Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Napokon :) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Napokon :) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napokon :)

+2
Morgo
Latinus
6 posters

Go down

Napokon :) Empty Napokon :)

Postaj by Latinus sub stu 08, 2008 6:04 pm

Pozdrav svima od jedne ekipe sa Evernight-a Smile...slucajno sam nabasao na ovu stranicu trazeci podatke o distribuciji MoM-a za ovo podrucje i na zalost naisao na iste informacije koje smo vec imali...nadam se ce ipak netko progurati MoM do nas u krajnju ruku moram cemo naruciti preko web-a...ok

Nesto o nama...3 smo iz Zagreba na Evernight serveru od samog pocetka LOTR-a i dio smo "Sons of Gondor" kinshipa neki i kao officiri...prosli smo sve do Rifta, a jedan od nas je i vrli 8 rank PvMP Smile ......krecemo se od 20+ do 40+ godina i imamo obitelji, posao itd međutim koliko sam procitao kinship je casual i laid back sto i nama odgovara...moram priznati da nikad nismo naisli na nekoga iz Hrvatske na Evernight-u sto i nije neki problem ali vec to sto ovdje nesto pisem govori dovoljno za sebe...ipak je tvoj tvoj Smile ...malo sam prozujao po site-u i cini mi se da imate dobru pricu ovdje...ako uspijem dobiti drugu dvojicu mozda se i prebacimo na Eldar...kako god bilo dobro je znati da ima nasih u LOTR-u vec mi je od s(t)ranjskih spreha puna glava Smile...

pozdrav

Latinus

P.S. MoM rules dok ne dodje SW TOR naravno Smile

Latinus

Broj postova : 4
Registration date : 08.11.2008

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by Morgo sub stu 08, 2008 9:17 pm

Ooo, pa ima naših suboraca i na drugim serverima! Smile
Bit će nam vrlo drago, ako nam se odlučite pridružiti. A gdje ćeš bolje prilike nego da u MoM zaigrate neku od novih klasa! Very Happy
Ni u PvMP nema straha da ćete biti sami jer naše postrojbe u Ettenu predvodi nustrašivi Berta (rank 8, ako se ne varam), a ni meni u zadnje vrijeme do mjseto nije mrsko... Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by brajki ned stu 09, 2008 1:36 am

Ej baš mi je drago čuti da i na drugim serverima ima naših. :-) Bilo bi mi jako drago da podebljate naše SWIM redove. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by Talumaril pon stu 10, 2008 12:20 pm

Dobro nam došli!
Bolje nas našli. Smile


Na ovome ćete forumu naći sve informacije o Kinu, a tu je i naš službeni site koji je odnedavno, zahvaljujući našem neumornom Berti, u punoj funkciji.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Bilo bi super da nam se pridružite, jer ako SWIM počne okupljati domaću ekipu i sa drugih servera, onda bismo se stvarno jednog dana svi mogli skupiti pod jednim stijegom, štono se kaže, i imati golemi domaći LOTRO community.

A što se SW TOR-a tiče, to će se definitivno probati... Smile

Ali neću uopće previše očekivati, malo sam se opekao na WAR-u i AoC-u. Nisu to loše igre, ali po mom mišljenju nisu ni do koljena LOTRO-u. A mjesecima sam ih iščekivao, uzrujavao se oko svake odgode release datea i kovao ih u zvijezde i prije no što su se pojavile na tržištu.

SW The Old Republic, Star Trek Online, DC Universe Online, Champions Online, sve to zvuči okej, dapače, zvuči savršeno, ali bumo vidli.

Osim toga, dok to izađe, svi skupa ćemo već jednostavno ušetati u Mordor. Smile Smile

Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by Durmitor pon stu 10, 2008 2:12 pm

Pozz 'rvatima sa Evernight-a! Very Happy Vrata SWIM-a su otvorena svima! Smile
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by Berta pon stu 10, 2008 2:28 pm

Dobro nam dosao Smile

Ocekujemo tebe i tvoju ekipu u redovima swima Very Happy bar za druzenje Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Napokon :) Empty Re: Napokon :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.