Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
kako me je LOTRO razocharao Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
kako me je LOTRO razocharao Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako me je LOTRO razocharao

+3
Morgo
Talumaril
Kapetanili
7 posters

Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Gost sub lis 11, 2008 11:32 pm

covek se upita kako one verovatnoce rade, ali 9 ZAREDOM neuspelih etched beryl craftova sa "KAO" 36% shanse
od toga sam za 9. craft imao i zurnal pa je "KAO" bilo 71% da uspe.
PRE ove statistike procenat uspeha mi je bio oko 25%....
na to sam ugrubo potroshio oko 17 g rachunajuci zurnal, shardove i recepte(srebro i kamenje nisam srachunao)
pa kako da se ne iznerviram.
I odluchio sam da obrishem igru na neko vreme (zamalo pa da obrishem i karakter)
IGN: Drugi
pozdrav vidimo se za jedno mesec dana mozda manje mozda vishe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Kapetanili ned lis 12, 2008 12:59 am

Au covjece Shocked
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Talumaril ned lis 12, 2008 1:19 am

Znam da je teško sad čuti bilo kakav savjet, dok se čovjek malo ne ohladi...

17g i više je puno para. I sigurno si uložio puno truda u to. Totalno razumijem tvoju frustraciju. Tako sam se ja osjećao nakon jednog Rifta, iako situacija nije ista. 4 sata u Riftu, zabili samo Barza i Zurma, a čizmice imam. Dakle, 4 sata patnje i natezanja, 4 sata mog života koje sam htio utrošiti u nešto zabavno, a pretvorilo se u uzaludan trud. I nakon cijele večeri imaš samo 400 silvera popravka opreme.

I šta sad? Ništa. Uzeo sam si dan-dva da se odmorim i ispušem i vratio se natrag. Takve stvari se događaju. Takva je igra. Ima dana kad nam sve ide od ruke, a ima dana kad kao da je sve protiv nas. Nažalost, ništa u ovoj igri, niti u bilo kojem drugom MMOu, nam ne garantira da će naših dva, tri ili deset sati koje neki dan odlučimo posvetiti igranju rezultirati isključivo plodonosnim i ispunjujućim iskustvima. Nekad ne možeš očekivati pošten risk / reward omjer, odnosno zdravu ravnotežu truda i kompenzacije.

I gubitak 20g je jedan od aspekata igre, ali naravno da ga je teško prihvatiti kad se dogodi tebi.

Predlažem ti da još ništa ne brišeš, niti da ne deinstaliraš, nego si prvo daj par dana odmora. Prošeći parkom, pogledaj film, pročitaj knjigu, pospremi stan, odi van i napij se i vidi kako se osjećaš bez Međuzemlja pod nogama.

Možda stvarno zaključiš da ti treba mali odmor. Ili veliki.

Bilo kako bilo, mi ćemo biti tu kad se odlučiš vratiti.

Sretno!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Morgo ned lis 12, 2008 9:39 am

Nažalost tih 36% nikako ne garantira da će ti svaki 3. polukaš uspjeti.
To znači da svaki put radiš /roll 100 i da moraš dobiti 64 ili više.
Znam da sam imao nekih rift i sličnih runnova gdje 10-ak puta nisam dobio roll, a najveći mi je bio 70. Sve je to sreća. Odnosno nesreća.
Ali bit će bolje. Tako meni mirrored dagger nije uspio 7 puta, ali 8. put je sjeo! Smile
I stvarno nemoj brisati igru. Bit će ti žao kad za par dana budeš htio opet igrati, a pred tobom se nalazi isntalacija od 5-6 sati...
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Liinras ned lis 12, 2008 12:38 pm

Heh bio sam prisutan kad je Drugi puko i nestao netragom, ali kao što je netko sinoć u igri rekao bez brige uskoro će doći Treći Very Happy
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Ghostara Ashvaraga ned lis 12, 2008 1:17 pm

Uf, Ja sam također spalio 10 beryl shardova zajedno sa ne baš jeftinim receptima za weaponsmitha i nisam uspio napraviti niti jedan critical. Dakle otkad sam postao GM, niti jedan jebeni crit. Ali, što bi rekao Delboy, cest la vies.

