Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

+2
Morgo
Ghostara Ashvaraga
6 posters

Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet stu 27, 2008 12:09 pm

Dakle da prepričam koliko je u mojoj moći.

Nakon što dulje vremena imam stanovite probleme prilikom uživanja u lotru, jer sam nevino/naivno pozvao i svoju djevojku da krene igrati, odlučio sam se nabaviti još jedan account.
Savršena prilika se ukazala dolaskom MoM-a i Compilation Packa u kojem se dobije i SoA i MoM zajedno. Ali, naravno ništa nije tako jednostavno. Potrebno je obratiti posebnu pažnju na riječ zajedno, jer se dobije samo jedan aktivacijski ključ.

Ono što sam ja napravio je bilo da sam iskoristio taj jedan aktivacijski ključ na svom, već postojećem accountu, na kojem sam već imao SoA. Na taj način sam aktivirao Moriju, ali mi je propala aktivacija za SoA. Oni su valjda te Compilation packove koncipirali tako da je potrebno otvoriti novi account te koristeći samo jedan jedini aktivacijski ključ aktivirati i MoM i SoA zajedno.

Malo je komplicirano, ali sam želio podijeliti ovo sa vama, da se ljudima ne desi ono što se meni desilo.

Naravno budući sam šarmantan kakav jesam, nakon što sam shvatio šta sam napravio - instantno sam poslao mail Customer serviceu, i u roku od par sati poslali su mi "SoA Key for your girlfriend's account, as a sign of good will."

Priča ima hepi end, nu ja bi više volio da nije imala ni zapleta.
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Morgo čet stu 27, 2008 12:15 pm

Opa!
Drago mi je čuti da su se tako isprsili. Very Happy Nisam očekivao... Smile
Ali nije da nisam upozorio na taj mogući problem dok se pričalo na forumu o preorderu... Wink


Zadnja promjena: Morgo; čet stu 27, 2008 12:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Talumaril čet stu 27, 2008 12:15 pm

Ideš! Koji carevi!

Dali su ti key za Lloreth?
Moram priznati da još nisam čuo da customer service izađe nekom u susret u tolikoj mjeri. Stvarno su legende!

I love happy endings!
cheers
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet stu 27, 2008 1:01 pm

Ja nekako mislim da su mi otišli na primarnoga lika sa moga accounta i pročitali Bio panel. Sve im je objašnjeno u jednoj riječi.

"Bosanac"
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Kharadrim čet stu 27, 2008 1:26 pm

hahah Smile

idem si i ja preurediti biografiju i poslati im slican mail Smile

poslat cu im i neku zajednicku sliku gdje smo elena i ja jako sretni dok igramo lotro na jednom kompu geek mozda apeliram i na vrijeme darivanja santa

uglavnom, stay tuned za jos dobrih vijesti /fingerscrossed
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by brajki čet stu 27, 2008 1:29 pm

Predobro he he he... :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Kapetanili čet stu 27, 2008 2:40 pm

Super, bas mi je drago sto ste dobili key Smile
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Kharadrim pon pro 08, 2008 2:10 pm

evo napokon dobrih vijesti i od mene

isti slucaj kao i s ghostarom u prvom postu...

no, bosanac je imao malo vise srece pa su mu odmah poslali novi key Smile

mene su trazili prvo oba activation keya koje sam ukucao i elenin account na cogu

pa su mi se ispricali, ali eto, trebala bi im ili fotka ili scan oba keya... pa sam im poslao 2 fotke, jedan key na svakoj...

pa su mi se opet ispricali, ali eto, njima bi trebala jedna fotka s oba keya zajedno...

pa sam im poslao fotku s 2 keya zajedno i fotku s lijepo raspakirana oba packa, stari i novi compilation, s oba keya vidljiva i sa svim dvdima...

nakon tog su mi poslali novi key "as a gesture of good will" Smile

potrajalo je skoro tjedan dana, ali eto rijeseno je, elena ima novog lika, pa ako sretnene Maiwen, pozovite je u kinship Smile
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Ghostara Ashvaraga pon pro 08, 2008 2:33 pm

Tooo! Very Happy
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Talumaril pon pro 08, 2008 2:38 pm

Juhuuu!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Kapetanili pon pro 08, 2008 3:11 pm

Bravo! Smile
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Morgo uto pro 09, 2008 1:14 am

This thread is filled with good vibrations! Very Happy
Bravo!
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack Empty Re: Važno - Za sve koji su kupili ili planiraju kupiti MoM Compilation Pack

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.