Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Legendary item 1st age Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Legendary item 1st age Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendary item 1st age

+6
brajki
Talumaril
Durmitor
Gargamel
Patuljak
Berta
10 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Legendary item 1st age Empty Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 2:24 pm

Jedan mali prijedlog kako bi napravili nase raidanje sto ugodnije

- pocet sa dkp rollom na 1st age iteme
- onaj koji dobije item passa dok svi nedobiju pa tek onda smije rollat za 1st age ( unutar classe samo )

nije uredu da nam se dogodi da jedan npr warden ima 3 1st age-a a ostali wardeni koji idu s nama nemaju nista od 1st age-a
( napisao sam warden kako niko nebi pomislio da na nekog ciljam Smile nemorate mi sad pisat kako nemamo wardena Smile )

takodjer bi bilo uredu ako ovo uvedemo da raid leader uzme te 1st age iteme indetificira ih i tek onda se rolla tako da budemo sto posteniji, na ovaj nacin se netko "moze" cuvati za neki njegov special item Smile

da cujem vase misljenje
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Patuljak sri svi 27, 2009 2:36 pm

može rollanje za first age unutar klase zašto ne
no nisam da se item prvo identificira, rolla se za mačka u vreći i bok
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Gargamel sri svi 27, 2009 2:51 pm

Definitivno roll unutar klase pa cekanje dok svi iz klase ne dobiju
Gargamel
Gargamel

Broj postova : 108
Age : 48
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 2:57 pm

Patuljak je napisao/la:može rollanje za first age unutar klase zašto ne
no nisam da se item prvo identificira, rolla se za mačka u vreći i bok

agreed.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Gost sri svi 27, 2009 3:02 pm

slažem se, no ja bih još nakon indentifikacije vidio da li mi taj 1st age baš paše, ak ne ponudio bih ga drugome iz clase ako ga on želi, možda više odgovra njegovom stilu igre, na to ciljam, no ako ga ne želi onda ostaje winneru Wink

To naravno govorim u svoje ime Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Talumaril sri svi 27, 2009 3:13 pm

Slažem se sa Patuljkom i sa Daretom.

Rolla se za mačka u vreći (unutar klase), a ako netko dobije roll, identificira item i baš mu nikako ne paše, savršeno je u redu da to onda da nekom klasnom kolegi u Kinu, zašto ne?

EDIT:
Za Kornjaču bi već trebalo podijeliti neki DKP jer smo u ponedjeljak imali full Kin run.
Ali moramo se dogovoriti što sa 2nd Age dropovima. Ja sam dobio 2nd Age Hunter's koplje, ne znam znači li to da ne smijem rolati za 2nd Age dok se i ostali hunteri ne namire sa 2nd Age dropovima, ali smijem za 1st Age?
A Durm je dobio 1st Age, ali za Gyalu, pa se moramo dogovoriti i što sa ljudima koji imaju altove. Smije li sad Durma rollati za LM 1st Age, a ne smije za RK 1st Age? Ili ne smije uopće dok svi ne dobiju 1st Age? Hoćemo li imati isti 1st Age DKP pool i za Kornjaču i za Watchera ili što? Ili ćemo se dogovarati na licu mjesta? Uglavnom, problmaika je složena. Smile Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by brajki sri svi 27, 2009 3:58 pm

Ej kad smo već kod onog 2nd age speara, dal su legacyi čemu? :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 4:50 pm

Talumaril je napisao/la:Slažem se sa Patuljkom i sa Daretom.

Rolla se za mačka u vreći (unutar klase), a ako netko dobije roll, identificira item i baš mu nikako ne paše, savršeno je u redu da to onda da nekom klasnom kolegi u Kinu, zašto ne?

EDIT:
Za Kornjaču bi već trebalo podijeliti neki DKP jer smo u ponedjeljak imali full Kin run.
Ali moramo se dogovoriti što sa 2nd Age dropovima. Ja sam dobio 2nd Age Hunter's koplje, ne znam znači li to da ne smijem rolati za 2nd Age dok se i ostali hunteri ne namire sa 2nd Age dropovima, ali smijem za 1st Age?
A Durm je dobio 1st Age, ali za Gyalu, pa se moramo dogovoriti i što sa ljudima koji imaju altove. Smije li sad Durma rollati za LM 1st Age, a ne smije za RK 1st Age? Ili ne smije uopće dok svi ne dobiju 1st Age? Hoćemo li imati isti 1st Age DKP pool i za Kornjaču i za Watchera ili što? Ili ćemo se dogovarati na licu mjesta? Uglavnom, problmaika je složena. Smile Smile


