Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
metalsmith i weaponsmith setovi Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
metalsmith i weaponsmith setovi Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

metalsmith i weaponsmith setovi

Go down

metalsmith i weaponsmith setovi Empty metalsmith i weaponsmith setovi

Postaj by smigl pet tra 02, 2010 10:11 am

Pozdrav

Ima li tko voljan da mi crafta armor setove dok lv.am ja cu slati sto je vise moguce matsa koji trebaju.. recimo sad sam 25lv i vidim da ima neki "well crafted armor" set pa bi bilo lijepo ako mi moze netko to scraftat i tak za svaki tier.. moje prof su metalsmith prospector i 3 koju uopce nisam dizao do sada... ove 2 su u ranku s mojim lv.om tako da mogu farmati sve matse kak spada. tamburas me je opremio s oruzjem i hvala na tome Smile pozz

smigl

Broj postova : 26
Registration date : 20.03.2010

[Vrh] Go down

metalsmith i weaponsmith setovi Empty Re: metalsmith i weaponsmith setovi

Postaj by Gost pet tra 02, 2010 1:08 pm

Javi mi se kada cu biti online pa cu ti sloziti neki armour ili posalji mail na Maduina i reci sta oces pa cu ti to sloziti. Sto se tice matsa, ako ih imam onda netrebas slati, ako nemam, onda ces mi slati, ali kako god, ako ne koristis bilo bi dobro da mi saljes barem critical komponente za metalsmitha i tailora.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

metalsmith i weaponsmith setovi Empty Re: metalsmith i weaponsmith setovi

Postaj by smigl pet tra 02, 2010 1:20 pm

MADUIN je napisao/la:Javi mi se kada cu biti online pa cu ti sloziti neki armour ili posalji mail na Maduina i reci sta oces pa cu ti to sloziti. Sto se tice matsa, ako ih imam onda netrebas slati, ako nemam, onda ces mi slati, ali kako god, ako ne koristis bilo bi dobro da mi saljes barem critical komponente za metalsmitha i tailora.

mislim da sam do sada samo jednom dobio tu komponentu sto dize critical.. a sto se tice onih ljubicastih itema sto mi padnu u rudu koju majnam apsolutno nemam pojma sto da radim s njima pa ih prodajem npc.u Smile

smigl

Broj postova : 26
Registration date : 20.03.2010

[Vrh] Go down

metalsmith i weaponsmith setovi Empty Re: metalsmith i weaponsmith setovi

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.