Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Preporuka za kupovinu bicikla Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Preporuka za kupovinu bicikla Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preporuka za kupovinu bicikla

5 posters

 :: Offtopic :: Offtopic

Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by zokran pet kol 14, 2009 10:44 am

Evo ja odlučio uzeti neko biciklo, nešt ne pre skupo a da je solidno Smile naglasak da nisam neki biker ali želim kvalitetan i dobar bike s kojim se mogu provozati po seoskim stazama Smile...a znam da tu ima nekih koji se vozaju na cool stvarčicama...pa ih molim ako me mogu posavjetovati...mislio sam neko biciklo do 3.500kn
Već sam ja tu gledao neke, zapeli mi za oko mnogi preko 5.000kn Very Happy, ali i neki do 3.500...
jedan od njih je [You must be registered and logged in to see this link.]

to je ono što mi je zapelo za oko Smile cijenom izgledom...e sad vaša ocijena, dali su ok,i dali mi se isplati uzimati tako neko čudo, za amatera kao što sam ja...a možda se u meni onda probudi nešto i krenem u ozbiljnije staze biciklizma Smile

hvala Smile


Zadnja promjena: zokran; pet kol 14, 2009 12:46 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : izmjena :D)
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Re: Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by Vix pet kol 14, 2009 3:01 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Probaj sa ovim. Razz
Vix
Vix

Broj postova : 87
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Re: Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by Kharadrim pet kol 14, 2009 5:45 pm

evo par ideja...

haro flightline trail
[You must be registered and logged in to see this link.]

univega ht 510
[You must be registered and logged in to see this link.]

focus black hills
[You must be registered and logged in to see this link.]

u dsgu sad imaju 20% popusta tako da su cijene jos nize od ovih navedenih

hm, ne znam zasto si gledato corratec Baco, kad u cjenovnom rangu koji si naveo mozes dobiti motion koji je za 2 klase bolji
[You must be registered and logged in to see this link.]

kona blast (odskrolaj malo dolje)
[You must be registered and logged in to see this link.]


od ovih sta si ti naveo, ovak, redom
GT je preslabo opremljen za te novce, pogon i mjenjaci su za vise od klase ispod tog cjenovnog ranga, kocnice su najlosija mehanika i gume su potpuno promasene za ovaj tip bajka

ovaj Rock Machine je njihov model za nekakav all mountain, znaci malo veca vilica i malo vise divljanja, ali najveci minus mu je sta ima horizontalne dropoute, zajebancija kod mijenjanja zadnje gume, a ne treba ti zajebancija Smile

haro je jeben, svaki Smile nu, ovaj escape je isto namijenjen za allmountain, malo zescu voznju tak da je na njemu visa vilica i robusniji dijelovi. sve skupa, tezi je, sire gume, teze je pedalirat na njemu, pogotovo uzbrdo. mislim da bi ti bio bolji izbor ovaj drugi haro na koji sam ti linkao

dema ima sjebanu geometriju. tocka. takav kut vilje nemaju ni downhill bajkovi

corratec mozes dobiti bolji od ovog baco
[You must be registered and logged in to see this link.]

rekapitulacija - cijena od 3500 kn je odlican pocetak. definitivno nije overkill ako si se toga bojao, nego je taman cifra za koju mozes dobiti vrlo vrlo solidan bajk, izvrstan za svoje potrebe. upravo takvi su svi ovi s popisa, razlike su u finesama, ali generalno svi su dobro slozeni

univega i kona imaju mali plus sta se vilice tice, rs je osjetno bolji od suntoura i od rst-a. univega i focus imaju za klasu bolji pogon i mjenjace od ostatka s popisa, to su najvece razlike, tj odskakanja od prosjeka s popisa

u tom cjenovnom rangu se ne treba zamarati s diskovima, jer su to low end mehanike, dok su pak v-brakeovi koji dolaze na njima vrhunski. u vecini slucajeva ce takav v brake bolje kociti od tih low end diskova, i preporuca se ljudima da si u tom slucaju radije uzmu v brake. cisto ako ces imati dilema ili zazubica Smile

i ono sta je zapravo najbitnije u cijeloj prici - pazi koju velicinu uzimas! nemoj uzet preveliki bajk! radije uzmi malo manji pa stavi duzu lulicu, pomakni sic do kraja iza i podigni ga. lakse je povecati bajk nego ga smanjiti Smile

ak ne znas tocno kak se odredjuje velicina, javi se pa cu ti objasniti, da ne piskaram sad ovdje

moji favoriti su
univega, focus pa haro flightline trail (ovaj zadnji ima diskove koji nisu losi, al zato ima jebene rucice kocnica...)

eto to je to. ne znam koliko si u prilici obici ducane pa sjest na svaki od bajkova, a i pitanje je sta zapravo imaju po ducanima, jerbo sajtove cesto ne odrazavaju realno stanje stvari, jelte Smile

eh da, zovni turbo sport, oni imaju neke grde popuste. Imali su Giant XTC 4 Disc snizen s 4000 na 3000, a to bi ti bio best buy. To ti je ovaj bajk
[You must be registered and logged in to see this link.]
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Re: Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet kol 20, 2009 7:53 pm

Khar je sve rekao. Al' da ponovimo najbitnije dijelove - sjedi na bajk, i pazi da je veličina dobra. Većina ljudi to iz nekog razloga ne napravi.

flower

PS - Osobno bi favorizirao Konu, jerbo sam posjedovao ovaj model Blast i koliko mi se čini, geometrija rame nije mijenjana, a priča se po selu da je to jedna od boljih allround geometrija.
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Re: Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by Berta uto kol 25, 2009 12:49 pm

Escape je odlican bike, dosta sam zadovoljan s njim, ova dva tenka iznad ce te moci bolje savjetovat sta uzet od bikeova za "velike" Razz ali eto mogu samo reci da je escape odlican Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Preporuka za kupovinu bicikla Empty Re: Preporuka za kupovinu bicikla

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 :: Offtopic :: Offtopic

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.