Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid novosti - part 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid novosti - part 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid novosti - part 2

+8
Juhatar
Mestar1
Kharadrim
brajki
Talumaril
Patuljak
Vix
Berta
12 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Raid novosti - part 2 Empty Raid novosti - part 2

Postaj by Berta sri kol 26, 2009 1:15 pm

Novosti vezano za The Vile Maw i Dar Narbugud

Pricajuci sa Daretom dosli smo do zakljucka da ce mo morati uvesti neke promjene u sustavu raidova, ove promjene ce se dovesti kako bi se unaprijedilo opremanje u kinu a ne kako bi diskriminirali nekog, o cem se radi?

Sastavit ce mo 12 ljudi po kojima mi mislimo da najvise zasluzuju da budu u toj grupi ljudi sto po svom iskustvu, opremjenosti i aktivnosti na kraju

Tih 12 ljudi ce probijati led u kinu u svim raidovima, tek kada oni sruse nekog bossa par puta i nauce taktiku lagano ce se dalje ljudi rotirati dva po dva ili vise/manje. Na ovaj nacin ce mo uvijek u nekom raidu imati vecinu ljudi koji znaju sto treba raditi a taktika ce se najbrze nauciti ako su ljudi isti.

U grupi od 12 ljudi ce mo imati

- 2 healera
- 1 tenk
- 1 warden
- 2 champa
- 2 huntera
- 1 lm
- 2 capetana
- 1 rk/burg ( jos nismo odlucili )

- tocnu postavu ljudi jos razradjujemo i necu nista jos pisati tko je tocno u postaviali bit ce objavljeno pocetkom 9mj posto ovaj sustav raidanja krece sredinom 9mj

Jos jednom ponavljam da na ovaj nacin ne zelim nikoga diskriminirati i da ovo radim kako bi opremili kin sto prije i ispobali novi sadrzaj sto prije.
Nadam se da ce nitko nece uvrijediti ako ne bude u ovoj postavi prije ili poslje svi ce doci na red a ovo je najbrzi nacin da kad dodjete na red da i rjesite taj raid.


Naravno uz ovu postavu bit ce izabrana i ekipa koja ce biti prva zamjena u slucaju da netko ne moze doci na raid, ova ekipa koja ce biti u zamjeni ona prva ulazi u rotaciju

Svi clanovi koji su izabrani za ovu postavu su "obvezni" ( navodnici zato sto kao i prije tako i sada nikad necu stavljat igru ispred RL-a ali obvezno da imate na pameti taj raid pa pokusate doci ) doci na njega, ako ne ulazi zamjena

Ako netko ne moze doci tada je potrebno javiti unaprijed kako bi mogli obavjestiti zamjenu da se pripremi za raid

Sto znaci pripremiti se za raid?
- puno puta se dogodilo da nemamo hope, hranu, potove i sl i sl

Vi kao raider ste obvezni imati:
- hope potove ( min 5 ) [ zamolite nekog zlatara da vam scrafta ]
- moral/power potove ( min 10 od svakog ) [ ili vam netko scrafta ili radite mirror questove ]
- regen hrana ( min 5 ) [ zamolite nekog kuhara da vam scrafta ]
- buff hrana ( min 5 ) [ ako vam je potrebno, ako vec niste na max stacima ]
- Resistances potove ( min 20 od svakog ) [ wound, poison, fear, disease ]
- morate biti pravilo traitani za raidove
- morate imati odgovarajuci raid gear
-- ni pod koju cijenu nemojte ici u raid ne spremni par puta se to dogodi i smjenit ce mo vas s nekim drugim, a mislim da je svakom stalo da se ponovi sa nekim itemom pa onda poradi toga malo se potrudite oko pripreme kako bi svima olaksali posao i ustedjeli vrijeme

Svaki raider koji bude puno puta kasnio na raid, dolazio ne pripremljen, bude se zajebavao u raidu bit ce smjenjen sa drugim clanom.

