Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Budućnost LOTRO-a? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Budućnost LOTRO-a? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budućnost LOTRO-a?

+8
zokran
Talumaril
Juhatar
Samokres
strijelčica
Buga
Berta
Kapetanili
12 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili pon svi 17, 2010 12:48 pm

Fjučr of LOTRO?
Ima li je?
Ja je ne vidim! Sad
Imamo li se čemu nadati?
Sve se više bojim da je to bilo to što se tiče dobrog starog LOTRO-a i dobrog starog SWIM-a Sad
Ne igram odavno i neću igrat dok ne vidim da im je stalo da se vratimo u igru...

A ako nas kojim slučajem iznenade nečim pozitivnim (u šta sve manje vjerujem) nadam se da će se većina stare ekipe SWIM-a vratiti makar malo da zaigramo...

pig
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Berta pon svi 17, 2010 1:00 pm

Mislim da lotro svakako ima buducnost samo je pitanje kakva je, tesko da ce mo se vise vratiti u doba SoA kad smo bas uzivali u igri, mislim da ce se buducnost lotra svest na skirmishere i grind a da ce mo sve manje imati zabave na kakvu smo navikli (nadam se da grijesim)

Mislim da nas planiraju dovest do Mordora linijom manjeg otpora samo je pitanje da li ce im ostati tko na kraju da udje u taj Mordor, puno je ljudi otislo iz lotra, server isu doslovno pusti, cak i sad kad je bio wb week nema ljudi kao prije sto je bilo

Nadam se da nece zeznit ljude sa ovom lifetime akcijom i da ce stvarno nesto dobro ponudit da ne ispadne da je narod bez veze platio. Ja osobno jos nisam uzeo lifetime i necu ni uzet dok nesto ne najave.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Buga pon svi 17, 2010 1:20 pm

grind i skirmishi mi nisu gust ,a za bilo kakve akcije kronično fali ljudi opreme etc ,neda mi se ni pola dana cekat da se ekipa skupi

nazalost to je to ,zasada ,bumo vidjeli
razvoj ove igre je krenuo u krivom smjeru nadam se da bu se uskoro nešto promjenilo ,do tada pauziram i sredujem neke stvari u rl ,pozdrav SWIMA !!!
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili pon svi 17, 2010 1:34 pm

Gledao sam neki dan neki video, idiot iz Turbine-a kaže nešto kao "Napravili smo super skrimiše za 1, 2, 3, 6, 12 ljudi + their allies, ITS A LOT OF FUN Shocked
Lud čovjek!!!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by strijelčica pon svi 17, 2010 1:41 pm

lik si je nekaj opako zabrijo...
skirmiši su taaaak dooosaaadniiiiii HeadWall HeadWall

alien
strijelčica
strijelčica

Broj postova : 159
Age : 36
Lokacija : zagreb
Registration date : 11.10.2009

MyLotro
Main character: Strijelchica
Class & Lvl: hunter 65
Radiance: mhm kolko oš

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Gost pon svi 17, 2010 4:27 pm

Da, ljudi baš i nema, ali mi preostali koji smo online se nekako krpamo sa HOE i pokušavamo bar nešto zaigrati. Prosli tjedan BG, malo smo wipe-ali, skoro dosli do 1 boss-a, ali smo bar probali, nesto se pokrenulo. Danas nastavak pa cemo vidjeti....

Skirmiši.... BEZVEZE...

A ovaj Liftime, sve mi se cini da je to zadnja prilika da cope neku malo vecu lovu, pa ce proglasiti da do daljnjeg ne izlaze nikakve expanzije, nema odrzavanja servera.... Razz


Opet ja sa dnevnikom Razz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Samokres pon svi 17, 2010 4:44 pm

Svaka igra ima uspone i padove, nadam se da će kreniti na bolje opet. ja osobno još uvijek uživam u igri, jest da neigram često u zadnje vrijeme jer se semestar bliži kraju pa treba malo i učit Very Happy. Što se tiće " grinda " u lotru...mislim ljudi... ako ovo u lotru smatrate grindom onda MMO igre ni za živu glavu nisu za vas, ali ozibljno. Igro sam svakakve MMO-e i smješno je kad ljudi nešto nazivaju grindom u lotru. Uostalom MMO bez nekakvog grinda je kao automobil bez motora. Ali back on topic, jest da manje ljudi sad igra ali lotro se polako vraća na bolje, po meni možda će bit i bolje nego u "zlatno" doba SoAm iako bi se i dalo o tome razglabat koliko je "zlatno" doba to bilo Wink