- vec sam ja podjeli dkp, za kornjacu ide po 100 dkp-a a za watchera ako bog da da ga srusimo ide 200
- nema potrebe da se 2nd age dropovi rolaju sa dkp-om posto dropaju i i od normalnih mobova, trenutno znaci smijes rolat i za 2nd age i za 1st age
- ovo je bila iznimka posto nije bilo niti jedan rk u grupi pa su altovi smijeli rollati inace se rolla samo za onog chara s kojim igras s tim da durma sad s gylom ne moze rollat za rk item dok drugi rk-ovi ne dobiju
- pool je isti zbroj je isti, za kornjacu se idobije 100 a watchera 200 dkp-a dkp ce mo koristiti za 1st age i za watcher armour a za novi raid ce mo se dogovoriti




------> mala napomena u book 8 dolaze tokeni za 1st age sad sam se tek sjetio i nece vise biti drop nego barter tako da nam roll za 1st age ce koristiti samo do tada a onda ce mo se dogovoriti ovisi koliko tokena se dropa i gdje sve pa ce mo viditi kako ce mo rollat na njih

--- do booka 8 Gyla i Miro nemogu rollat za 1st age posto su vec dobili, dalje ce mo viditi sta ce mo
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 5:20 pm

Berta je napisao/la:

- vec sam ja podjeli dkp, za kornjacu ide po 100 dkp-a a za watchera ako bog da da ga srusimo ide 200

Diskriminacija. Cool
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 5:22 pm

Berta je napisao/la:

--- do booka 8 Gyla i Miro nemogu rollat za 1st age posto su vec dobili, dalje ce mo viditi sta ce mo

Znaci Durmitor moze za 1st age LM staff?
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 5:43 pm

durmitor moze ali gyla ne ( sredi gylu na stranici na 60lvl )
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 6:53 pm

Berta je napisao/la:

- vec sam ja podjeli dkp, za kornjacu ide po 100 dkp-a a za watchera ako bog da da ga srusimo ide 200


Moze li pojasnjenje ovakve podjele bodova? Nije da cu nesto plakat za dkp bodovima, al me cisto zanima zasto watcher 2x vise?
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 7:30 pm

zato sto kornjaca traje 10min borba i puno je laksa od watchera, pa zato vise bodova ako se srusi watchera
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 7:36 pm

Aha, a koliko ce biti za novi rajd? 300? 400? I traje duze, a bit ce i da je tezi od Watchera... A koliko je rift bio? 100 ako se ne varam. A duzi je i tezi od kornija (ako gledas odlazak na rift na 50 lvlu i na kornija na 60 lvl-u)... Ne znam, nije mi to bas cisto...
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 7:39 pm

rift je bio 100 a hele 200, za tada sasvim uredu sad imas dva nova raida kod kojih opet jedan ima 100 drugi 200 ako treci raid bude tezi od watchera iamt ce 300 ako ne imat ce 200
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 7:45 pm

...takodjer takvim se bodovanjem, onima koji ne mogu na watchera i taj novi raid zbog opreme, bolje isplati ici sa random grupama na kornija, zbog vece sanse da se nesto dobije, jer ce dkp bodova imati znatno vise oni koji idu na watchera... bas sam zato glasao protiv te glupe fore sa rajdovima ogranicenim opremom, jer postoji mogucnost razbijanja kin runova...
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 7:47 pm

Berta je napisao/la:rift je bio 100 a hele 200, za tada sasvim uredu sad imas dva nova raida kod kojih opet jedan ima 100 drugi 200 ako treci raid bude tezi od watchera iamt ce 300 ako ne imat ce 200

A sta ako sada na 60 odem u Rift? Opet 100? Very Happy
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 8:09 pm

uvijek ista fora i uvijek na kraju dodjemo na isto dkp je tu da nagradimo ljude hvala bogu da bi taj koji i na watchera i na kornija tjedno trebao biti vise nagradjen od onog koji neide

da rift je jos uvijek 100 a hele je jos uvijek 200
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 8:12 pm

nije ista fora - bas zbog ogranicenja s opremom koja su postavljena na rajdove.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta sri svi 27, 2009 8:18 pm

a slusaj htjeli smo davati i na 6man instance dkp ali nismo posto ga nismo davali od pocetka pa nije uredu ni sada, a sto se tice ogranicenja to nije problem ni nama nitko nije dao tu opremu nego smo ju zaradili sto tokom bugova sto sada kad su ispravljeni

mogao si i ti do sada vec imat cijeli set da si htio, jebiga nisi tvoja zelja ali ljudi koji jesu i koji su po 50 puta bili u instanci nemaju ogranicenje i mogu dobiti dkp
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor sri svi 27, 2009 10:26 pm

ajd, vrlo si mudro to srocio. ne'am sta rec. Razz

edit.

