Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
KINSHIP (SWIM) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
KINSHIP (SWIM) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KINSHIP (SWIM)

+15
Durmitor
Kharadrim
mirozel
Ghostara Ashvaraga
zokran
talajic
damba
Cezer
brajki
Berta
Patuljak
Samokres
Juhatar
Liinras
Kapetanili
19 posters

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

KINSHIP (SWIM) Empty KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kapetanili ned lis 11, 2009 12:54 pm

Drugovi i drugarice

Sinoć počnem da razmišljam nešto o Kinu, i nisam bio zadovoljan.
Kin mi liči na skup "single player" igrača.
Sigurno će neki reći da puno pametujem i serem ali nema veze.

Ako se nešto ne promjeni, po meni kin će da "propadne" (postojaće on i dalje ali...).

Dakle, ovo govorim svim "trenutno aktivnim" igračima (ali neka pročitaju i neaktivni koji će doći kad mognu).

Ne mislim da trebamo da tjeramo nekoga na silu da igra, daleko bilo. Nego govorim o tome,
da je činjenica da imamo dosta članova i imamo dosta aktivnih članova, staviću i spisak (kasnije kad se ulogujem i dok vidim ko je sve često tu).
I pored toliko ljudi koji su skoro svaki dan online mi nismo u stanju ništa ozbiljno da uradimo.
Pod to "ozbiljno" mislim na "Wačera" (planuo on ko šibica više) i na novi DN raid, i na ostale instance.

Mislim da smo jedini kin na serveru sa ovolikim velikim brojem članova koji nije srušio Wačera, i koji
ni nezna đe se uopšte nalazi DN, a ne da smo bili u njemu.
Mi se stalno nešto "kurčimo" sa rušenjem kornjače, gazimo je svake sedmice po dva puta, jaki smo.
Kurac smo jaki! Drugi je ruše sa 6 ljudi, drugi Wačera ruše sa manje od 12 ljudi.
Ako ovako nastavimo mi ćemo Wačera srušiti negdje u Junu sledeće godine kad svi budemo 65 lvl ili više.
Tako je slično bilo i sa Balrogom, dok nismo došli na 60, jeo nas je ko užinu.

Zašto sve to?
Zato što smo NEOZBILJNI i NEODGOVORNI.
Nije zato što (kao što neki govore) smo casual Kin.
Eto jesmo casual Kin, opušteno igramo, ne sili se nikoga da igra.
Ali ako oćemo da budemo dio "zajednice" (Kinšipa) onda bi trebali da se potrudimo da kad smo online i uradimo nešto za Kin.

Mnogo situacija u kinu je kad neko treba da nabavi recimo "šoldere" iz 16Hall-a, online je minimalno 10 ljudi 60 lvl, jave se samo 2,
ili nijedan, a ostali (koji imaju svu opremu i "šoldere") rade ono što trenutno njima treba (neki deed, bounty sa random ljudima, krafta, u ettenu raida (treba mu malo za rank a u super raidu je), i tako još neke slične situacije. Ili ako neko upita "Oćemo li neki run?" jedan se javi i kaže "mogo bi ja 16hall, trebam "šoldere", drugi "Mogo bi ja Skumfil" treći "Mogo bi ja DD" treći "nemogu u ettenu sam" četvorica se ne jave nikako (šute, ne treba im ništa),
tako prođe 20-30 minuta natezanja, pola ljudi ode off nema volje čekati ni raditi išta.

To nije ZAJEDNICA!
Neko može reći "Pa ja oću da igram ono što se meni igra, nemožeš mi ti govoriti šta ću", OK je to onda, svak ima pravo izbora, onda ja nevidim razlog da onaj ko tako misli bude u kinu.
Ideš lijepo van kina i solo udaraš po LFF kad ti treba pomoć, zašto bi ti pomagali ljudi iz kina.

Brate ako nemožemo ostaviti deed i etten ili neko solo kvestanje ili šta ja znam još, da bi otišli sa kinom neđe, onda to nimalo nije uredu, i ko god tako radi, ne zaslužuje da mu se skupi ijedan dio armora koji dođe u sledećim updatima, ili bilo šta drugo pomogne.

