Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Skirmishi Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Skirmishi Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skirmishi

4 posters

Go down

Skirmishi Empty Skirmishi

Postaj by brajki sri srp 07, 2010 1:41 pm

Ej ljudi da vidim kako vama ide glede skirmisha.
Kao što znate imam huntera i pet mi je lvl17 herbalist.
uglavnom peglam T1 rift, dangelor, battle in the tower, stand at amon sull, thievery and mishief i defence op prancing pony.
službeni prosjek mi je 430,82SM/hour, ali kad napravim barter onih raznih tokena otprilike nešto preko 1k SM skupim u sat vremena.

Sad da vas pitam, dali da možda rokam na T2 (za T3 znam da se ne isplati), dali će mi to povećati broj skupljenih SM-ova/h ili da se bolje držim T1.

Također dal mi možda preporučate da umjesto herbalista dignem archera pa da zajedno zdpsamo sve na brzaka pa da brže riješavam skirmishe???.
U dilemi sam jer mi hrebalist vraća puno powera, a archer to neće moći, pa ako budem imao archera neću moći rokati full dps kao što radim sa herbalistom.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Skirmishi Empty Re: Skirmishi

Postaj by Samokres sri srp 07, 2010 8:02 pm

za T1 skirmishe bez problema možeš uzet archera, čak i za neke T2 skirmishe.

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

Skirmishi Empty Re: Skirmishi

Postaj by zokran čet srp 08, 2010 9:16 am

hrana sa regeneracijom je super za skirmishe, taman dok dođeš do druge grupe mobova, polako ti se napuni power Smile Smile i ne mora čak bit najbolja hrana....ja koristim warriora, a imam i guarda...ovisi koji skirmish rijesavam
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

Skirmishi Empty Re: Skirmishi

Postaj by Talumaril čet srp 08, 2010 11:57 am

Nedavno sam baš sličan topic zavrtio na službenom forumu...
Generalni konsenzus je bio da je najisplativije rokat po T1. T1 daje najbolji omjer brzine i markova. E sad, kojeg soldiera uzeti, tu se vodila velika polemika. Naravno, svaka klasa ima neke svoje favorite. Ja isto koristim herbalista jer mi liječenje dobro dođe u boss fightovima, a i herbalist mi ne aggroa mobove koje fearam ili distractam.

Ali kažu ljudi da si uz dobrog archera ili čak warriora puno brže gotov sa skirmishom i da ti healer zapravo ne treba uz hranu i potove. Nisam probao, ali ako neki skirmish završiš u 20 minuta uz herbalista koji nanosi apsolutnu nulu od štete, onda bi sa archerom na nekom 12+ nivou vjerojatno prolazio kroz mobove kao nož kroz putar.

Inače, mislim da možeš prestati trošiti markove na levelanje soldiera. Ja imam herbalisticu na 13. nivou i NIKAD nisam poginuo u skirmishu. Liječi me kao pokretna ambulanta. Mislim da je dizanje iznad toga čisti gubitak markova. Jedino ako baš ne znaš što ćeš s njima ili ako se baš nisi nameračio dići soldiera na max level.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Skirmishi Empty Re: Skirmishi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.