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Juhatar pon svi 17, 2010 5:36 pm

i kad smo imali SoA... ekipa je imala nesto protiv...
nikada nisu bili zadovoljni...
istina SOM je doista los... jako malo noviteta... jos manje zanimljivog loota...
itd itd...
ne znam... ja sam kao samokres... i danas uzivam u ovoj igri... u svakoj klasi koju igram... mislim da su dobro izbalansirali klase opcenito... (barem za PVE) i igra ide dalje...
uzmite u obzir da cijeli ovaj expansion... je ubiti jedan obican patch... te nije trebao biti za lvl 65... nego i dalje 60...
...
sve u svemu... kad dodje rohan... vec vidim sve vas natrag...
i opet ekipa nece bit zadovoljna...
pa i da jednog dana ubiju Saurona osobno... pa da mu nabiju i kolac u to njegovo ruzno oko... i dalje ce bit nezadovoljni... jer nisu dobili opciju... opalit ga buzdovanom Razz
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Talumaril uto svi 18, 2010 11:07 am

Odličan thread, Kap!

Baš u zadnje vrijeme intenzivno razmišljam o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti LOTROa...

Jedno je sigurno. Igrat ću ga dok god postoji. Imam Lifetime i uvijek ću bar proviriti da platim House / Kin House i da vidim što ima. A moguće je da ću, ovisno o novom contentu, biti i puno aktivniji od pukog navirivanja. Ovih dana me recimo opet drže Deedovi. Dovršavam sve što sam propustio u zadnje tri godine. Još uvijek ima stvari koje me oduševljavaju i super mi je vratiti se na neka stara mjesta.

Ono što ODBIJAM raditi jest trčati u Turbineovom hamster wheelu s kojim maskiraju nedostatak sadržaja. Istina jest da LOTRO prema nekim drugim MMO-ima gotovo da i nema grinda. Kada ga usporediš sa Lineage 2, a i sa WoW-om, praktički da je potpuno grind free. Ali tu je opet taj princip mrkve koja ti je uvijek negdje na dohvat ruke, ali je zapravo nikad nećeš dohvatiti.

I to je u redu. MMO-i tako funkcioniraju. Ali ja sam definitivno davnih dana odlučio sići s tog vrtuljka. Radi na 3rd Age weaponu, skupljaj Scrolls of Empowerment, drobi rune, levelaj oružje. Pa ponovi proces sa 2nd Age weaponom. Obavi jednu instancu 30 puta kako bi ti pala krucijalna komponenta za daljnji razvoj oružja. Kad to sve složiš, i kad budeš imao NAJBOLJE oružje i oklop na serveru, onda ćemo mi naprasno dići level cap, pa ćemo ti to sve učiniti ispodprosječnim i onda možeš ponoviti postupak ad nauseam. Super. Ima ljudi koji to vole. Meni osobno to baš i nije najzabavnija stvar na svijetu.

Ali to je ljepota LOTROa. Tu još uvijek ima podosta stvari koje možeš raditi. Zapravo, nitko te ne tjera da loviš uber leet endgame gear. Ja se sasvim dobro snalazim sa svojom opremom. S druge strane, treba reći da NIKAD dosad nije bilo ovako malo sadržaja. Sad već stvarno moraš biti poprilično kreativan da bi si našao neku zanimaciju. Novi updateovi su se protegli, nema više ni govora o onome "novi Book svaka tri mjeseca". Ako nešto i kapne, to je u principu smiješan izgovor za novi content. Osjeća se određeni "zamor materijala".

Ali meni se nekako i dalje čini da je to sve privremeno. I u svakom slučaju ću biti tu da vidim u kojem će se smjeru LOTRO razvijati, pogotovo sada kad bi rukovodstvo Warner Brothersa trebalo u cijelu stvar uložiti koji dolar više. Vidjet ćemo. U posljednje tri godine se u LOTROu svašta izdogađalo. Osobno sam prošao cikluse koje nisam doživio ni u jednom drugom MMOu i zbog toga će mi LOTRO uvijek biti posebno drag.