Nekad se zapitam "Pa možda je Ceoli i bio u pravu što je otišo". Čovjek bio u 50 runova, pomogo da se opremi 10 ljudi, par puta upitao za pomoć da se ode njemu po neki komad, svi ćute i dopizdilo mu.
Što bi on tu bio i išo u run kad nekome zatreba a kad nejmu zatreba nema niko (ne kažem da niko nije njemu pomogao da se opremi).

Ako se nešto ne promjeni i ljudi se ne uozbilje, zapamtite da će sigurno par ljudi otići iz lotra zbog toga, neće nam pomoći ni povratak starih članova koji trenutno nemaj vremena za igru, niti će nam pomoći dolazak ekspanzije.

Možda vam se čini da ja ovu igru shvatam previše ozbiljno, nije tako, samo želim da ako je već igramo da je onda igramo kako treba.

Ako nekome smeta sve ovo što sam na piso, neka smeta.

Ako sam nešto loše reko, izbacite me.

ŽIVJELI.


P.S. Molim vas da odgovorite na ovo pa makar to bilo "NE SERI KAPETANILI"

Spisak članova koji su 60 lvl, i koji su aktivni koliko toliko, neznam jesam li dobro odradio ali evo:


Berta
Damba
Darethelion
Liinras
Kapetanili
Patuljak
Guzimir
Regoc
Deda
Ivicaa
Thermit
Zokran
Anfert
Jova
Kepec
Calithein
Juhator
Maduin
Kalmia
Cezer
Mirozel
Mellancollie


Zadnja promjena: Kapetanili; ned lis 11, 2009 6:46 pm; ukupno mijenjano 7 put/a.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Liinras ned lis 11, 2009 1:18 pm

ne seri Kapetanili Razz flower


Šala mala, slažem se sa svime što je napisao naš sveti dwarf, ovo je meni prvi i jedini kin od kada igram lotro i stvarno uživam igrati i družiti se s nekim ljudima ovdje.
Ali jebga čini se da nam stvarno fali nešto, opet se počinju događati iste stvari kao prije nego što smo probali trgnuti stvari reorganizacijom. Vidjet ćemo možda vas Damba uspije napokon trgnuti Evil or Very Mad
Ne mislim prestati igrati lotro tako skoro a želim i srušiti jebenog watchera i naguziti sve u DN i silovati fell beast u nadolazećem raidu
flower Ako to ne bude išlo ovako jebga možda naći sreću negdje drugdje ....... Neutral Sad Sad
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar ned lis 11, 2009 2:40 pm

DOISTA NE SERI Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
i ja cu sad srati! i sloziti se s tobom kapetanili! bounce bounce bounce

ljudi moji! sve je to ok! i od mene cete dobiti 100 posto... kao i do sada... kada se reklo sredi wardena... ja ga sredio Very Happy
tako cu napraviti i sa svime drugime!
ja za razliku od naseg liina sam bio sam u par kinova.. koji su da prostite u vecoj KURCINI bili nego mi... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
vidio sam i ONLINE prozivio takvih sramota da sam je IZMEDJU ostalog i jedan od razloga zasto se preselio vama bio to da mi je bila puna kapa sebicnih i "profesionalnih" igraca za koje je "opustenost" i zabava bila onda I SAMO ONDA kada bi dobili nesto na lootu...
a moja 2 glavna razloga zasto sam se vama pridruzio su:
1. zaaaaaaaaaaakooooon steeeeeee! veceg uzitka u igranju jos nisam imao!!!! a igram igru od bete
2. istina... prica se na hrvatskom Razz Razz Razz

ja cu dati sve od sebe... zvati ekipu na instance... opremu... i tako...
eto... imam faks... imam strijelki... imam posla... ALI za vas imam i vremena Very Happy
od ljetos kada sam u kinu po prvi puta osjecam da BAS IGRAM to... a ne da se silim necemu...