Vrijeme je da pocenom ozbiljno dosta je onoga mozda netko dodje mozda bude run i sl

Onakvo ponasanje kao za helegrod gdje svi zele ici i svi pitaju kada ce to biti pa kada se organizira dodje 5 ljudi takvo sto se vise nebi trebalo dogadjati jer onda vise nema smisla nista organizirati

svasta sam napisao ali 100% sam nesto zaboravio, ako imate pitanja i nejasnoca slobodno pitajte zelim da svima budu jasna pravila i sami princip raidanja

--popis ljudi ce biti uskoro u ovoj temi


Zadnja promjena: Berta; pon ruj 14, 2009 12:52 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Vix sri kol 26, 2009 3:03 pm

Sve to stoji,ali uvijek postoji činjenica da če netko iči više,a netko manje odnosno "tko bi trebao biti tamo" .
Ja imam staru priču,posao.
Nažalost ili če se nači vrijeme/dan kad i ja mogu iči ili neču ni iči.
Za one koji me neznaju da ne ispadnem bahat,moj posao je malo čudan.

A ovo za hele zadnju subotu....,moja cura je uzela slobodan dan radi toga i
onda ništa,kao idemo u nedelju.
Šipak tome,radi se o nečijem slobodnom danu itd.
mislim da fali dosta ozbiljnosti još za neke stvari.
Vix
Vix

Broj postova : 87
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Berta sri kol 26, 2009 3:46 pm

Vix je napisao/la: A ovo za hele zadnju subotu....,moja cura je uzela slobodan dan radi toga i
onda ništa,kao idemo u nedelju.
Šipak tome,radi se o nečijem slobodnom danu itd.
mislim da fali dosta ozbiljnosti još za neke stvari.

da upotpunosti se slazem s tobom u vezi ovog znam da je ona i jos neki uzeli slobodan dan i podredili sve kako bi dosli u subotu ali nazalost nismo imali ljudi ni za subotu ni za nedelju, zao mi je sto je tako ispalo i sto se na kraju nista nije odradilo, ja mogu i dalje obecavati kako ce mo ici organizirati i sve 5 kad se to planira ali dok budemo na ovom stupnju ozbiljnosti nista od toga
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Patuljak sri kol 26, 2009 4:07 pm

pozdravljam reorganizaciju raidanja
te se prijavljujem za mjesto champa ako se neće ići u raid vikendom
ak ima champova koji su više opremljeni, ozbiljniji, iskusniji od mene npr. berta i damba onda se javljam za zamjenu

neću bit tužan ak odsjedim koju na klupi
glavno da se ta lignja već jednom umlati
clown
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Talumaril sri kol 26, 2009 8:59 pm

Kad sam počeo čitati ovo, kao predominantno casual igraču mi se sve učinilo nekako malo ekstremno i dramatično...

Ali što sam više razmišljao o svemu, to mi se koncept počeo više sviđati.
Jest da sam više casual igrač, ali nemam apsolutno ništa protiv dobrog i organiziranog raida. Dapače, često ulazim u faze kad sam negdje na pola puta između casuala i raidera. Ovih dana poprilično raidam. I istina je da je dosta frustrirajuće kad sve propadne nakon što se tri dana nabrijavam na rušenje Lignje ili bilo čega drugog.

Zato mi se sve ovo čini pošteno. Treba se dogovoriti, organizirati, i bilo bi stvarno super da svi onda ispoštuju dogovor, ili da jave unaprijed ako ne mogu (isto super fer i razumna klauzula).

Također, odlično je ovo o pripremi za raid. Bio sam u mnogim pugovima gdje smo završavali ko topovsko meso samo zato jer neki ljudi nisu imali dovoljno potova, ili je bahata ekipa aktivno odbijala promijeniti traitove.

Uglavnom, svaka čast momci, vidi se da ste porazmisili o svemu, i definitivno dajem svoj glas za ovu reorganizaciju.

LOTRO je, kao i većina MMO-a gdje se skupi dobro i poveće društvance ponekad gotovo - sviđalo se to nekome ili ne - bliže bendu ili sportskoj aktivnosti nego pukoj, predvidljivoj igri. Skupina istomišljenika koji zajedno rade nešto i teže nekom cilju, a sve kroz dobru šegu i zabavu. Smile

Pa ako bend ima ozbiljne probe, a sportaši ozbiljne treninge, možemo i mi probati malo uozbiljiti naše raidove i raid pripreme. Smile Smile
Neće nam past kruna s glave. king king

Okej, nećemo nabaciti mišiće ko sportaši ili imat autobuse groupiesa kao glazbenici, ali razvit ćemo unique set of skills i papati salatu od Lignje na redovnoj bazi. Smile

Toliko za sada.
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by brajki čet kol 27, 2009 12:43 pm

Što se propalog Helegroda tiče:

Već sam negdje spomenuo da još nisam bio u Helegrodu i da mi je velika želja otići u Hele. Samo ću reći da sam jako puno kompromisa morao napraviti i napraviti neke promjene u RL planu samo da bih u nedjelju mogao zaigrati Hele, a kad ono k**** u ladnoj vodi.