Od osnutka Kina, preko nevjerojatne ekipe koju sam upoznao, što online, a što čak i u RL, organiziranih raidanja, vrištanja od smijeha i svakodnevnog nalaženja u virtualnom Međuzemlju, vježbanja da bi se postigao željeni cilj i trijumfalnih momenata kada ta vježba urodi plodom, pa sve do rasapa članova, rascijepa SWIM-a na SWIM i BOSS i trenutne faze kada se ne događa mnogo ni u Kinu ni u igri. Sve to činilo je nekakav prirodan put. Normalno je da u ovom trenutku stvari ne mogu biti onakve kakve su bile. Možda nikad ponovno neće ni biti. A ni za tim ne treba žaliti. Doći će nove igre, nove zanimacije, novi RL sadržaji.

Ove tri godine su bile mnogo više nego što mnogi igrači ikad dožive. Imali smo good run. Jedno smo vrijeme fakat bili GOLEMI Kin u svakom pogledu. I ako su najbolja vremena iza nas, moram vam reći - svaka čast, ljudi. Bilo je krasno igrati sa svima vama, i uvijek će biti. A možda je i ovo samo jedna faza. Možda se LOTRO opet trgne, vrate se neke stare legende, dođu neke nove face, i SWIM opet uzleti do 30 vrlo aktivnih članova gotovo svake večeri.

Rohan će sigurno malo prodrmati stvari. Ali do Rohana ćemo se morati malo strpiti. Ili puno. Nakon strahovito dugog sušnog razdoblja bez ikakve informacije, nešto je napokon ipak procurilo, gotovo neslužbeno, ali izgleda točno.

Enedwäith.

Nisam siguran je li to dobro ili loše, ali tako je. Enedwäith. Izgleda da će Rohan pričekati. Čini se da opet nećemo izravno slijediti Fellowship, nego napraviti još jedno skretanje. Nadam se samo da se Enedwäith neće sastojati od jednog skirmisha, jedne regije i dva Booka. I da neće izgledati kao Rohan prije nego što signemo u Rohan. Sve mi je to nekako preslično. No dobro. Valjda znaju što rade.

U očekivanju urnebesno dobrog sadržaja koji će nas sve vratiti natrag u najbolji MMO na svijetu, srdačno vas pozdravljam. Smile

/bow
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by strijelčica uto svi 18, 2010 12:40 pm

affraid daj to skrati u dvije recenice, ne da mi se tolko citat Razz



alien
strijelčica
strijelčica

Broj postova : 159
Age : 36
Lokacija : zagreb
Registration date : 11.10.2009

MyLotro
Main character: Strijelchica
Class & Lvl: hunter 65
Radiance: mhm kolko oš

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili uto svi 18, 2010 12:43 pm

Bole li te prsti?
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Berta uto svi 18, 2010 12:46 pm

Odlican post krky, imas pravo puno toga se dogadjalo u LOTRO-u i u potpunosti se slazem s tobom sto se tice nedostatka sadrzaja i grinda, to mozda nije neki grind kao u drugim mmo naslovima ali opet u odnosu na ono kako je LOTRO zapoceo to je grind i ovo sto su najavili kontam da je samo izgovor da opet daju neki sadrzaj i sve si mislim da ce opet plasirat neku polu-ekspanziju a ne Rohan kako svi ocekuju
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili uto svi 18, 2010 1:11 pm

Evo pročitao sam.
Bravo Tal !
Rekao si sve otprilike što i ja mislim.
Od sad ću ja samo temu napraviti a ti kaži šta mi mislimo Very Happy
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Gost uto svi 18, 2010 3:16 pm

I onda ja pisem dnevnik Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by strijelčica uto svi 18, 2010 4:29 pm

talumaril pise esej! geek
alien
strijelčica
strijelčica

Broj postova : 159
Age : 36
Lokacija : zagreb
Registration date : 11.10.2009

MyLotro
Main character: Strijelchica
Class & Lvl: hunter 65
Radiance: mhm kolko oš

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili uto svi 18, 2010 5:11 pm