i jos jedna stvar!
molim vas... molim sve! koji razmisljaju o "prestanku igranja"... razmislite malo vise... da li igrate "samo za druge" ili IIII za sebe!
i nemojte se prijetiti sa "ja cu otici", "ja cu prestati igrati" etc etc... tako se ne rjesavaju problemi...
a da se rjesavaju... onda bi jos bili u kamenom dobu... i tukli se toljagama... (nemojte to uzeti za uvredu... samo metafora )

Suspect Suspect

uglavnom!
ja sam uz dambu, uz sve vas! veselim se wipeovima u DNu i skidanju watchera! volio bi da i DD rijesimo jedan dan Very Happy
i tako!
respect Surprised Surprised Surprised
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Samokres ned lis 11, 2009 7:34 pm

iako sam nedavno postao član swim-a i samo jednog alta imam kod vas,neznam dali je uredu ako nešto napišem no čitajući kapetanilijev post bilo je kao da čitam post od nekog membera iz mog "glavnog" kina. skoro pa mogu reći identična situacija ( iako je tamo malo gora,sudeći po onome gore pročitanom). koliko sam vas u ovom malom roku upoznao stvarno ste zakon ekipa i počeo sam ozbiljno razmišljat da prebacim sve svoje likove ovdje, ali ako je ovako kako sam pročitao to baš i nema svrhe prebacit se u skoro isto što bi i napustio.

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Patuljak pon lis 12, 2009 12:14 am

podržavam drugara kapetanilija i potpisujem sve što je napisao
ja sam uvijek radije za grupnu akciju nego za solo bauljanje (ok osim kad izađe novi book pa ima slatkih solo q)
ako sam online i imam dovoljno vremena idem gdje god treba samo zovite
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta pon lis 12, 2009 11:51 am

Prvo sam reko da necu nista pisati da me ljudi ne shvate krivo kako sam prebacio leadera ali ipak moram nesto napisat posto je stanje u kinshipu ocajno, sve sto je mali napisao je istina htjeli to ljudi prihvatiti ili ne ali je istina. Da li su officiri tj leader krivi za to ili samo clanovi to se nezna ali znam da je jako tesko ista organizirati u kinu i da smo totalno neozbiljni, nema se postovanja prema drugima prema leaderu a ni prema prijateljima iz kina, jer da se ima postovanja dolazilo bi se na vrijeme pomagalo bi se islo bi se, nebi se cekalo da dodje officir da bi nesto organizirao.

Stvari jesu drukcije nego prije i to se nikad nece promjenit vise, prije nas je bilo manje i nikad ali bas nikad nisam pitao hoces ili neces ici negdje zvao sam u fellow i islo se, sada zovem u fellow ljudi me odjebu sto samo govori koliko imate postovanje prema nama, ako me odjebes dva puta treci put te necu ni zvati.

Hoce li biti sta od kina ili nece to ce mo vidjeti ali nazalost to Damba i officiri ne mogu sami to im morate pomoc svi vi, a ako ce te vi doci igrati samo za sebe onda od toga nece biti nista, ako u 6man instance uvijek idu isti ljudi da bi opremili nekog onda od nas nece biti nista, ako uvijek isti ljudi idu pomagat oko bookova onda nece biti nista.

Toliko stvari se moze raditi u lotru na dnevnoj bazi da nebi sve stigli obaviti u jednom danu a mi od svega toga zajedno radimo bounty, ako ce te tako gledat mi nismo snazan kinship nismo cak ni kinship mi smo skupina igraca s balkana koja voli popricat medjusobno.

Ali sto je najzalosnije ljudi koji su odgovorili na ovo i procitali ovo oni i idu u instance i spremni su za akciju, ali ostali nece ni procitat nece ni pogledat ovu temu a to nas ubija pomalo, mozda je bezveze nekog nagovarat da ide na forum i stranicu ali ako netko ne moze jednom tjedno obici to onda dokurca i sve.

