Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
TO MORIA AND BEYOND Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
TO MORIA AND BEYOND Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TO MORIA AND BEYOND

5 posters

Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Talumaril čet stu 27, 2008 10:57 am

Ej, junaci!

Vidim da se junački nasrnulo na Moriu, forum nam se malo uspavao... Smile
Neka, neka, tako treba. Kao što je prije velike ekspanzije normalna povećana forumska aktivnost, tako je normalno i da sad ljudi više razvaljuju dugo očekivani sadržaj.

Pokrenuo sam ovaj thread baš zato da bismo mogli u miru elaborirati o tom sadržaju, bez da zatrpavamo druge threadove. Dakle, ovdje možete poustati dojmove o MoM-u, ali i korisne savjete te hintove, ali pliz pokušajte ubaciti SPOILER ALERT upozorenje ako se spremate otkriti nešto što u bitnoj mjeri spoila neki quest ili takvo što.

Eto, ja sam napokon u dovoljnoj mjeri zagrebao površinu ekspanzije da mogu reći svoje dojmove. Doslovno zagrebao površinu, jer u Morii još nisam ni bio, ali Eregion sam poprilično istražio.

Dakle, bez ikakvih spoilera, mogu potvrditi ono što je Durm rekao, i utješiti Kharadrima. Ovo je stvarno najljepša i, gotovo bih se usudio reći, najbolja igra koju sam ikad igrao. Unatoč svim bugovima, crashevima, freezevima, login problemima i dugoj instalaciji koja je ufrčkala bradurinu našeg rezidentnog patuljačkog guardiana, razina truda koju su oni uložili u ovaj draguljčić je zapanjujuća. Razoružavajuća.

Eregion je prekrasno atmosferičan, a uvertira u Moriu mi je na momente gotovo izmamila suzu, a čak ni ne volim patuljke. Smile

Sve što igri još treba da bi bila 11/10 je da se na današnjem maintenanceu srede bugovi i da se prestane rušiti. Iako, kad i uz rušenje još uvijek možete uživati u igri, onda znate da je netko negdje obavio brutalan posao.

Ne sjećam se da sam ikad doživio toliko "u jebote, pa kak ovo dobro zgleda" ili "isuse, kako su ovo tight napravili" momenata u nekoj igri. Bilo je vrhunskih igara i bit će ih još, ali MoM ima nevjerojatnu učestalost trenutaka koji izazivaju takve reakcije. Cijeli LOTRO je takav (što Kharadrim i Ghost najbolje znaju Smile), a MoM kao da je to još dodatno komprimirao, povećao frekvenciju i opseg. Brutalka. Eto, dosad nisam naišao na ništa što mi se ne bi svidjelo, a noviteti kao da se natječu koji će biti bolje implementiran.

Sve u svemu, LOTRO je daleko najbolji MMO koji sam ikad igrao, i nadam se da ćemo svi skupa dočekati još hrpu ekspanzija.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Morgo čet stu 27, 2008 12:14 pm

Samo ću se prisjetiti dojma koji je na mene ostavio Eregion kad sam prvi put došetao tamo kroz Giant's valley.
Dakle... Te niske krošnje, livade, stijene na livadama. Imao sam osjećaj ko da Morgo hoda po Velebitu ili nekom drugom biseru našeg krša.
Možda sam po prvi put istinski doživio da sam oduševljen prostorom u kojem sam se našao u bilo kojoj igri. Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by brajki čet stu 27, 2008 1:35 pm

Eregion je prezakon, pogotovo kad se postavke stave na ultra high.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Kharadrim čet stu 27, 2008 1:40 pm

ijujujuuuu! bounce

i'm all tingly inside Razz

look to my coming on the first light of the fifth d... aaaargh! darn with the fifth day! look to my coming today!! cheers

vrijeme je da ovaj patuljak zakoraci po prvi put kroz ostavstinu khazad-duma...
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Talumaril pon pro 01, 2008 2:28 pm

Ajoj!

Koje nevjerojatno iskustvo sam danas imao.