Mogla si i ti neko svoje arhitektonsko mišljenje da daš o ovome Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Samokres uto svi 18, 2010 8:16 pm

ne, količina grinda u lotru je ostala ista od početka samo što ljudi to nisu nazivali grind i ono najbitnije nisu osječali kao grind jer je bilo drugačije "zapakirano". ja da sad krenem sa spikom ingame o tome kako je lvl-iranje do 65 grind kladim se da bi u roku 2 mjeseca svi to nazivali grindom i nastalo bi novo kukanje i plakanje. al eto to je samo moje mišljenje o svemu tome, kao što rekoh ja uživam u lotru jednako sada kao što sam uživo kad sam i krenio sa igrom, nekažem da je savršen al za moje potrebe odgovara Smile

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Berta čet svi 20, 2010 12:15 pm

Kaze Sapience

Fair enough. You guys know we're preparing an announcement. I can't give you a specific date as to when we'll make it, but I can say I just ran into Adam Mersky coming out of an E3 planning meeting and he was pretty stoked!

[You must be registered and logged in to see this link.]
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Juhatar čet svi 20, 2010 12:48 pm

samokres... slazem se s tobom
sve je to isti grind... samo drugacije zapakiran...
covjece... kad se farmao CD ili annuminas... to nije bio grind?
a ovo sada je?
ja osobno ne vidim razliku... osim u tome...
sto sada instance traju max 1 sat (ako je sve dobro napravljeno)
a jedan CD u stara vremena... pa i do 3 sata... barem...
sto bi cak reklo... da je onda bio i veci grind... jer onda si morao SATE provodit da na kraju to nesto ne bi dropalO Razz
dok sad... nije bed... barem sam potrosio 1 sat zivota... ne pol dana Razz
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Berta čet svi 20, 2010 1:01 pm

Ja ne pricam o toj vrsti grinda, je bilo je grinda ali je bio upakiran u instance, instance koje su bile zabavne, instance u kojima si se mogao cijelo popodne zabavljat ako imas vremena, danas je grind drukciji, ja osobno mislim na grind za legendary oruzje, grind u skirmisherima.

Meni osobno nesmeta grind u instacama za medaljone, za radiance, neka sve je to dio mmo-a ali mislim da je legendary sistem najveca pogreska koju su napravili, oruzje je super kad ga nakon uzasno puno vremena sredis ali onda taman dodje nova ekspanzija koja ti nudi bolji dps na oruzju npr ili nove legacye i onda ajmo sve ponovo.

Prije si barem bio siguran da kad ides u instancu i dobijes drop neki od oruzja to je to, mozda si se namucio i bio 20 puta i instanci ali napokon si ga dobio i miran si, danas ga dobijes i onda ti jos treba cca mj dana da ga rjesis kako spada.
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Kapetanili pet svi 21, 2010 10:43 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sažetak onoga što se za sada navodno zna da nas očekuje...
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by zokran sub svi 22, 2010 10:14 am

The Stunned/Dazed icon will show when "show only dispellable effects" is enabled

woohooo nema više, ja sam stunan anti stun pls...tko je ja pm vam Very Happy Very Happy
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by brajki uto svi 25, 2010 12:11 pm

U biti meni se legendary sistem za oružja sviđa, zato što imaš opciju prilagoditi oružje svojem stilu igranja.

No ne sviđa mi se što se zaista jako punooo mora grindati da bi se dobilo oružje koje ti baš najbolje odgovara.

To bi trebali malo olakšati i omogućiti promjenu legacya.

Tipa da se može kupiti skroll za određeni legacy i da se to ugradi u oružje i to je to. a ne ovako random napikavanje.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Gost sri svi 26, 2010 3:46 am

Jbg brajki onda ćeš imati 99% istih oružja u svakoj klasi, dakle svak zna što kojoj klasi treba, varijacije su male.

Dakle, ako to imaš onda je isto kao da nema LI, nego neki drop iz intanci/raida koji će svima biti isti...a teže bi bilo do njega doći...

Slažem se za grind, al to da sam biraš što neće baš ići Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Gost pet svi 28, 2010 4:06 pm

ja 12.6. igram opet Very Happy samo da mi skola zavrsi xD a onda 3 mjeseca prek ljeta Very Happy milina xD

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Budućnost LOTRO-a? Empty Re: Budućnost LOTRO-a?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.