A sada ozbiljno, no hard feelings, B. DKP - Sto se dkp-a tice necu tu vise raspravljat... ne slazem se s nekim stvarima, al nit je ovo post za raspravu o tome, stvar je vec oducena i dogovorena, a i nisam aktivan "raider" da me se to toliko tice.
Raid - I dalje sam misljenja da ljudi koji ce rijetko ici u instance imaju vece sanse nesto dobiti sa random grupom nego kin runom gdje ce netko uvijek rolati 400, 500... a bas je tome doprinjelo to "radiance" sranje. Dobro tu bi se dalo raspravljati o efikasnosti random grupe.... nisu stvari nikad samo crno-bijele...
Oprema - da, imas pravo, da sam htio imao bi ju. Tu je naglasak na htio. Jer, kao sto ona vec potpuno otrcana uzrecica na ovom forumu ide "igramo lotro iskljucivo radi zabave" a meni zabavno nije 15 puta u jedno te istu instancu... da bi skupio set za raid, pa za 6 mjeseci ajmo jovo nanovo kada izadje novi set... Laughing Mozda uletit tu i tamo negdje, docepat se kojeg dijela, al sve reklo bi se "casual"... Cool Ma zapravo me samo jako zivcira i odbija ta njihova nova fora sa radiance uvjetom za instance, a vidim da ce to gurat sada... nemam nista protiv uvjeta, dovoljno bi bilo min lvl i/ili neki questic kao preduvjet, al ne cijeli set, jebali babu svoju. U rift si mogo i u ćaćinim gaćama. Bilo bi teže, smrde, al si ipak mog'o.... Smile Enivejz, svakoj budali njegovo veselje, ko oće ganjat setove će ganjat... a ja uvijek mogu uzet gardijana i levelat do 60... bar je to zabavno.... 15dmg.... block... 15dmg... block... devastated 30 dmg.... Very Happy

Odoh sad pajkit. Over & out. Sleep
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by brajki čet svi 28, 2009 10:30 am

Istina, meni ovaj radiance ide fakat na jetra. Zaista se izgubi zabava u igri kad moraš 10-15 puta ići u istu instancu da bi dobio svoj dio opreme koji ti treba da bi tek imao šanse sudjelovati u idućoj instanci. Totalno sranje.
Ja sam isto na rubu da počnem lagano igrati sa svojim low lvl likovima jer tu bar mogu lagano kvestati i raditi stvari koje se ne ponavljaju u nedogled.

Mišljenja sam da su sa Morijom malo uprskali stvar, a sa Lothlorienom poštenski zeznuli. Više mi je bila puna kapa nosanja strelica vamo pa tamo, pa skupljanja cvijeća i krede i što ti ja sve znam samo da bi skupio reputaciju.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Durmitor čet svi 28, 2009 10:35 am

brajki je napisao/la:
Mišljenja sam da su sa Morijom malo uprskali stvar, a sa Lothlorienom poštenski zeznuli. Više mi je bila puna kapa nosanja strelica vamo pa tamo, pa skupljanja cvijeća i krede i što ti ja sve znam samo da bi skupio reputaciju.

Hehehe, a to me tek sad ceka... Very Happy
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by brajki čet svi 28, 2009 10:43 am

Znaš li kako ćeš si smanjiti stres?? Jednostavno idi po malo. Svaki dan napravi 2-3 kvesta za reputaciju i tako će ti duže trajati ali bit će manje bolno to skupljanje reputacije. Evo jučer sam pošizio i ljepo sam odlučio da ću si skupiti sa brajkiorom pristine hides u dovoljnoj količini (pritom ću napraviti bear i warg deed u MM :-) ) da sa brajkimlijem masteriram artisan tailoring i da si napravim pošteni armor za brajkija i onda ću uglavnom dizati svog burglara, a sa brajkiorom ću nešto manje igrati. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Berta čet svi 28, 2009 10:46 am

zalosno ali istinito novci se ne zarađuju na casual playerima nego na grinderima to je zalosna istina i poanta svakog mmo-a, lakse im je staviti takav uvjet pa da ljudi imaju sta raditi par mjeseci nego da izradjuju nove instance i sl.

ali ajmo se sad vratit na temu

-dkp rolla poslje booka 8 za legendary vjeovatno nece biti zbog coinova ali ce mo se jos dogovoriti
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Legendary item 1st age Empty Re: Legendary item 1st age

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.