Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Novosti glede huntera Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Novosti glede huntera Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novosti glede huntera

Go down

Novosti glede huntera Empty Novosti glede huntera

Postaj by brajki ned oľu 13, 2011 9:44 pm

Evo ljudi malo sam bio na beta serveru da vidim kakve su promjene zadesile huntera.

Moram priznati da sam zadovoljan.

Ono što se promjenilo su cd-ovi za mnoge skilove koji su sada kraći (uglavnom su skratili duge CD).
Druga bitna promjena je da su sa str stance smanjili bonus na dmg, ali sad (za ovo nisam siguran) su smanjili i penalty na power).
Također promjenjeni su mnogi traitovi, tako da sad ima smisla igrati i u drugim kombinacijama osim 3 crvena 1 žuti 3 plava.

Ono što mi se sviđa Burn hot sada štedi power i diže dmg output (ali za puno manje nego prije).
Također i Heart seeker će se puno više koristiti jer je smanjen induction time na (mislim) 2,7 s što je sasvim prihvatljivo. Ono što je fora je da sada možete sa traitom imati odličan barbed arrow koji uspori metu za 30% što je već prihvatljivo usporavanje. Smile

Legacy sustav je također jako promjenjen, ali za razliku od nekih ja sam i sa time zadovoljan.
Naime sada je T6 maximum, uveli su i shardove sa kojima možete onda u kombinaciji recimo sa T5 settingsima dobiti točno određeni T6. Također postoje i nabrijane verzije settingsa koje je puno teže dobiti ali se isplati. Smile
Shardove dobivate deconstructom settingsa ili pak ako kombinacijom setingsa dobijete kritikal kombiniranje.

Ukratko: Zadovoljan sam navedenim promjenama i mislim da će sada pametan hunter još više postići samo ako malo obrati pažnju kako koristiti skilove i ako se dobro prilagodi trenutnoj situaciji.
Eto toliko za sada.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.