Mi mozemo picati kako je sve super i kako ce sve biti super ali tesko jako je tesko da ce se ista promjenit u kinu ako se sami ne pokrenemo, a jedino sto se moze ocekivati ako ovako nastavimo je da se pocnemo raspadati lagano ljudi ce odlaziti ili u neki drugi kin ili ce prestat igrat

Ja ne kazem da cu otici iz kina i svi ste vi meni dragi za popricat i za zajebanciju i sve to ali imam i ja svoje zelje i ja zelim vidit rusenje watchera, viditi kraj dn instance i novi raid u mirkwoodu.

Recite i drugima iz kina da dodju ovo procitat i komentirat ovo nije zajebancija ljudi, ako zelimo napredak na bolje moramo nesto napraviti i pokrenit se ako ne mozemo se pozdravit sa nasim kinom


Zadnja promjena: Berta; pon lis 12, 2009 12:59 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by brajki pon lis 12, 2009 12:25 pm

Ja sam čovjek koji na sve gleda optimistično, ali moram priznati da se moram složiti sa Kapetanilijem, stvari bi se trebale malo bolje organizirati i ljudi bi se trebali malo aktivnije uključivati u evente koji se organiziraju.

Ne kažem ja kad god sam tražio pomoć i dobio sam je, ali stalno imam dojam da bi to sve moglo ići bolje i organiziranije.

Ne znam kako vama, ali meni je zaista užitak kad odemo nekuda skupa kao kin i radimo bilo što, ni nemoram imati nikakve koristi od toga, meni je samo do toga da se zezamo i da skupa nešto radimo.

Budući da ja uglavnom igram u doba kad većina vas ne igra, ali uvijek se nađe barem par ljudi.
U više navrata sam pokušao organizirati neke evente i boli me kad moram reći da sam u više od pola njih sam odradio event. SAd kad i nešto pokušavam organizirati više se ni ne trudim staviti to na kalendar, već kad sam on line onda pitam rulju dali je za neku akciju i dali što dolazi u obzir.

Mislim da bi sve puno bolje išlo samo da se malo ozbiljnije shvati samo činjenica da ako se dogovori event u 20h, da se tada i pojavite, a ne da se ni pola sata iza toga ne zna dali će se ići na kornija. jer fali par ljudi koji su najavili svoj dolazak.
Također sam prijmjetio kako ste se većina oboružali sa first age da se rijetko tko prijavljuje na kornija jer vi ste svoje dobili, a za ostali nek se snalaze, a zaboravlja se činjenica da oni koji nisu imali toliko sreće u rolu da su vama pomogli da se dokopate svog first age-a.

Evo za danas nije čak ni na kalendar stavljeno da će se ići na kornija, pa u tom svijetlu ja se nemogu na njega prijaviti jer se čuvam onda za četvrtak, jer ako danas ispucam bonus za kornija, a nebude se išlo na njega, onda ću morati čekati idući ponedjeljak (za one koji neznaju, moja žena ima jako malu toleranciju na lotro i s njom sam se dogovorio da jednom tjedno mogu igrati 2i pol sata ( u večernjem terminu), osim toga imam sina i kad dođem doma nemogu baš svaki dan sjediti na kompu i zapostavljati ga).

I još nešto, iako bi stvari mogle biti bolje, meni je swim i dalje super i nije baš sve tako crno! :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Cezer pon lis 12, 2009 3:41 pm

Moram i ja nešto napisat o svemu ovome!

Navest ću samo situaciju kad se krenilo krušit watchera sredinom prošlog miseca. Kin je odredija ljude koji su trenutno najspremniji za rušenje šta je po meni ok. Desilo se da se nije znalo hoće li se ići na rušenje s burgom ili sa rune keeperom i dobija sam obavijest da ukoliko nema burga krećem ja. OK I ja krenem u skupljanje opreme, rješavanje deedsa, nabavih potione i sve šta je navedeno u postu, prevrtih svu literaturu vezanu za watchera i pritom potroših 3-4dana u kojim sam zapostavija pisanje diplomskog rada i drugih obaveza u RL čisto zato jer sam mislija da će se pristupit ozbiljno svemu tome. Kad 10minuta prije watchera ja još neznam dal idem i pola ljudi još nije ni logirano kasni sve skupa. I u tom momentu mislim se ja pa CEZER moj koliko truda uloži da bi ostali ljudi kasnili... ovo vridi i za kornija koji redovito kasni... mene te svari smetaju i nije stvar ko je kriv mi ili oficerii. Ovo navodin samo ao primjer! Bitno je samo ispoštivat dogovoreno i TOČKA!!!