Volim igrati LOTRO i obiteljski sam čovjek tako da nemam baš previše vremenena (u doba kad se organiziraju instance), igrati lotro, jer koliko volim lotro još više volim i ženu i sina i sa njima volim provoditi vrijeme, stoga nastojim to malo lotro vremena što bolje iskoristiti.

Ja ću i dalje jednom tjedno moći ići sa vama, ali imajte na umu da mogu ostati 3 max 3,5h u komadu i da mi to vrijeme teče, ne od trenutka kad krenemo sa raidom nego od trenutka kad je raid dogovoren.

A do sada se svaki puta dogodilo da piše krećemo u 20h, a krenemo u 21:30 i onda se svi čude što se ja stalno žurim i što mi je na knap.

Pa da zaključim, znači ako smo se dogovorili da krećemo u 20h, neka svi budu spremni da se u 20h može krenuti, a ne da se tek pola sata iza toga počinje skupljati ekipa.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Vix čet kol 27, 2009 2:16 pm

Neznam,ali mislim da bi svi trebali znati za potove,hranu itd šta treba imati sa sobom,bili to casual igrači ili ne.
Hvala nebesima pa se stackovi povečali,nafilaš ga do vrha i opleti.

A što se tiče glavne teme,držim fige za daljne raidove.
Vix
Vix

Broj postova : 87
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Talumaril čet kol 27, 2009 5:00 pm

Slažem se s Brajkijem.

Jedno smo se vrijeme bilo fino držali deadlinea, treba nastaviti s time i ako se dogovorimo za neko vrijeme, stvarno ne bi trebalo tolerirati više od 5-10 minuta kašnjenja. Maksimalno.

Pa stvarno nije toliko teško biti negdje u 20:00 ili 20:30, pogotovo ako se danima prije zna za rok.

A ako se nekom planovi izjalove i stvarno ne stiže na neki raid, samo treba javiti što prije i već će uskočiti neka zamjena.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Kharadrim čet kol 27, 2009 11:07 pm

evo da malo i ja zalaprdam kad mi to vec ide bolje nego igranje Smile

talova analogija s bendom ili sportskom ekipom je spot on (ovaj dio s bendom mi je itekako poznat). kad se radi o raidu, utoliko vise, jer ako netko kasni, ostalih 11 ili 23 covjeka cekaju samo jednu osobu, sto bi se moglo u najmanju ruku nazvati disbalansom Smile

da se mene pita, ne tolerira se ni 5-10 minuta kasnjenja. eventualno ako ti nesto u tom trenu iskrsne pa se javis nekome mobitelom da stizes za par minuta. upravo zato i postoje zamjene, da su mjesta popunjena i sve se odvija po planu. jebga, zakasnio si, uskocio je drugi marinac da popuni rupu u redovima. za sve vrijede ista pravila

opet sto se mene tice, vrlo je jednostavno. ako se krece u raid u 20:00, dodjes online u 19:30 ili 19:45, koliko vec znas da ti vremena trema da budes oscar mike i na rally pointu si minutu prije dogovorenog vremena nazubljen ko narajcani zeko albino

usto, ja sam uvijek spreman na kompromise. ako jedan od 12 kaze dan prije, ili taj dan na vrijeme "cujte decki, ja bi mogao doc tek oko 20:20 ili pol 9, mozemo li danas tad krenut?" - zasto ne, nije problem.

ali ovo sta brajki navodi vidim kao problem, i ja bih tu bio dosta nervozan. ako je dogovor za pocetak u 20:00, onda bi si i ja isto racunao da smo za 2,5 ili 3 sata gotovi. ali ako se tek krene za 2 sata, uh! vecina mojih sessiona u lotru traje krace od 2 sata Smile nuff said Smile

al dobro, ja ionako cuvam zacelje kolone koje ceka svoje mjesto za raid Smile
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Mestar1 sub kol 29, 2009 2:53 pm

Iz iskustva znam da sve to sta je Berta nabrojao stoji i to je normalno kod velikih kinova. Mozda se to nekome čini strogo ali pravila i red moraju postojati.

