Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Trial verzija ? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Trial verzija ? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trial verzija ?

+2
Berta
Bichar
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Trial verzija ? Empty Trial verzija ?

Postaj by Bichar uto kol 31, 2010 2:52 pm

pozdrav svima u LOTR svijetu od pomalo već bivšeg WOW igrača

naime, wow igram oko 3 godine i zaista mi je dosadio, ne zato što ne valja jer sam se zaista zabavio već došlo je do zasićenja s moje strane te želim probati nešto drugo. probao sam s Aionom ali taj korejski grind festival mi se zgadio nakon 7 dana, žali bože novaca što sam bacio

da ne napravim istu pogrešku s kupnjom prije nego što probam odabrao sam trial verziju koju upravo skidam. e sada imam jedno pitanje, ako mi se igra dopadne da li je dovoljno da samo kupim aktivacijsku kod, njega upišem i sve ostaje isto ili moram kupovati cijelu igru ili njenu digitalnu verziju pa ponovno sve skidati. ovaj trial je težak preko 9 giga ali nisam siguran je li to prava igra.

nadam se da će mi netko brzo odgovoriti, ubit će me ovo skidanje (tek sam 2 gige skinuo, nije baš neka brzina trebat će mi još bar 15-25 sati ovisno o brzini skidanja)

pozdrav i hvala unaprijed

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Berta uto kol 31, 2010 3:13 pm

Pozdrav i dobrodosao

Prvo da odgovorim na tvoje pitanje:
Ako di se svidi igra dovoljno je da kupis aktivacijski code i na codemaster stranici odes na upgrade acc gdje utipkas taj code

Druga stvar:
LOTRO od jeseni, tocnije za 10 dana ce biti biti F2P, puno vise o tome mozes naci na ovom [You must be registered and logged in to see this link.]
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar uto kol 31, 2010 3:19 pm

puno hvala na brzom odgovoru Very Happy

puštam trial da se skine te ću igru probati nadam se sutra navečer. vidio sam taj free to play ali me ne zanima previše, puno je restrikcija, plaćati ću mjesečnu pretplatu tako da mogu uživati u igri....naravno, ako mi se svidi Wink

hvala, javit ću se s dojmovima

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar uto kol 31, 2010 4:20 pm

bio sam poslom van ureda te sam se sjetio da su ljudi kupovali lotr u profilovim knjižarama...zaletio se tamo i našao primjerak za samo 99 kuna Razz

eto, da si uštedim muke skidanja triala te pogotovo nestrpljenja da instaliram igru što prije, lijepo sam odmah kupio igru, tako da mogu večeras fino i upaliti...samo 99 kuna i još dobijem 30 dana igre uz nju, ja zadovoljan Wink

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by strijelčica uto kol 31, 2010 4:31 pm

dobrodošao Smile

alien
strijelčica
strijelčica

Broj postova : 159
Age : 36
Lokacija : zagreb
Registration date : 11.10.2009

MyLotro
Main character: Strijelchica
Class & Lvl: hunter 65
Radiance: mhm kolko oš

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by brajki uto kol 31, 2010 4:48 pm

Dobro nam došao.
Nisam igrao Wow, ali u usporedbi sa Lineageom 2 uopće nema grinda. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Gost uto kol 31, 2010 5:58 pm

Dobrodosao Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar uto kol 31, 2010 7:15 pm

izgleda da ću patchirat do sutra ujutro HeadWall

instalirao sam igru, sve proslo u redu i sad skida patcheve....izgleda da njima nema kraja
još veće sranje je što koristim laptop te kad on ode u sleep stanje sve stane, internet patchiranje ma sve....bemti laptop

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Berta uto kol 31, 2010 8:07 pm

to sam ti bas mislio napisat kad sam procitao da si uzeo igru ali nisam te htio bacit u depresiju Smile

ostavi ga nek radi potrajat ce to Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Gost uto kol 31, 2010 9:08 pm

welcome, joj kad se sjetim kada sam ja stavio nove windowse i krenio patcchirati, poludio sam affraid

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar uto kol 31, 2010 11:24 pm

Sayid je napisao/la:welcome, joj kad se sjetim kada sam ja stavio nove windowse i krenio patcchirati, poludio sam affraid


ček, zar kad jednom patchiram igru, zar nije kao wow, snimim je na prijenosni disk i nakon recimo stavljanja novih windowsa samo igru vratim nazad..mislim moram li opet sve ponovno instalirati i igru i patcheve ili ?