Druga stvar:
Mislim da bi bilo dobro odredit dan u tjednu kad se ide u skupljanje opreme ekipi! Npr. utorkom navečer (pon i četvrtak-korni, srida-petak watcher) da se na forum ili portal prijave ljudi kome šta fali i idemo u skupljanje... formiraju se grupe i kreće akcija...


Ja sam najviše po ettenu čisto jer nema druge akcije u kinu... Ko me god zovne za kakvu akciju ili pomoć rado ću se odazvat ako sam u mogućnosti...

Cezer

Broj postova : 27
Registration date : 12.07.2009

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by damba pon lis 12, 2009 4:41 pm

Pozdrav swima
Ljudi slažem se u potpunosti s kapetanilijem ako mi kao jedan kinship koji smo se razvili, a razvili smo se dosta mi možemo čuda radit ali da budem iskren sad kinship stoji na mjestu .
Mi možemo odradit watchera i srušit ćemo ga ali treba biti uporan i doći spreman.
Dogodit će se isto što i prije ljudi doći će expansija i onda ćemo rušit veće bossove u igri a to više nije to.
Sad treba sve to odradit dok je vruće.
Sjetite se samo instance Rift of nurz ghazu ista je stvar bila ginili smo 10 puta ali 11. put kad smo ušli zabili smo rogya.
Ajmo sada to i napravit s watcherom i ostale instance.
Živnimo malo ljudi cheers
Mi smo se dobro opremili ali sad smo počeli igrat više s altovima a main characteri stoje takvi kakvi jesu a treba im oprema sigurno.
Zar nije ljepše da završiš main charactera pa da svi na serveru vide tko je SIMPLY WALKING INTO MORDOR kinship
Mi možemo jako puno napravit i da idemo jednom tjedno u raid na watchera ali odradit ga kvalitetno.
damba
damba
Admin

Broj postova : 28
Age : 39
Lokacija : Rift of nurz ghazu
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar pon lis 12, 2009 4:42 pm

ovako ljudi
cezer odlican prijedlog!!!
da mozemo to odrediti... pa cak i kategorizirati TKO IMA PREDNOST (napr mainovi, oni koji su blizu za watchera po opremi ITD)
ja sam spreman pomagati... organizirati runove i moliti umjesto drugih Razz

i prica s tobom cezer se slicno odvila i sa mojim wardenom... ali ok... jeziga...

p.s. neka netko od officera slozi mail da se posjeti ova stranica...
i jos neka se napravi novi threat:
novosti ili sto zelite vidjeti u kinu itd itd... (prijedlozi)
malo da se vise svi aktiviramo...

eto i strijelki jucer napravila acc na forumu Very Happy

i najvaznije od svega NITKO NECE OTICI I SVE CE SE SREDITI!
ONI KOJIH BRIGA... ONI CE SE SAMI ISTJERATI IZ KINA!
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Samokres pon lis 12, 2009 7:08 pm

ono što sam možda zaboravio napomenit kad sam došao kod vas jest to da i mene smijete pitat da vam pomognem,ipak imam 2 lvl 60 koji bez problema mogu odraditi sve ono što im je u mogućnostima Smile

