Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

4 posters

Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by Needles pon tra 20, 2009 1:47 am

Daklem, rijesio sam u Bree-landu neki deed koji mi daje Wisdom +1 (ono nesto kao talenti a nemogu se sad sjetit kak se zove Rolling Eyes ) , e sad, cini mi se da u Shire-u isto ima deed koji daje Wisdom +1, ako rijesim i njega hocu onda imati Wisdom +2 ili moram naci deed na kojem bas pise da daje Wisdom +2?

I jos par pitanja:
-S obzirom da sam jos na trial accountu nemogu browsati aukcije pa me zanima dali se moze sta zaraditi na low level materijalima od prospectinga i woodcuttinga (copper, bronze, silver, amethyst...) Jer love od questova i trash itema taman naknap za skilove i repair pa da znam dal da se nadam sta zaraditi na matsima kad aktiviram acc...
-Opcenito sta se da prodati? Cuvao sam recepte za profesije, one trofeje od zivotinja sto pise da su za crafting, imam i trofej medvjeda za u kucu, jel se sta od toga da prodati ili da vendoram?
-Dali se isplati raditi 'sive questove' u pocetnim zonama drugih rasa?
-Bio sam u kin kuci i kliknuo sam na neku bacvu i portalo me u neku high lvl zonu gdje sam prezivio cak 10 sekundi, WTF?
-Trazim high lvl dobrovoljca da mi pomogne sa par fellowship q za koje nikako da nađem grupu vec 2 dana Crying or Very sad , pliiiiz
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by brajki pon tra 20, 2009 8:26 am

Evo ovakoc.
Wisdom +1 + Wisdom +1 = Wisdom +2 :-)

Da da se zaraditi na low lvl materijalima, pogotovo na silveru.
može se dobro zaraditi i prodavanjem recepata, jer se uvijek nađe rulje koja želi kompletirati svoj set recepata.
Ja uglavnom sve recepte za tier1-tier3 (tailor, weaponsmith, metalsmith, jeweler i scolar) bez problema prodam po cijeni do 50s, za woodworkera sam skužio prodaja recepata baš i ne ide. recepti viši tier se uglavnom (barem meni nešto teže prodaju), ali za neke rijeđe se može dobiti dobra lova. Za neke sam dobio i po 200s.

Crafting trofeje se može za jako dobre pare prodati na AH, ali ti preporučam da ih ne prodaješ nego ih čuvaš ako je moguće, jer će ti kad tad zatrebati.

Sive kvestove ti se isplati raditi jedino iz gušta, ili ako ti trebaju za deed inače baš i ne.

Ha ha ha BAČVA, ja sam prošao isto kao i ti. Stari moj to ti je cijena tulumarenja i pijanstva. Izgubiš pamćenje i završiš bogu iza nogu. Dobro došao u klub drinkera. :-)

Evo ako vidiš da je bilo koji brajki on line slobodno mi javi, pa ću ti pomoći.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by Kharadrim pon tra 20, 2009 12:18 pm

ekonomija zna biti dosta ziva pa se situacija zna promijeniti od tjedna do tjedna ili od mjeseca do mjeseca. primjerice, kad je dosla moria, hrpa ljudi je pocela igrati s rune keeperom ili wardenom, dakle horda low levela, pa je bila i tona light i medium koza i copper i bronze ingota. onda su se kroz par tjedana svi levelirali, light koza i coppera nista na AH....

sto ce rec.. zapravo ti se dosta (vecinu) stvari isplati staviti na AH, ako je dobar period zaradit ces na svemu, ali tebi ce glavni izvor zarade biti ingoti. stancaj ingote, provjeri koji bolje idu na AH pa okreni koju kunu Wink

koja ti je treca profesija? woodworker, prospector i?
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by Needles pon tra 20, 2009 1:29 pm

Fala za odgovore.

Pa onda se isplati raditi sive questove kad u svakoj zoni ima deed za 15,30... questova koji koliko sam shvatio u drugom 'stupnju' uvijek daju taj neki trait +1... A i zanimljivije je od grindanja xx mobova za deed...

Treca profesija mi tailor.
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by Patuljak pon tra 20, 2009 2:28 pm

Radi low lvl oklope i oni se daju dobro prodat na AH
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by brajki uto tra 21, 2009 8:47 am

da da da.
Ajme kako su se dobro prodavali low lvl oklopi kad je došla morija.
Predobra zarada, samo šteta je što sam ja malo prekasno uskočio u to, ali opet sam okrenuo pokoji coin. :-)

Low lvl oklopi koji su još k tome i kritikal se fakat jako dobro prodaju.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ??? Empty Re: Wisdom+1 + Wisdom+1 = Wisdom+2 ???

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.