Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li da vratim SWIM forum

+14
Buga
Ultra
LatZee
Juhatar
Talumaril
Gobac
Morgo
strijelčica
Khaak
rkuki
brajki
Ghostara Ashvaraga
Kapetanili
Berta
18 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Da li da vratim SWIM forum

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Vote_lcap71%Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Vote_rcap 71% 
[ 22 ]
Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Vote_lcap29%Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Vote_rcap 29% 
[ 9 ]
 
Ukupno glasova : 31
 
 
Poll closed

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Talumaril čet vel 24, 2011 12:13 pm

Ultra je napisao/la:Pošto je swim zatvorem tj neaktivan i uopšte je upitno s ovim stanjem na lotru da li če se itko od stare ekipa vračati u aktivno igranje...

SWIM nije neaktivan, a pogotovo nije zatvoren. Niti će biti zatvoren dok je LOTROa.
Eruhin, Buga i ja smo skoro svaki dan online, Kadargo i Graad također navrate, a cijeli Kin i dalje broji nekih četrdesetak ljudi.

Glavni problem ovog foruma je to što su na njemu ljudi koji nisu u Kinu, ali to se lako da srediti.
Što se tiče brige oko foruma, rekao sam sto puta, možemo podijeliti dužnosti. Dapače, čim Berta vrati forum napravit ćemo čistku i mislim da će onda stvari funkcionirati puno bolje. Nakon toga, Forumu ni neće trebati puno održavanja.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by LatZee čet vel 24, 2011 1:33 pm

Kvaliteta ovog topica najbolji je moguci argument, samo nisam siguran da li za ili protiv postojanja foruma Razz
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Kapetanili čet vel 24, 2011 2:18 pm

Ultra
Kao prvo, ovdje je pitanje foruma a ne SWIM-a, a to nije isto, nije ni slično, i nema veze sa aktivnosti u igri.
Kao drugo, ti nisi ni bio aktivan na forumu nikada tako da ni ne znaš samu važnost ovoga foruma.
Kao treće, Dare, nisi moro i u ovoj temi da nastaviš svoju epsku svađu sa Juhom i Strijelki. Molim vas da poštedite makar jednu temu na ovome forumu.

Sada se i ja pitam da li sam za ili protiv jer kad vidim ovoliko negativne energije samo na ovoj temi onda nemam riječi.

Kad se samo sjetim kako se opušteno i fino pisalo na ovome forumu bez ikakve netrepeljivosti ikoga prema ikome, a sada................
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost čet vel 24, 2011 3:27 pm

ja ne kužim šta je sad problem ionako su svi ovdje ljudi sa swim chanela ne iz swima. bezveze se svađate, ako netko ne želi na forum nek ne ide. ak imate međusobno problema bilo bi lijepo da se negdje drugdje svađate

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost čet vel 24, 2011 4:30 pm

Zao mi je radi nekih komentara... Bilo kako bilo, evo vam nesto sto sam iskopao pa si razmislite malo:


čet 28.2.2008 10:17
Ja sam na Eldaru i ima Hrvatski kingship i svi razgovaramo na hrvatskom.

Ne znam koliko nas tocno ima, preko deset sigurno.

Ja sam Brajkior (Elf Hunter), ali sam relativno novi tek sam lvl 8 (igram lotro 4 dana), ali najbolje se javi Morgu, on ti stalno igra i fakat je majstor za LOTRO(mozes se javiti recimo i Ashgoru ili Ghostaru).

Ako nista drugo uvijek ce ti nasa ekipa rado dati hrpu savjeta.

Nekome se mozes javiti tako da napises /tell ime

ako krenes igrati prek triala, onda ti /tell ime nece raditi ako ti netko nije na friend listi. Onda odi na social panel dodaj to ime na friend listu i onda mozes razgovarati.

hvala svima, odoh na BUG online... lotro communty thread...
(nadam se da ste shvatili ironiju..)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Berta čet vel 24, 2011 4:53 pm

Da i ja malo skrenem s teme
Danasnji LOTRO community i onaj u prošlosti su nebo i zemlja. Dok smo prije pljuvali po WoW ekipi, danas smo postali WoW ekipa. Isti mentalitet, isti stil igre.

Navodno se na novom sereru skuplja ekipa i nadam se da ce im biti puno bolje nego na Eldaru.

