Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid novosti - part 1 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raid novosti - part 1 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid novosti - part 1

2 posters

Go down

Raid novosti - part 1 Empty Raid novosti - part 1

Postaj by Berta pon kol 24, 2009 12:28 pm

- Mislim da se vecina ljudi vratila sa godisnjih odmora, oni koji nisu mislim da ce u skoro vrijeme, pa samo da objavim da se ponovo krece sa aktivnim raidanjem sa 02.09.09 kada ce se organizirati Filikul raid, pravila za filikul raid ostaju ista ide se dva puta tjedno sa mainovima i onda naravno ako ima jos ljudi pravimo drugu grupu sa altovima, prijave ce biti na kalendaru pratite kalendar i prijavite se posto prijavljeni imaju prednost za ulaz u raid

- Leader za ovaj raid je i dalje Dare sve sto vas zanima pitajte njega, loot pravila ostaju ista kao i prije ako ih netko nezna pitajte dareta

- sto se tice watcher raida i dn raida razradujemo novi plan tako da o tome trenutno necu puno govoriti, kada plan bude razradjen i odluke donesene sve ce mo objaviti i objasniti

nadam se sto vecem odazivu, vidimo se Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Raid novosti - part 1 Empty Re: Raid novosti - part 1

Postaj by brajki pon kol 24, 2009 1:05 pm

Ako mi B-netovci spoje moj 4mbit flat vezu ( a trebali bi jer sam potpisao ugovor prije 16 dana) , naravno da ću se pojaviti. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.