Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Petak 17/4/2008 Angmar - skupljanje stranica za klase i reputation itema Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Petak 17/4/2008 Angmar - skupljanje stranica za klase i reputation itema Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petak 17/4/2008 Angmar - skupljanje stranica za klase i reputation itema

Go down

Petak 17/4/2008 Angmar - skupljanje stranica za klase i reputation itema Empty Petak 17/4/2008 Angmar - skupljanje stranica za klase i reputation itema

Postaj by brajki pet tra 17, 2009 3:53 pm

Organizirao susret: Brajkior

Sudjelovao: Brajkior

Trajanje eventa 9:30-11:30h
Skupljeno: oko 1,2G, niti jedna stranica, ali zato 40 Orc Campaign - Medallion te 1 Warmasters lash.
Osim toga skupio sam 10ak recepata koje nisam imao(uglavnom za tailora i metalsmitha), te 20ak kraft itema za Scolara (na AH skupo ko vrag) i 15-ak potiona 35-45 lvl za Moral i Power.
Na kraju uspio sam si i skupiti shouldere, čizme i gnautletse koje sam htio kako bih usavršio svoj outfit 2. :-)

Event sličan ovome ću ponoviti idući petak u sličnom razdoblju, nadam se da će se ovaj puta netko i odazvati te da ću imati više sreće sa dropom klasnih knjiga i stranica.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.