Mi pricamo o nekom communityu a nemozete na jednom topicu biti normalni a da nepricam o nekom zajednickom igranju itd...

Nije nikakav problem vratiti forum, ali sto ce vam forum. Forum predstavlja zajednicu, mjesto za rasprave.

Ako vas vuce sentimentalnost podjelit cu vam screenshotove iz nekih boljih vremena.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost čet vel 24, 2011 4:58 pm

tako je berta, slazem se. mjenjam svoj glas u NE.

Btw, skidam test client , bas na bug online sam nasao da je ekipa pisala o tome, idem isprobat ove promjene o kojima se pise Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Berta čet vel 24, 2011 5:05 pm

zlajag je napisao/la:mjenjam svoj glas u NE.

ispod ankete je cancel vote i onda ponovo oznacis svoj odgovor
neka bude realna slike ankete
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Buga čet vel 24, 2011 5:54 pm

berta meni je forum uglavnom postao prisjecanje na neko drugo vrijeme kad smo istraživali lotro pomagali se medusobno i svi skupa djelovali vise udruzeni u nekom cilju da se domognemo dobre opreme da bi možda vidjeli neku od end game instanci .Sječam se koliko je bilo veselja kad je neki novi lik dosao pa ga je swim ekipa opskrbila critanom opremom pa i provela kroz neke instance gdje su pugovi uglavnom vajpali, mogu reci da su i swimovci bili sami sretni kad su to nekom omogucili.Poslje je bilo pitanje decki kak da vam platim ili se oduzim ,odgovor je bio ništa pomozi kinsmenima kad budes u prilici.Tada mi je ovaj forum imao puno više smisla za dogovorit neku zajedničku akciju,sabrat iskustva kako nešto riješit...
Arrow na valja pisat duge postove al mislim da ste me skuzili .Forum bi ostavio jedino u nadi da bu se opce stanje jednom popravilo.Da se mene pita vratio bi vreme unazad kad je swim stvarno funkcionirao ,al eto ....
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Ultra čet vel 24, 2011 7:12 pm

@Kapetanili

Večina vas glasa iz sentimentalnih razloga, a u isto vrijeme sve je to neaktivno, nemaju volje ljudi posječivat forum, imaju svoj kin forum sa kvalitetnijim topicima, lotro eu forum, gdje je ekipa daleko aktivnija. Budimo realni kolko vas smatra da če biti ovo aktivno opet? Večinom ekipa koja je u slabijim kinshipima i igra casual... Čak su i neki casual igrači u ulozi oficira leadera tamo itd itd. Održavati tek tako ovo nešto je isto ko da si napravio svoj private forum za neznam šta. S ovom kvalitetom šta pruža lotro i daljnjim kompliciranjem sumjam da če se neko vračat. Expanzija je takva kakva je izade svakih godinu dana nafarmaš sve u 1-2 mjeseca i ostalo su kerefeke koje te tek toliko drze u igri jer nemaš boljeg posla i opet čekaš 10 mjeseci. Pogledaj samo pod members igrači koji su u drugim kinshipa a aktivni su na swim kanalu nisu bili na forumu mjesecima. A oni koji ne igraju oni su na forumu. Znam nisam bio aktivan na forumu, nemam u nekima stvarima pravo riječi jer nisam bio ovdje itd. Ovo je čisto realno gledište iz moje perspektive.Sve što je lijepo kratko traje...


Zadnja promjena: Ultra; čet vel 24, 2011 7:15 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : lapsus linguae)

Ultra

Broj postova : 12
Lokacija : Isla de Muerta
Registration date : 28.09.2010

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Calithien čet vel 24, 2011 7:46 pm

Berta je napisao/la:Da i ja malo skrenem s teme
Danasnji LOTRO community i onaj u prošlosti su nebo i zemlja. Dok smo prije pljuvali po WoW ekipi, danas smo postali WoW ekipa. Isti mentalitet, isti stil igre.

Navodno se na novom sereru skuplja ekipa i nadam se da ce im biti puno bolje nego na Eldaru.

Mi pricamo o nekom communityu a nemozete na jednom topicu biti normalni a da nepricam o nekom zajednickom igranju itd...

