Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Order in Chaos Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Order in Chaos Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Order in Chaos

2 posters

Go down

Order in Chaos Empty Order in Chaos

Postaj by Talumaril uto stu 23, 2010 1:44 am

Okej, znamo za Watchera, za Dar Narbugud i Barad Gularan, ali bilo bi dobro popisati sve što nam se nudi nakon implementacije F2P-a, čisto da vidimo što sve imamo na raspolaganju. Moram priznati da nisam baš detaljno proučavao nove verzije raidova, dungeona i instanci, ali ako se ne varam, dolaskom F2P-a su neke klasične instance dobile level 65 inačice sa pripadajućim izazovima i nagradama.

Među ostalima, tu su Helegrod (sada podijeljen na četiri krila), Annuminas, Great Barrows, School i Library of Tham Mirdain (ili tako nekako) koje sad dropaju čak i Symbol of Celebrimbor. Što sam zaboravio? Što je sa šest Moria instanci? Je li to ostalo isto? A Hall of Crating i one dvije manje? Pretpostavljam da je u Dol Gulduru sve isto i da se i dalje farma Sword Hall i Warg Pens, a pogotovo Sammath Gul za Symbol.

Što se zapravo promijenilo dolaskom F2P-a u pogledu instanci?
Čak ni na sveznajućem netu nema nekog updateanog popisa, ili ga barem ja nisam našao, ali bi netko od naših raid iskusnjara mogao znati kako to sve sada funkcionira...

Unaprijed hvala!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Gost uto stu 23, 2010 1:18 pm

ovako koliko sam primjetio sad se instance i raidovi mogu napravit kao skirmovi i ne padaju oni klasični itemi nego skirm markovi, možeš im odredit koji lvl hoćeš itd. ja mislim da se svejedno još uvijek sve može isto kao i prije da uđeš u instancu/raid i da sve bude kao i prije
Ispravite me ako griješim

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Calithien uto stu 23, 2010 4:25 pm

Dakle:

study Svemu prije Morije ( izuzevsi Rifta, za sad ) se moze pristupiti preki Instance Join opcije i level se moze mijenjati ovisno o zeljama. U tim tzv. classic instancama ne dropa standardni loot nego skirmish marksi, razni tokeni ( ovisi o tome gdje si ) koji se kasnije mogu zamijeniti za gear, IXP rune, relicsi i naravno, ako radis lvl 65 verzije, Symbol of Celebrimbor i Superior Third Mark. Svaka instanca/raid ( tj. grupa istih, posto je sad sve podijeljeno po wingovima koji cine vecu cjelinu ) takodjer dropa i specificne tokene za to mjesto ( u Helegrodu Helegrod Mark, Anumminas dropa Annuminas Mark itd. ) koje u kombinaciji sa Superior Third Markovima i normalnim skirmish markovima mozes zamijeniti za nove setove armoura. Svaka ima Challenge ( HM ) quest i optional questove koji se random mijenjaju.

study Sto se svega ostalog tice, od GS do BG, nije se promijenilo apsolutno nista osim sto se i tim instancama/raidovima takodjer moze pristupiti preko Instance Join opcije. Dakle nema potrebe za setanje do ulaza, summonanje itd. Pada isti loot ( osim sto sada Symbol pada puno, puno cesce i na vise mjesta ), bossovi su isti, HM su isti, uglavnom sve kako je i bilo.

Evo Tal, uvazena starino, da te ne zamaram sad silnim detaljima, to bi bilo to za sad. Ako ima jos kakvih pitanja, zelenu tintu u ruke i pisi kao i obicno, pitaj in game, salji goluba listonosu, dimne signale, lupaj u bubnjeve, nebitno sta vec, snaci cemo se, odgovorim ti vec nekako Wink

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Talumaril uto stu 23, 2010 9:03 pm

Kriješt!
To ja zovem odgovorom!
Iscrpniji od Interneta, pregledniji od udžbenika, brži od munje i helpful as hell!
Svaka čast, Cal! Odjednom mi je sve kristalno jasno.
Thanks!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Gost sri stu 24, 2010 1:00 pm

Tata, zar si ti sumnjao u svoju unuku?! lol!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Talumaril sri stu 24, 2010 2:10 pm

Nikad!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Order in Chaos Empty Re: Order in Chaos

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.