SPOILERS AHEAD!

Mali spoileri, ali ipak spoileri.
Naime, Bill the Pony.

Treba ga naći i provesti na sigurno kroz warg-infested obronke Low Hollina. Sounds simple enough. I tako ja njega nađem i krene klasični "defend" quest. Soliram. Wargovi nadiru, ali bio sam ih poprilično raščistio na putu do Billa, tako da se dalo živjeti. Dva po dva, tu i tamo se zaleti još neko roaming smetalo, ali ide, jer uvijek jednog otjeram sa Cry of the Predator, pa dok se vrati, riješim drugog. Ali mora se čvaknuti i koji morale i power potion.

I dođosmo mi skoro do ceste, i vidim ja još dva warga i mislim si, to je to, zadnji fajt. Krene fajt, warg mi rezista CotP i fuckin' Bard's Arrow. I njih dva me woundaju i bleedaju, i fino kopnim. Čvaknem potse, sredim jednog. Dođe neki Dunleding koji je valjda srao u obližnjem gustišu. Vučem aggro sa Billa, pune ruke posla. Otjeram warga, sredim tipa, warg se vrati, ali ja više nemam powera. Potion na cooldownu.

Sve to skupa se događa na poslu, ne smijem baš preglasno psovati, a došlo mi je, jer ne mogu presuditi wargu sa jednim predivnim hicem, nego ga mazim sa Quick Shotovima, a on meni vraća dvostruko. I mislim si, JEBEMU, ne mogu vjerovati da će me sad ubiti ZADNJE smeće u questu i da ću morati ponoviti cijeli proces. Borba je toliko grčevita da ne pomišljam na Desperate Flight.

I đubre me ubije. Tu mi se otima uzvik frustracije, ali nitko u uredu se srećom nije obazirao na to. Refleksno se ritritam i nemoćno gledam kako Billu kopni moral, jer se krvnik odmah bacio na jadnog ponija.

A onda na mini mapi skužim ring!! Bill je tu! Sve skupa je užasno blizu. Skužim da sam zaginuo nadomak respawn pointa. Brzo jurim ususret Billu koji zadnjim snagama pruža otpor neprijatelju. Da sam bio bilo koja klasa osim huntera, ne znam bih li bio stigao. Ali kako sam hunter, ukopam se u mjestu ISTE stotinke čim sam ušao u range i opalim najbrži hitac koji sam mogao. Pogodim mrcinu za 300 i nešto sitno, skinem aggro sa Billa i zabijem zvijer sa sljedećim hicem.

Quest riješen.

Adrenalin na tisuću.

Ljudi moji, prošao sam Annuminas instance, Carn Dum, Rift, Barad Gularan i mnoga druga opasna mjesta, ali već dugo mi se srce nije uzlupalo kao danas na naizgled nevinom kvestiću sa konjićem.

Završio sam ga from beyond the grave. Agonija i ekstaza u nekoliko sekundi.

Volim ovu igru.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Kapetanili pon pro 01, 2008 2:38 pm

Mogu samo da zamislim kako ti je bilo Smile
Extra!!! Smile
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by brajki pon pro 01, 2008 4:18 pm

Da da sa konjićem je kvest dosta napet. Ja sam isto bio na izmaku snaga jer na kraju dođu 3 warga, pa se teško nosit sa svim time. Mene na svu sreću nisu ubili, ali bilo je jako jako jako blizu.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Kharadrim pon pro 01, 2008 4:31 pm

uuu zakon krky Smile

bill mi je uzasno sladak na introductionu u volume II Smile


i sad nakon ove price ne mogu opet da ne pomislim.. . jadan krky pod kapitalistickom cizmom, fakat te izrabljuju Razz
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Talumaril pon pro 01, 2008 4:41 pm

Ključ je u kreativnoj raspodjeli vremena!

Dva-tri dana zapneš, pa jedan dan možeš spašavati Billa i preživjeti da pišeš o tome.
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

TO MORIA AND BEYOND Empty Re: TO MORIA AND BEYOND

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.