri stu 11, 2009 11:27 am

stavljeno, sory promaklo mi

- poslji neki mass mail svima u kinu kao st okaze juha, ili nikakve koristi od ovog
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kharadrim uto vel 23, 2010 5:46 pm

Kapetanili ne seri! Vidi sta si sad prouzrocio, tsk tsk queen

Ukratko, slažem se s time šta je Kapetanili rekao i podržavam inicijativu, čak i pomalo militantni ton Smile Ljudima nekad treba šut u dupe, jel, i noga u guzicu je korak naprijed Smile

Ja sam još od prapočetaka SWIMa navikao da se kin skupi u sekundi, bez obzira radi li se o nekoj instanci ili pozivu upomoć. Malo mi je krivo čuti da se događa da se pozivaju ljudi, a nitko ne odgovara... Šta se toga tiče tu Kapetanili ne sere ( Razz ), bez toga kinship jednostavno nije kinship i svakako treba nešto poduzeti.

Ajmo sad na rješenja....

Najprije vam moram reći nešto važno i nadam se da to od mene, starog zaljubljenika u swim i sve vas, kao i ponešto vanjskog promatrača u zadnje vrijeme, nećete krivo shvatiti - užasno ste negativni. Podebljao sam čisto da istaknem to kao mogući izvor problema. Nemojte se ljutiti što to govorim, mislim stvarno dobronamjerno. Evo sad sam nakon dugo vremena na forumu, koji je prije bio veseo i zabavan, a sad u većini postova čitam negativnu energiju.

Znam da se neke stvari moraju reći, ali se ne moraju ponavljati svakih 5 minuta jer se time narušava atmosfera, a to dovodi do promjene raspoloženja i samog pristupa igri. "Stanje je katastrofa, sve je u kurcu, nitko niš neće..." samo to čitam. Ok, možda je, ali samo ponavljanje toga neće ništa promijeniti. Probajte malo okrenuti stvari na pozitivu Smile

U tom svjetlu evo par prijedloga.
1. Za raid ili veće instance, otvorite svaki puta novi "sign-up" thread. I u njemu opet napisat - "Korni, tad i tad u toliko sati. Line up u 19:30, ulazak u instancu 20:00 SHARP - prijava na stranici (link)
da, nema veze šta se ide svaki ponedjeljak, otvorite novi topic, lakše ga je nać onima koji nisu često na forumu, a stare je lako pobrisati.

Drugo - ne budi teško leaderu raida poslati dan prije mail svima "Korni sutra u 20 sati, prijave na stranici (link)". Može se to staviti dan prije kao greeting message, zar ne? Spomenite ljudima preko chata ili Ventrila ponekad forum, ali kao teaser. ("jesi vidio novosti za wachera?" , "ne, kaj?" , "Baci oko na forum") Wink

Treće - a nadovezuje se na ovu priču o pozitivnijem pristupu... Kažnjavanje nikad nema pozitivu za posljedicu. Nagrađivanje pak daje uvijek bolje rezultate od kažnjavanja. Zato podržavam Juhatarov prijedlog, mislim da je zapravo genijalan iako ga možda treba malo doraditi. DA! Dajte ljudima bonus bodove za prijavu i dolazak na vrijeme, eto male nagradice koja će potaknuti ljude na to šta želite, samo što će se tada i oni osjećati bolje, nego da ih se kažnjava. Za početak, ne znam tko bi si od nas mogao uzeti za pravo da ikoga kažnjava, a ne smijemo zaboraviti ni da je to IGRA. Netko je zajebao? Bože moj, nije nitko umro, a tako je zapravo samog sebe zajebao jer se na njega drugi put možda neće računati. Možda njemu to nije ni toliko bitno. Na taj način igrači sami sebe stavljaju na mjesto koje "zaslužuju", da se tako izrazim.

Usto, svojevrsna "kazna" je i da se ne ide u raid ako se pojavi 11 ljudi, ili pak ako dvojica od 12 nisu prijavljeni za njega, jednostavno zato što onda izvisi većina koja se em prijavila, em došla na vrijeme sa svom potrebnom opremom, zapravo se njih kažnjava a sve su napravili kako treba.

Ovo kaj Dare veli isto stoji i ni ja nisam nevin u tome, priznajem, navikao sam dobivati sve na pladnju, ne znam nikakve instance sam proć ako ne držim nekog za rukav. Možda biste mogli tu i tamo organizirati "radionice"?
Dakle, vi iskusniji + officeri nominirajte među sobom nekolicinu koja bi po vama mogla voditi raidove ovisno o trenutnom angažmanu, učestalosti, iskustvu... Onda im svečano obznanite da ste ih "unaprijedili" na rank kadeta za Raid Leadera. Kad prođu "obuku" dobiju rank Raid Leadera i mogu voditi ljude i instance.
Onda im pošaljete svu potrebnu literaturu (wiki stranice s taktikama za raid instance) i onda Dare ili Damba prođu sa svakim od njih instance na sljedeći način - prije svakog encouontera ga zaustavite, kažete mu šta treba radit, pitate ima li pitanja i onda ga pustite da sam vodi instancu, vi uskočite ako baš krene brljat... Kak vam se to čini?

I za kraj da zaključim, samo pozitivno, više smijeha i drugarstva nego ronzanja i negodovanja i sigurno će vam ekipa pozitivno reagirat, češće se javljati i više uključivati Smile


Zadnja promjena: Kharadrim; uto vel 23, 2010 6:06 pm; ukupno mijenjano 4 put/a.
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta uto vel 23, 2010 5:56 pm

...ode nazvat sefa da cu uzet godisnji da ovo procitam Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kharadrim uto vel 23, 2010 6:08 pm

etogana! prvo daj dođi na forum, onda dođem pa kaže šta pišeš toliko.... Razz

Pazi, žgoljo, da se nekom neko šiljato uho ne bi malo izvuklo Wink
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) - Page 2 Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.