Mene zanima jedna druga stvar a to su DKP, odnosno bodovi sakupljeni unutar raida. Zapravo cijeli loot system! Jeli vec postoji? Ako ne, onda mislim da ga treba postavit prije nego se poćme sa runovima?

Mestar1

Broj postova : 18
Age : 43
Lokacija : Omis
Registration date : 11.08.2009

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Gost sub kol 29, 2009 4:49 pm

DKP postoji i uredno se dodjeljuje na svim radiovima.

Watcher donosi 200, a filiku 100 DKP.

Vjerujem da će i za DN biti 200.

Što se tiče loot sistema, to ćemo se dogovoriti, tako da svi budu optimalno opremljeni da ne bude problema sa radiancom, prvenstveno mislim na glavu i shoulders sa watchera. 12 ljudi raida i prvo svi trebaju imati bar po jedan komad od to dvoje da mogu opet rolat za ono što im fali, tako da dobijemo opremljenu jezgru koja se uvijek može zaletit u bilo koji raid.

Zamjene koje ulete u raid idu na dno liste i sljedeći su na redu nakon orginalnih 12.

Moje mišljenje, ne nužno i zakon Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Berta sub kol 29, 2009 5:07 pm

Popis ljudi je napravljen, nadam se da se nitko nece uvrijediti sto nije na popisu

- 2 healera
Deda / Draconarius
- 1 tenk
Darethelion
- 1 warden
Juhadar
- 2 champa
Berta / Patuljak
- 2 huntera
Liinras / Thermit
- 1 lm
Zokran
- 2 capetana
Regoc / Mestar
- 1 burg
Buga

-Prve zamjene
Kalmia
Ghostara
Kapetanili
Talumaril
Calithien
Ivica
Cezar


- ako netko ima nesto protiv ovog spiska neka slobodno kaze
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Juhatar sub kol 29, 2009 6:22 pm

samo pitanje... kada tocno krecemo s raidanjem?
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Talumaril sub kol 29, 2009 6:40 pm

Berta je napisao/la:Popis ljudi je napravljen, nadam se da se nitko nece uvrijediti sto nije na popisu

- 2 healera
Deda / Draconarius
- 1 tenk
Darethelion
- 1 warden
Juhadar
- 2 champa
Berta / Patuljak
- 2 huntera
Liinras / Thermit
- 1 lm
Zokran
- 2 capetana
Regoc / Mestar
- 1 burg
Buga

-Prve zamjene
Kalmia
Ghostara
Kapetanili
Talumaril
Calithien
Ivica
Cezar


- ako netko ima nesto protiv ovog spiska neka slobodno kaze

Imam pitanje. Smile
Gdje su Zigga, Brajki i Mellon ili neki od njihovih altova? Trebalo bi svim ljudima, pogotovo onima koji su u kinu od početaka, omogućiti da ubodu neki raid... Lloreth i Ghost su jedno tijelo i jedan duh, pa LL nisam posebno navodio. Isprike ako sam još nekoga zaboravio i isprike ako sam postavio glupo pitanje a razlozi su očiti, ali eto, tko pita ne skita. Smile


Zadnja promjena: Talumaril; sub kol 29, 2009 8:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Berta sub kol 29, 2009 6:47 pm

Juhatar je napisao/la:samo pitanje... kada tocno krecemo s raidanjem?

krece se sredimo 9 mj

Talumaril je napisao/la:

Imam pitanje. Smile
Gdje su Zigga, Brajki i Mellon ili neki od njihovih altova? Trebalo bi svim ljudima, pogotovo onima koji su u kinu od početaka, omogućiti da ubodu neki raid... Lloreth i Ghost su jedno tijelo i jedan duh, pa LL nisam posebno navodio. Isprike ako sam još nekoga zaboravio i isprike ako sam postavio glupo pitanja a razlozi su očiti, ali eto, tko pita ne skita. Smile

samo pitajte slobodno

- u obzir je uzeta i aktivnost ljudi pa iz tog razloga nisam mogao staviti ziggu kojeg neko vrijeme nisam vidio, brajkia koji moze jednom tjedno ici u raid navecer zbog RL-a, i mella kojeg jako rijetko vidim u vecernjim satima
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Talumaril sub kol 29, 2009 8:39 pm

Onda je tu još Vix, ali čini mi se da je i on rekao da ga navečer baš nema. Dok se Durma ne vrati u igru a Kadargo i Kharadrim na hitaju 60 lvl., mislim da su to više-manje svi...
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Vix ned kol 30, 2009 1:00 am

Vidim da očigledno nitko ne želi raidove subotom i nedeljom iz privatnih razloga tipa provođenje vremena sa obitelji itd,što poštujem,ali ima
ljudi koji nemogu drugačije.
A Ti ljudi isto žele u raid i koji novi doživljaj i item recimo.
Gleda se aktivnost samo navečer(nažalost).

