Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
kako prezivjeti impossible odds Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
kako prezivjeti impossible odds Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako prezivjeti impossible odds

2 posters

Go down

kako prezivjeti impossible odds Empty kako prezivjeti impossible odds

Postaj by Kharadrim pet ožu 28, 2008 12:32 am

tank je neunistiv! to je mantra Smile

hokej, kad zagusti, ovo je kombinacija koja meni ne samo da spasava zivot, nego mi produljuje vrijeme u fajtu valjda za duplo...dobro ce doci i ostalim tenkovima

u situaciji kad nema healera, nemojte cekati da vam moral full padne prije nego popijete zeleni elixir zivota (za koji sam ja jos uvijek uvjeren da je absint, ma kako ga elfovi zvali) Smile

dakle, meni najveca bocica napuni 550 morala (ako sam dobro zapamtio, no za primjer ce posluzit)
cim vidim da bi fajt mogao lose zavrsiti, sto je nakon par udaraca, prvu bocicu pijem vec kad mi moral padne na 1500
nakon toga se malo poigravam s vremenom

obavezno se pali guardian's defences, ne samo jer povecava sansu blokanja, elem manje damagea po meni, nego se nakon blocka otvara Catch a breath koji puni moral.

kad nakon toga moral padne nisko, oko 500, aktivirajte warrior's heart . on mene sada na 42 levelu dize za oko 500 morala.

kad moral opet padne na oko 500, aktivira se Deep breath, koji ce opet otvoriti warrior's heart. mozete odmah aktivirati - jos 500 morala

ok, sad je ovim svime proslo dovoljno vremena da je absintu prosao cooldown. moze se popiti - jos 550 morala

ta daaaa prezivjeli ste! Smile

ak se dobro natempira, uglavno uspijeva , sto znaci da cete se uspjeti zahilati za oko 2200 morala, sto je na mom 42 levelu skoooro dupli health Smile

pazite da imate dovoljno powera, isplati se za svaki slucaj sacuvati thrill of danger da napuno power ako zagusti
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

kako prezivjeti impossible odds Empty Re: kako prezivjeti impossible odds

Postaj by Bz-suspect pet ožu 28, 2008 12:15 pm

ovo stima ponosim se s tobom sinko
Bz-suspect
Bz-suspect

Broj postova : 58
Age : 41
Lokacija : Osijek
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

kako prezivjeti impossible odds Empty Re: kako prezivjeti impossible odds

Postaj by Kharadrim pet ožu 28, 2008 4:23 pm

Smile

/bow
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

kako prezivjeti impossible odds Empty Re: kako prezivjeti impossible odds

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.