Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid with us 2 - povratak Raid with us

+8
Patuljak
Talumaril
Juhatar
Buga
VEXOR
Kapetanili
Berta
Ghostara Ashvaraga
12 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Durmitor sri vel 10, 2010 1:48 am

da, isto sam vikednom uglavnom u bauljanju al ako sam OL, moze. ova nedjelja predvece bi se cak dala.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by VEXOR sri vel 10, 2010 10:12 am

Nedjelja navečer je sasvim prihvatljiva. 8h pa na dalje bi bio dobar termin Very Happy
VEXOR
VEXOR

Broj postova : 134
Age : 45
Lokacija : Sl. Brod
Registration date : 27.03.2009

MyLotro
Main character: VEXOR
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: Kolko treba

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Berta sri vel 10, 2010 2:55 pm

kako god hocete, ja cu biti online i dostupan u to vrijeme pa ako se skupite i ako vam zatrebam zovite
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Kharadrim uto vel 23, 2010 3:59 pm

Vidim ja, malo vas same ostavim i odmah sranja počnu Smile

Moram priznat da ne vidim nikakvog mjesta za teškim riječima ili osudama. Iskreno, malo me je pecnulo kad sam čuo za great divide, ali više zbog moje neke neelaborirane taštine nego zbog ičeg realnog. A to kaj veli Berta je realno - neki ljudi su htjeli više od igre nego šta im SWIM pruža, i otišli bi prije ili kasnije u kinship koji im bolje odgovara. Naposlijetku, svatko ima svoj tempo i svoje vrijeme koje želi posvetiti igri, i to treba poštivati. Ovako su barem svi skupa s ljudima koje znaju. Sve super, meni je drago da se ekipa nije raspršila na sto strana, ipak smo svi i dalje u kontaktu. Samo da podsjetim, SWIM je postojao i prije nego što su se pridružili neki članovi koji su sada u BoS Wink Dolazit će novih članova, stari članovi će se vraćati, neki stari će odlaziti zbog svakojakih razloga... To je sve kul, ne treba bit odveć pametan za shvatiti da to jednostavno tak ide Smile

Eto, ja nisam igrao fakat dugo dugo(ako mi netko neš prigovori u vezi toga, pustit ću na njega Kapetanilija nakon šta mu kažem da taj igra WoW Razz ), al se svejedno osjećam dijelom SWIM-a i članom LOTRO komjunitija. A jedan od razloga je šta znam da je SWIM super kinship, i nikad nije postojao trenutak da na moj vapaj upomoć netko nije doletio isti tren. Sad, malo je nerealno očekivati, tj. da se bolje izrazim, ja ne bih očekivao da će i BoS na isti način doletit, momci imaju svoje planove, zato su se i skupili pod drugim barjakom Smile Bottom line, mislim da je ovakva podjela najbolje rješenje i win-win situacija za sve.

Da, znam da sam fulao topic, i kaj onda? pig
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Kapetanili uto vel 23, 2010 4:12 pm

Koliko god tvoji postovi bili glupi, nedostajali su nam Razz Razz Razz

Ja sam sada srećan čovjek monkey
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Kharadrim uto vel 23, 2010 4:20 pm

gle, to kaj ih ti ne razumiješ ne znači da su postovi glupi... queen
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Kapetanili uto vel 23, 2010 4:31 pm

Eto, ja nisam igrao fakat dugo dugo(ako mi netko neš prigovori u vezi toga, pustit ću na njega Kapetanilija

A šta ako je osoba koja prigovara Kapetanili

What a Face
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Berta uto vel 23, 2010 4:38 pm

Kapetanili je napisao/la:
Eto, ja nisam igrao fakat dugo dugo(ako mi netko neš prigovori u vezi toga, pustit ću na njega Kapetanilija

A šta ako je osoba koja prigovara Kapetanili

What a Face

kompliciras stvari Very Happy

wb shorty Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Kharadrim uto vel 23, 2010 6:12 pm

Shorty ti je u gaćama elephant Shorty! Twisted Evil
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Talumaril sri vel 24, 2010 11:34 am

Opa! Thread Necromancer se i ovdje unleashao!
Brzo! Dajte mu neki članak o Star Treku da piše!


[You must be registered and logged in to see this link.]
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Raid with us 2 - povratak Raid with us - Page 2 Empty Re: Raid with us 2 - povratak Raid with us

Postaj by Liinras sri vel 24, 2010 2:03 pm

Talumaril je napisao/la:
Brzo! Dajte mu neki članak o Star Treku da piše![/color]