No dobro,večina pobjeđuje.
Vix
Vix

Broj postova : 87
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Gost ned kol 30, 2009 1:20 am

Situacija je takva da se krenut treba, a svaki početak je težak Wink

High end raidovi su malo i zahtjevni, tako da treba uzeti u obzir i opremljenost ljudi, iskustvo, rutinu i sl.

Uzmimo za primjer moju situaciju s tenkom. Ja nemam ništa protiv da me bilo koji od kolega tenkova zamjeni u raidu i bit će mi to zadovoljstvo i učiniti al treba ispoštovati i gore navedene uvijete. Dakle, virtues na 10, gear, jewellery i sl.

Poanta ovih 12 ljudi je da mi idemo probijati led, jerbo Watcher je online zadnjih 6mj. i srušen nije. Zašto? Pa baš zbog nedostatka organizacije i ustaljene ekipe. Imali smo mi zaleta na Lignju više puta, al sa različitim postavama i to se pokazalo kao solidan trening al ništa više. Dakle, ovih 12 ljudi će rušiti lignju prije nego "sataraš ekipa" svakog sljedećeg puta, jer će se uigrati i steći iskustvao. I nakon toga, kad imaš 12 iskusnih ljudi, lako je ubaciti 1-2-3 nova kojima će biti lakše pojasniti što i kako da rade, nego kad je to 5-6 novih ljudi.

Ja Vas sve molim za strpljenje i da malo vjerujete u nas, pa će nam svima skupa biti puno bolje! Smile

Priliko sastavljanja ovog spiska najviše je se vodilo pažnje na "stare" igrače, "od stoljeća 7." Smile al moralo se uzeti u obzir mogućnost njihovog pojavljivanja na dogovoreno vrijeme, što ne znači da će i ovih 12 moći uvijek biti u istom sastavu, zbog toga i imamo naše cijenjene zamjene, ništa lošije od izabranih. Uzeto je u obzir da većini classa koju igraju bude main, a ne alt, tako da imamo best of the best.

Eto, ja odužio! Nadam se da se nitko neće naći uvređen na bilo kakav način!
Kad malo bolje razmislite, vjerujem da će te uvidjeti da je ovo za dobrobit kina, nipošto na štetu.

Swim nije skupina noobova, mi smo skupina, prvenstveno , extra momcova i cura, a bome nismo ni za bacit kad treba nešto odraditi! Smile

Toliko Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Gost ned kol 30, 2009 1:32 am

Vix je napisao/la:Vidim da očigledno nitko ne želi raidove subotom i nedeljom iz privatnih razloga tipa provođenje vremena sa obitelji itd,što poštujem,ali ima ljudi koji nemogu drugačije.
Mora se gledati kad većina može raidati, ne vidim problem. Isto tako nema razloga da taj raid ne bude i vikednom, kad se to unaprijed dogovori.
A još i nije određeno ni vrijeme niti dani kad se ide raidat. Ja znam da tebi osobno ovo ne štima, al vjerujem da će biti i bolje situacije na poslu. Wink

Vix je napisao/la: Gleda se aktivnost samo navečer(nažalost).
No dobro,večina pobjeđuje.

Činjenica je da nas je navečer više, u 16:00 je većina naroda il još na poslu il na putu s posla, pa ručak, pa odmor, otegne se to.
Vix, ako u ovo ne krenemo i ne realiziramo ovo kao Swim, onda možemo zauvijek odustat od raidanja i prilike da većini ljudi u kinu priuštimo taj komad geara i novog iskustva. Nigdje nije rečeno da je ovo zatvoreni popis, naprotiv, ni oni koji su na listi zamjena a ni 12 naborjanih nisu nedodirljivi i popis nije zakon. Dakle, opet ponavljam, malo vjere i strpljenja, pa da nam svima bude bolje!

