Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Crosser of the roads deeed - chicken play Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Crosser of the roads deeed - chicken play Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crosser of the roads deeed - chicken play

Go down

Crosser of the roads deeed - chicken play Empty Crosser of the roads deeed - chicken play

Postaj by brajki čet oľu 10, 2011 1:01 pm

Danas sam pokušao po prvi puta [You must be registered and logged in to see this link.]. Košta vas 500 renowna, ali ako napravite barem 2 deeda vratite uloženo nazad, a ako sve napravite onda ćete biti bogatiji za nekih 5k renowna.


Ovo je užasno težak deed za napraviti, jer morate kao kokoš lvl 1 obići 15 npceva i obići 24 lokacije diljem međuzemlje i to sve odjednom bez da vas itko ubije.

Odabrao sam totalno pogrešno vrijeme za odraditi deed jer kad sam obišao pola shiera iskočila mi je obavjest da će se server ugasiti za sat vremena a to nikako nije bilo dovoljno da obavim sav deed pa sam onda nemarno pokušao ući u barrow downs i zaginuo što znači da ću morati pokušati opet iz početka.

Ono što ću idući put napraviti je da ću se držati ove [You must be registered and logged in to see this link.] kako bih i ako zaginem uz manji trošak vremena ako ništa drugo stekao iskustvo potrebno da napravim taj deed.

Evo prilažem slike neke sa komentarima da vidite kako sam utrošio sat i pol vremena chicken run sessije. Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne znam zašto, ali ne mogu poredati slike po redosljedu, kako sam slikao Sad

Ono što ja želim napraviti je sve sam, bez ičije pomoći, postoji i opcija da se preko ventrilla ili na neki drugi način dogovarate sa nekim tko će vam čistiti mobove i to će vam jakooo olakšati trud, a ja želim napraviti to na jedini ispravan način, a to je kao samostalna i zrela kokoš. Smile
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.