Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

3 posters

Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Marko pet lip 06, 2008 1:53 am

Bok

Zapeo mi za oko ovaj fini armour set. Dajem sve materijale za craft osim bezobrazno skupih za criticale neke Suspect
Neaka mi se netko javi ko moze i sto mu treba pliz!


[You must be registered and logged in to see this link.]

Marko

Broj postova : 27
Registration date : 17.05.2008

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Patuljak pet lip 13, 2008 4:06 pm

Ja ti mogu napravit taj oklop, jer sam baš neki dan postao grand masta tailor.

Pogledaj točno koji oklop ti najbolje odgovara, pa ću ti ja reći koji su materijali potrebni.
Ima na ovoj stranici popis kaj ti treba i koliko vidim trebat će tona exceptional koža, tj. 26 nekuhanih po komadu oklopa.

Ako baš želiš superior set, a to je set sa single use receptima, onda naravno trebaju i recepti, no vjerojatno ih imam većinu pa to neće bit problem
Ono što je važnije i mnogo skuplje trebaju nam beryl shardovi, a njih nemam. (po jedan za svaki komad oklopa, dakle 6)

Osobno mislim da ti se ne isplati radit sa single use receptima i trošit shardove na lvl 42 oklop, jer na lvl 47 već imaš novi set oklopa sa single use receptima za koje isto trebaju beryl shardovi
Tak da je možda bolje sad napravit Fine Campaigner's oklop sa običnim trofejima

Uglavnom javi mi se online pa ćemo se već nekaj dogovorit
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Patuljak pet lip 13, 2008 5:43 pm

sry sad sam tek pogledo recepte, ne treba shard za superb campaigners tak da je sve ok moš dobit kombinaciju koju oćeš
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Marko pet lip 13, 2008 7:44 pm

Ma ok, sada sam vec lvl 45, nije mi vise tak napeto Smile ako ima nesto ne skupo a dobro na 47, strpim se

Marko

Broj postova : 27
Registration date : 17.05.2008

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Talumaril sub lip 14, 2008 2:14 am

Meni treba Exquisite Protector's Armor.

Reci mi samo što ti točno treba pa da se bacimo na posao. Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Patuljak sub lip 14, 2008 2:26 pm

o ima i jako skupo i jako dobro Smile
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Superb Campaigner's Armour molim lijepo :) Empty Re: Superb Campaigner's Armour molim lijepo :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.