Nije nikakav problem vratiti forum, ali sto ce vam forum. Forum predstavlja zajednicu, mjesto za rasprave.

Ako vas vuce sentimentalnost podjelit cu vam screenshotove iz nekih boljih vremena.

Sa ovim se slažem

WoW mentalitet ? Davno smo već ispod toga i po mentalitetu i po stilu igranja.

Community ? Jedan jedini topic je ostao na forumu i pogledaj u šta se pretvara.

Zajedničko igranje ? Hahahahahaha, dobra fora

Zaključak ? Daj te screenshotove da se moja sentimentalna strana smiri a forum ostavi ugašen radije nego da se svakim danom sve više pretvara u . Neka spava u miru za sada i čeka dan kada će opet služiti svojoj originalnoj svrsi ( iako, realno gledano, sudeći po našem mentalitetu ovdje, puno bi vremena moglo proći dok taj dan konačno ne dođe )


Zadnja promjena: Calithien; čet vel 24, 2011 7:47 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : typo)

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Buga čet vel 24, 2011 8:30 pm

a sta reci , sada forum dole,sutra swim kanal ,prekosutra sam anonimus za sve a onda mozda i promjenim ime chara i odem u neki full aktivni kin gdje je sve idealno jer ovdje svi ne plešu kak se meni digne,jebeš druge jer ja mogu živjet sam na svijetu..................
What a Face What a Face a da sutra bu izasla i neka nova igra pa mogu opet sve ispočetka
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Jova pet vel 25, 2011 3:07 am

Ovde su problemi u "korenju" foruma, a mi "zeleni listovi" bolje da cutimo i pustimo vas da ovo sredite kao i SWIM
Pozz za sve! ! !
P.S. probajte samo koliko toliko bez svadje Suspect
Jova
Jova

Broj postova : 92
Age : 37
Lokacija : Sremska Mitrovica
Registration date : 30.05.2009

MyLotro
Main character: Jova
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost pet vel 25, 2011 3:32 am

strijelčica je napisao/la:
Dare je napisao/la:
Kad vidim ovo mislim da bi i ti sama mogla malo razmislit o tome da li ćeš da objaviš svoje umotvorine.


p.s.
Živio Deda! Mi smo Dedini, Deda je naš!

vidim i dalje nemas pametnijeg posla nego preko foruma se prepucavat sa 35+ kolko si vec star, odrasti vise. ak ti ne pase ne idi na njega, vrlo jednostavno.

a sto se tice tko bi trebo razmislit o svojim umotvorinama, ti si tu najvise pozvan. ne znas pisat nis pametnije od glupih komentara i vrijedjanja. zato jebi se i ostavi me na miru

alien

Samo da mi je znat gdje je tu uvreda s moje strane, sve što sam rekao je to, da kad već drugima soliš pamet (tako iskusna) onda da malo pogledaš što i sama pišeš.

Uglavnom, nemam namjeru polemizirat s tobom.
Doviđorno.

God bless ignore list Smile

Swim forum swimovcima, starim memberima, koji su u swimu, ostali, adios.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Kapetanili pet vel 25, 2011 12:50 pm

Prva stvar: Dare, jebi se Razz
Druga stvar: Ja bi na ovaj forum dolazio uvjek bez obzira da li sam u SWIM-u, bez obzira da li sam aktivan, bez obzira da li su drugi ljudi aktivni u igri koji dolaze na forum, bez obzira na sve. Zašto? Zato što sam odavno član ove zajednice. Dosta sam prošao sa ovom ekipom. Zašto ja nebi prokomentarisao nešto novo u igri sa svojim starim fellowsima sa kojima sam prije igrao? Zato što sad ne igram sa njima? Glupost.
Druga stvar: Kome nije stalo do ovoga foruma i ko ne želi više da ga posjećuje, neka se lijepo izloguje, obriše forum iz bookmarka i neka ide gdje hoće.
Sad sam se izgubio i ne znam treba li biti treća stvar ili i dalje druga Razz
Ja kad vidim nešto zanimljivo u igri ili van nje a vezano je za igru, ja ću to prvo podijeliti na ovome forumu, da vide oni koje to zanima.
Znam da je sad dosta ljudi promjenilo odluku na NE radi ove rasprave (glupe rasprave) ali nema veze.