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar čet lis 22, 2009 9:09 pm

mislim da je popis "aktivnih igraca" dosta manji... treba izbaciti s njega neke ljude...
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by talajic čet lis 22, 2009 9:19 pm

ovako, nisam ja niko i nis ovdije, jos nisam ni uso u gildu al mogu rec ovako, kolko ja imam iskustva s skupinama igraca(gildama) nikad nisam vidio uspjesan prelazak iz casual u hardcore a sto se tice toga da se ljudi ne mogu skupit mismo imali jedan sistem koji niko nije volio al je odrađivao svoj posao a to je oduzimanje DKP ljudima koji bez razloga ne zele pomoc kinu u ovom slucaju, ja sam isto mislio da je to pre ekstremno ali kod nas se to provodilo samo ako neko nije imo valjan razlog, naprimjer bio u nekom puggu jer se to isto moze odradit poslje u gildi al takoder mislim da bi se svi eventi poput raidva trebali najavit pa makar bili tako, napises sta ja znam dan prije ili u jutro sta ti treba i onda vidis ko se popise i na vecer se organizira event, upisu se ljudi koji su 100% sigurni da ce doc a drugi probaju loggat u to vrijeme ako mogu pa se stvar i organizira. naravno ovo je samo prijedlog radite s ovim sta cete

talajic

Broj postova : 11
Registration date : 21.10.2009

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by brajki čet lis 22, 2009 10:48 pm

Ljudi što se mene tiče, jednom tjedno na mene možete računati za watchera. Roknut ćemo mi njega. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Kapetanili čet lis 22, 2009 10:51 pm

Oćemo oćemo Smile kad ubace mounted fight i siege weapons Smile
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Liinras čet lis 22, 2009 11:05 pm

Juhatar je napisao/la:mislim da je popis "aktivnih igraca" dosta manji... treba izbaciti s njega neke ljude...

eto ti popis

možemo mi gledat popise od jutra do sutra ali to ništ ne mijenja, očito malo ljudi zanima nekakav progres i zadovoljni su ovim stajanjem na mjestu zadnjih recimo 6,7 ili koliko već mjeseci...

Tako će biti u sa SOM, nemamo se šta zavaravati, nešto ljudi će se vratiti, bit će nas više kao radit ćemo te nove instance i za 2 ili 3 mj sve po starom i šta, čekamo novu ekspanziju?
Neznam kak nekog motivirati koji očito ne želi biti motiviran i odgovara mu taj ritam, i iskreno više mi se ne da....

Toliko od mene u ovoj temi.
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta pet lis 23, 2009 9:34 am

zalosno ali istinito

stanje je ovakvo od pocetka, nekad malo bolje ali pretezito ovako i sve stoji sto je liin reko nista se nece promjenit ni u som-u, posto smo mi kao narod takvi, da ste u nekom stranom kinu nebi vam palo na pamet da kasnite na raid ili da ne zelite pomoc posto bi znali da nebi dobili opremu ovako vas boli briga posto nema sankcija

u som-u ce biti bas kako liin kaze instance ce mo odradit raid necemo ni vidit vjerovatno i kad nam sve dosadi za 3mj mozemo otici igrat nesto drugo do iduce ekspanzije

prije tjedan dana ste govorili kako ce te ovo ono pokreniti akcije organizirati a forum stoji prazan od tada pa di su te akcije nemojte samo officire cekat da nesto orgaiziraju pokrenite se malo
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Cezer pet lis 23, 2009 11:37 am

Al jebemu miša nemogu ljudi koji imaju opremu MOLIT igrače da se ide po opremu koja NJIMA triba... (sumljam da će neko nekog baš odbit u traženju pomoći...)
Iako sam to već napomenija trebalo bi vodit evidenciju kome treba neki komad opreme da se zna, i po tome i dostupnosti ljudi formirat grupe i akcija...

Kad se prijavim za watchera iako prijavljen u prvih 12 ne idem jer se ide bez RK-a... Na kornija redovito idem (sinoć nisam doša jer mi je iskrsa neki posa a to se desilo prvi put)...
Al brate nije mi jasno šta je problem doć povirit na forum ili portal 2-3 puta tjedno. Žalosno je šta pišu i ćitaju ovo uvik jedni te isti ljudi...