Osobno, briga me i za gear i za iteme, želim samo da SWIM ide naprijed, a ne da stagnira. Wink

Vjerujem da je to svačija želja!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by brajki ned kol 30, 2009 12:01 pm

Ja se slažem sa popisom. nadam se da će se što prije moći rušiti warcher i da će se tako brzo početi skupljati oprema za dm. :-)

kao što rekoh na mene možete računati jednom tjedno u večernjim satima, pa ako usfali hunter slobodno javite. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Kapetanili ned kol 30, 2009 1:20 pm

Hmm, tek sad vidjeh da je stavljen spisak Smile . Fina ekipica Smile Nadam se da ćete se dobro uigrati,
I da neće proći više od jednog neuspjelog runa do konačnog pada Watchera. Samo me zabrinjava
jedna stvar, ako Watcher dropa 2 komada armora po runu, ako se mogu 2 runa u sedmici znači da
će trebati 42 dana da se opremi ekipa od 12 prvotimaca Smile uz to da nema neuspjelih runova. Smile
To mi nekako izgleda mnogo ali je nebitno. Činjenica je da se sa raidovima treba krenuti što prije,
ako mislimo da se ljudi opreme i ako mislimo da održimo bilo kakav korak sa izlaskom novih stvari,
jer ako ovako nastavimo onda će nam možda teško biti ići u nove runove koji budu izlatili ubuduće.
Dakle, u potpunosti pozdravljam reorganizaciju raidanja i nadam se da ćete što prije razraditi
taktiku i dobro se uigrati, zamjene neće biti problem jer mislim da imamo dosta ljudi koji su lvl 60.
Što se tiče DKP-a što ga spomenu neko, ako se na korniju dobija 100, na Watcheru 200, onda bi
u novom raidu trebalo da se dobija 300 ako je moguće, jer je to dosta teži i duži run od ovo dvoje.
Jedini razlog zbog kojeg bi volio da budem u prvom runu ili bolje rečeno u prvom rušenju Watchera
je to da snimim taj trenutak, jer znam da to niko od vas neće uraditi ali šta je tu je Sad Srećno!


Zadnja promjena: Kapetanili; ned kol 30, 2009 1:33 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Gost ned kol 30, 2009 1:24 pm

Kapetanili je napisao/la: Samo me zabrinjava jedna stvar, ako Watcher dropa 2 komad armora po runu, ako se mogu 2 runa u sedmici, znači da
će trebati 42 dana da se opremi ekipa od 12 prvotimaca Smile uz to da nema neuspjelih runova. Smile
To mi nekako izgleda mnogo ali je nebitno.

Za Dar Nagabund je dovoljno 7 radiance, dakle 1komad s watchera i ostalih 5, dakle to je 7.
A s kombinacijom od 2 komada od 15 radiance + 20 sa watchera + 3 ostala dijela eto nas na 8 radiancea Wink

Tako da se ne treba čekati da svi imaju oba djela s watchera, tako da te ne treba zabrinjavati ona cifra od 42 dana Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Mestar1 ned kol 30, 2009 2:02 pm

Mislim da nema potrebe opterecivati se kad ce se tko opremiti! Prva 12-torka je bitna samo za pocetak. Watchera treba skinuti 2-3 puta i onda pocinju rotacije. Dare dobro kaze! Malo vjere i strpljenja!

Jos jedna stvar! Nebi bilo lose da se pokusa organizirati rift run prije svakog odlaska kod lignje radi hope buffa. Losa stvar je da Tarlauchov i Thorogov reward nije vise +3 hope nego +1 hope. Bezobzira to nije za zanemariti. Za rift ce siguro biti zainteresirani i manji lvli a i nije potreban full raid za poskidat bossove.

Mestar1

Broj postova : 18
Age : 43
Lokacija : Omis
Registration date : 11.08.2009

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Gost ned kol 30, 2009 2:07 pm

Imam ja chain kod sebe, tako da smo za početak ok, al Rift svakako ostaje kao opcija za dalje, malo da ostatak ekipe koji nije nikad vidio to remek djelo doživi satisfakciju kad Balrog padne.

A helegrod je i moja davna želja, samo još Thoroga nisam rušio, kao i većina kina, pa će nam to biti jedan od prioriteta Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Kapetanili ned kol 30, 2009 2:47 pm

Pa ne opterećujem se ja time kad ću ja biti opremljen Rolling Eyes
Nego gledam u globalu koliko će nam trebati da se opremimo i da budemo spremni za sve što slijedi. I kao što sam reko nije to toliko sad bitno koliko je bitno da se počne raditi na tome.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 2 Empty Re: Raid novosti - part 2

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.