Opustite se ljudi, ovo je samo igra, ovo je samo forum, biće bolje (valjda).

P.S. Dare, jebi se. Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Juhatar pet vel 25, 2011 1:08 pm

Kapetanili je napisao/la:Ultra
Kao prvo, ovdje je pitanje foruma a ne SWIM-a, a to nije isto, nije ni slično, i nema veze sa aktivnosti u igri.
Kao drugo, ti nisi ni bio aktivan na forumu nikada tako da ni ne znaš samu važnost ovoga foruma.
Kao treće, Dare, nisi moro i u ovoj temi da nastaviš svoju epsku svađu sa Juhom i Strijelki. Molim vas da poštedite makar jednu temu na ovome forumu.

Sada se i ja pitam da li sam za ili protiv jer kad vidim ovoliko negativne energije samo na ovoj temi onda nemam riječi.

Kad se samo sjetim kako se opušteno i fino pisalo na ovome forumu bez ikakve netrepeljivosti ikoga prema ikome, a sada................

sorry kapi... sorry swima... ali kad necu dopustit da me netko pere u mozak...
iako sam krscanin... ja tu radije... tko tebe kamenom... ti njega toljagom...
pa neka mi Bog pomogne...

a ni ovaj put nisam zapoceo... tako da... sve se vidi...
moglo se to svaki put rijesit i mogao je forum biti bolje mjesto, samo da su se postavila neka elementarna pravila ponasanja prema suigracima, swimovcima... ali od uvijek se zna da neki imaju samo malo vise privilegija od drugih What a Face
i to je ok.... njima na dusu

a sto se tice samog foruma... pa neka je i sentimentalna vrijednost... ako ljudi zele imat neku poveznicu a da nije samo igra... pustite ih da to i imaju...
razumijem i neke od vas koji ste to stavili iza sebe i ne vidite vise smisla u forumu... ima i u tome nesto
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Talumaril pet vel 25, 2011 1:23 pm

Sve pet ekipa, nije nitko ni mislio čistit sve ljude koji nisu u Kinu. Možda sam se malo krivo odrazio, ali to je samo zato što smo to pretresli već puno puta pa sam htio malo sumirati stvari. Skužajte. Smile Mnogi od vas nisu u Kinu, ali su, kao što je Kap to lijepo rekao, već odavno članovi zajednice. Naravno da će oni ostati i na forumu.

Nego, druga stvar me muči... Znači li to što Berta već nije vratio forum da ga je ipak obrisao? Što se čeka? Trotrećinska većina? 23 za a 8 protiv nije dosta? Smile

Ajmo Bertanjoli! Napokon se događaju uzbudljive stvari i brojni updateovi, valjalo bi to podijeliti sa komjunitijem!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Berta pet vel 25, 2011 1:26 pm

A neznam Krky sa svim ovim prepiranjem ljudi se predomisljaju Razz bilo je samo 3 protiv, sad ih je 8.

Ostavit ce mo jos neko vrijeme, vjerovatno do sutra. Nebrini forum nije obrisan, samo je skriven Wink
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost pet vel 25, 2011 1:42 pm

E sada ste stvarno prevršili svaku mjeru.

Ispiranje mozga, kršćani, ovo - ono.

Ja kao što vidim u cijelom ovo prepisivanju ja tvoje ime , Juha nisam nigdje spomenuo, dakle, ne vidim zašto si se ti našao prozvan. Stvarno ne znam.
Molio bih da mi pokažeš to mjesto, rečenicu gdje sam ja tebe (evo do ovog momenta) spomenuo?!

Vas dvoje ste jako simpatični, i dan danas, ali si dajete za pravo da VI svima govorite što i kako, i da je to Vaše mišljenje AMEN. Da nema nakon toga ništa, nema razgovora, to ste pokazali na milion postova. (razlog ovog svega je opet to što je tvoja draga govorila Berti šta da radi, govorila, ne predlagala)

O tvojim igračkim karakteristikama ne bih, znam samo da te je debelo zabolila istina kad sam ti jednom rekao da bih uvijek prije uzeo Padminlee za healera nego tebe. To je moje mišljenje na koje sam imao pravo jer sam u to doba vodio raidove. To tvoj ego, ogroooomni ego nikad nije mogao svariti. Nakon toga nisi danima pričao samnom, tvoj problem. MIsliš da sve znaš i da si najpametniji i to je tvoj najveći problem, riješi se toga, neće ti valjati u životu.