Bolje se rodit' bez kur.a nego bez sreće.

Progutaš i ideš dalje, jer igra nudi puno drugih veselja... flower
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Gost ned lis 12, 2008 4:31 pm

evo jesam odinstalirao lotro, jer da nisam to uradio, a recimo probao i 10.put recept(i da ne uspe) josh vishe bi me vuklo da probam pa bi na kraju i charcter obrisao....

ovako cu neko vreme da iscooliram...

e da, u 17 golda troskova nisam srachunao i 3g za 20% jeweler alat tako da bi troshak na kraju sa kamenchicima bio ~20,5-21g
a samo sam zeleo za sebe josh 1 etched beryl ring koji bih sam napravio...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Talumaril pon lis 13, 2008 1:30 am

Trebao si znati kolika je moć prstena... Smile Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Buga čet lis 16, 2008 6:52 pm

strah me craftati da ne puknem po istom principu Shocked

s druge strane svi najbolji itemi su ionak dropovi tak da se sve vise pitam koliko ima smisla craftanje.vjerojatno do nekog nivoa razvoja lika.poslje toga ak kin dobro šljaka dode se i uz zabavniji put do boljih itema.
drago mi je što kin sve bolje dere po instancama i nadam se da bu i prije mom-a i hele pao Very Happy
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by brajki pon lis 20, 2008 12:02 pm

Meni je najveći bed što uglavnom nemogu igrati u vrijeme kad se organiziraju rift ili hele. :-( stoga se najčešće moram osloniti na iteme koji se kraftaju ili koje mogu kupiti.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty 10X!!!!!!!!

Postaj by Gost pet lis 24, 2008 7:30 pm

Evo danas sam opet instalirao LOTRO posle ~12 dana i....
10. zaredom neuspeli pokushaj etched beryl nakita.i 1 neuspeli etched ruby sa zuranalom(61%shanse za njega)
Kad zbrojim dosadashnje shanse za critical craft rachunica kaze:36% +36% +36% +36% 36% +36% +36% +36% +71% +36% +61% podeljeno na 11 pokushaja daje 41.5% shanse za crit. tj. oko 4 criticala za 10 craftova tako da bih trebao prodajuci crit. iteme biti oko nule u finansijskom bilansu...
a rachun mi se popeo na 21.5g!

A posebno sam razocharan prochitavshi minstrel forume koji se tichu minstrel klase.
pa ako ne isprave minstrel nerfove za MOM goodbye lotro forever.
Nemam ni najmanju nameru da levelujem altove dok na primarnom characteru(minstrel u mojem sluchaju) nemam sve iteme koje ja zelim. A ako to znachi da moram da provodim 2x vishe vremena(u odnosu na huntera, champa itd.) jer su mnogo nerfovali minstrela osecacu se kao totalni idiot a to necu sebi da dozvolim.
Uzivao sam minstrel solo combat a ako mi i to oduzmu stvarno nemam razloga da vishe igram ovo.
Ulogovacu se mozda opet za jedno 14 dana chisto da uzmem stvari iz poshtanskog sanducheta.
Inache moj razlog da mi minstrel bude primarni karakter je zato shto healer uvek u MMO igrama lako nadje grupu ljudi za igru ali sa druge strane ako to znachi da moram da budem HEALBOT sve vreme i samo gledam healthbars to onda gubi svoj smisao(tj. igra postaje jako dosadna).

IGN: Drugi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Gost pet lis 31, 2008 9:34 pm

odustajem neko vreme od glavnog chara jako jako me zivcira

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kako me je LOTRO razocharao Empty Re: kako me je LOTRO razocharao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.