Cezer

Broj postova : 27
Registration date : 12.07.2009

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta pet lis 23, 2009 11:52 am

Cezer je napisao/la:
Iako sam to već napomenija trebalo bi vodit evidenciju kome treba neki komad opreme da se zna, i po tome i dostupnosti ljudi formirat grupe i akcija...

[You must be registered and logged in to see this link.]

ove dvije evidencije su sasvim dovoljne bar po mom misljenju samo sto se ljudi ne javljaju da se update-a popis a necu ja stalno nekog inspectat pa sam updaetat

Cezer je napisao/la:
Al brate nije mi jasno šta je problem doć povirit na forum ili portal 2-3 puta tjedno. Žalosno je šta pišu i ćitaju ovo uvik jedni te isti ljudi...

istina najzalosnija stvar od svega, forum je prazan par dana nitko nista ne pise jedno te isti ljudi dolaze, pola kina ne nezna da imamo stranicu i forum a mislim da nerazumiju koliko bi to olaksalo stvari cijelom kinu a oduzme ti 15-20 min vremena
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar pet lis 23, 2009 1:59 pm

cezer!!! prijavljuj se na watchera!!!! idemo sa RKaom
AJDE AJDE Very Happy
i istina... lako nama pricat jedni drugima...
lako nama!
i ja cu nesto smisliti... imam plan... Razz
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Gost pet lis 23, 2009 2:56 pm

Male promjene, pa da vidimo što će biti.
Kako srijeda očigledno nije neko sretno riješenje, ima sporta i sl. prebacio sam Watchera u ponedjeljak.
Još ovaj pon. je i korni, samo ranije u 19.00.

Od sljedećeg tjedna idemo na Kornija srijedom i četvrtkom, bolje da je tako, ako nekome bude falilo tokena lakše mu je odmah sutra to srediti nego čekati 4-5 dana Wink

Valjda će biti bolji odaziv na watchera ponedjeljkom, za Kornija me briga, njega može ubiti i 7. penzionerska brigada, i to bez Druga Boška Buhe! Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Juhatar pet lis 23, 2009 3:11 pm

nemoj mi bez boska buhe!!!!
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Berta pon stu 09, 2009 3:57 pm

Da se nadovezem na prvi post sto se tice aktivnih ljudi


Burglar
Morgo -R
Senka [alt]

Captain
Regoc -R
Anfert -R
Ivicaa -R
Mirozel -R

Champion
Kapetanili -R
Patuljak -R
Berta -R
Jova -R
Aruta
Maduin
Juhator [alt] -R

Guardian
Darethelion -R
Kepec -R
Ghostara [alt]
Jovamir [alt]


Hunter
Brajkior -R
Liinras -R
Thermit -R
Talumaril -R
Anorexian [alt]

Lore-Master
Zorkan -R
Orhelm
Durmitor
Dareborn [alt] -R

Minstrel
Deda -R
Lloreth -R
Juhatar -R
Brada [alt]
Kalmia [alt] -R

Rune-keeper
Sabran
Cezer -R
Gyla
Zigga
Mordaria [alt] -R
Pregibalac [alt]

Warden
Djuro [alt]
Ellriel [alt]
Juhadar [alt]

R - oznaka da su spremni za raid

ovo je popis igraca koji su u zadnje vrijeme aktivni, hocete li mi sada reci zasto mi ne mozemo skupiti grupu za jedan raid, jel nam mozda fali ljudi


Zadnja promjena: Berta; sri stu 11, 2009 11:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by zokran pon stu 09, 2009 4:16 pm

a stvarno gle koliko nas ima Smile i čak dosta ljudi od tih -R dolazi na forum i site...gle kapetana koliko a nikad ih nema Very Happy Very Happy
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Ghostara Ashvaraga pon stu 09, 2009 5:27 pm

Nabijem te na [alt]-a.

flower

Po ovome popisu ispada da imamo dovoljno ljudi, zar ne?
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

KINSHIP (SWIM) Empty Re: KINSHIP (SWIM)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 6. 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.