Nisi niti dosljedan, sam si rekao da ne dolaziš na forum, pa si opet došao, pa opet pametuješ, nalaziš se prozvanim a da "Juha" ne piše nigdje. To što ti viteški braniš svoju dragu je pohvalno, al' mislim da ona to sama može, valjda.

Dakle, da ponovim: uzrok ove nepotrebne rasprave je samo moja replika da kad već Strijelki govori ljudima šta i kako da rade (bez ikakvog prava na to), da se ona nalazi mjerodavna da određuje što i kako, rekao sam samo da se tih standarda pridržava i sama.

Čemu ovo, pa eto samo da se vidi korijen problema.

Sretno vam bilo i sve Vam u životu cvalo.
Mene, molim Vas više ne spominjite.

P.S.
Kapetanili, volim te! flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Juhatar pet vel 25, 2011 1:50 pm

dare.. ne sramoti se vise nego sto trebas...
to sto ti seres ljudima od jutra do sutra...
koji god raid s tobom bio... bilo je napeto ako si ga vodio... ili instance... samo si pljuvao ako netko nes fula... daj molim te....
to sto vlastitu rodbinu blatis kad god si stigao...
to sto ovo govoris... vise se odnosi na tebe nego na ikoga kome etiketiras te epitete "naredjuje" "sve zna" "njihova zadnja"
ajde smiri se... sramotis sebe i ovu zajednicu...
jednostavno se od logiraj i ne vracaj na forum... i pusti i nju i mene... i DRUGE na miru...
covjece... kako te nije sramota pljuvat po klincima od 14 godina... a ti koliko imas?
(s time da ja ne branim njih... znam da i oni imaju svojih pametnih trenutaka... ali klinci su)

sramota te bila sto drugima zagorcavas IGRU... i onda ti drugi dobivaju epitete koji najbolje tebe opisuju...

daj se smiri malo... zbog tebe ni pol ljudi vise ne pise na forumu... niti idu na njega...
sramota

i moj igraci ego? ROFL

ja se sjecam... BG... dare stoji... ceka... wargovi ga napadnu... pa ne bi ni shoutnuo iako nije bilo bruta... a ja moram da healam... inace bi dare umro.. pa ja dobio jezikovu juhu... a to sto pad kopa nos za vrijeme raida... ona je cool....
i ja za healam dareta... i naravno... pokupim sav agro... i crknem... kad li... KAKO SI USPIO UMRIJET!?!?! KAKO MOZES POBRAT SAV AGRO?!?!
i to samo s 1 healom...
dare... sramoti se samo ti i dalje... to ti dobro ide...
i eto ti jos jednog primjera etiketiranja drugima ono sto tebi samom ide...
vec pocinjem mislit da imas neki poremecaj... da u drugima vidis svoje mane...
steta sto to ne vidis i na sebi


Zadnja promjena: Juhatar; pet vel 25, 2011 2:03 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Kapetanili pet vel 25, 2011 1:53 pm

Berta, dodaj mi pištolj!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Berta pet vel 25, 2011 1:55 pm

HAHAHA rlol

Ubiti ja sam otvorio ovu temu da gledam kako se trojka prepire ... nisam ih dugo citao ... zabavlja me to Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by eileithyia pet vel 25, 2011 2:09 pm

Ja sam iskreno za ostavljanje foruma. Fora mi je tu i tamo svratiti i vidjeti što se događa i kaj ima novog (iako od čistke i nije bilo pretjerano puno pisanja). Al pošto pretpostavljam da je to užasno puno posla, neću glasovati. Razz

Što se tiče svađe, svo troje se sramotite. Odrastite.
eileithyia
eileithyia

Broj postova : 15
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Registration date : 16.03.2010

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Juhatar pet vel 25, 2011 2:44 pm

da... mene je sram sto uopce odgovaram tom biseru
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Gost pet vel 25, 2011 3:01 pm

Berta, molim te da obrišeš moj login na swim forumu.
Hvala.

Sretno swima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da li da vratim SWIM forum - Page 2 Empty Re: Da li da vratim SWIM forum

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.