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Kapetanili uto kol 31, 2010 11:27 pm

Možeš i tako.
Ja samo instaliram osnovnu igru da bi normalno ušla u registry (tako mi je neko savjetovao) i onda prekopiram u Program Files ono što sam sačuvao.

Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar sri ruj 01, 2010 12:28 am

ah onda super, ista je šema kao u wow-u, nema straha od reinstalacije bounce

inače, par pitanja što se tiče igre ako nije problem...

dosta sam casual igrac, puno posla, obitelj i slično tako da se ne vidim u nekim end game raidovima..... u wow-u sam bio ili tank ili hiler
e sad, da li je taj hiler ili tank dovoljno dobar za recimo neko samostalno igranje, questanje i slično

jesu li instance nešto slično kao u wow-u ili je velika razlika...koliko treba vremena za njih

također, što bi mi preporučili za profesije s obzirom da ću vjerojatno birati ili tog guardiana ili hilera (zaboravio sam kako se zove)..koja rasa za kojeg i koja profesija (i za opremanje lika i za zarađivanje, jer zaista ne znam ništa vezano za to u LOTR-u)

par tipova za početnika Very Happy

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Berta sri ruj 01, 2010 10:40 am

- sa svim classama u igri mozes bez ikakvih problema igrati solo, e sad naravno da je s nekim teze a s nekim lakse.

Tenk za soliranje je odlican, istina je da ima spor dps u pocetku ali moze prezivit i boga i vraga Smile

Healer Minstrel ima odlican dps, jedino je problem grupa mobova u mirkwoodu, moriji itd, nesto je malo teze soliranje ali izvedivo je. Minstrel je main heal u igri, nije ga tesko za savladati i uvijek je trazen Smile

Healer Rune-Keeper bez ikakvih problema moze solirat posto uz heal ima i odlican dmg, skoro pa i najbolji u igri (poslje champa Razz ), jedina stvar je sto Rune-Keeper nije main heal u igri i dosta je tesko s njim healat, rijetko koji RK zna uspjesno healat

Nisam se puno bavio u instancama kao u wow-u, ali kolko sam ja vidio to ti je tu negdje Smile trash pa boss itd, treba ti 30min pa do 1:30min

Od profesija bi ti preporucio Jeweller, nazalost jos jedina profesija koja sluzi i na end-game-u i s kojom se da dobro izradit a da si usput mozes i sebi nesto scraftat
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 11:49 am

Ja imam guardiana na lvl 12 i cuda radi. Nekolko mobova odjednom bez problema Very Happy
Imam i minstriela heal na lvl 14 mu je do 140 morala. Ali owna Rk na istom levelu Very Happy
Imam i rune-keepera on je odlican dps i obozavam njegove stunove. Kad podigne attument na dps otkljucavaju mu se odlicni napadi Very Happy
Imam i kapetana koji moze radit sve pomalo znaci off tenk, slab heal ali dost, herald tenk ko lud ali mali dps. Very Happy
Hunter ima preeee dobar dps i u velicini slucajeva ubije moba prije neg dode uopce do tebe. Very Happy

Et odaberi nes ovak Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar sri ruj 01, 2010 12:45 pm

hvala na pomoći Smile

otvorit ću guardiana i minstrela sigurno, volim i tenkati i hilati, čista dps klasa mi je pomalo dosadna, barem mi je tako bilo u wow-u
bit će malo teže dok se ne ufuram u skilove i način borbe ali imam se čemu veseliti kad će biti sve novo i zabavno

sada samo koje pitanje oko profesija
koliko sam razumio svaki lik može imati 3 profesije ?
e sada, što mi možete preporučiti od profesija za guardiana a što za minstrela...ne bih želio sve fulati pa da budem prisiljen mijenjati i sve ponovno

kada mogu započeti s profesijama, odmah ili moram doći do određenog levela ?

eto, još nisam gotov s patchiranjem, nemam previše vremena a već sam napomenuo da igram s laptopa pa ako ga ostavim da radi on ode u hibernate i sve zaustavi Sad da je običan komp nebi bilo nikakvih problema, on bi skidao preko noći i sve bi bilo gotovo ovako ide malo teže, moraš biti prisutan, barem mrdnuti mišem svakih 5 minuta

i još nešto, kakav vam je server ?..ne bih želio započeti na nekom serveru gdje nema žive duše, ne očekujem gužvu kao kod wow-a ali da barem nije ko da sam na groblju Razz

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Needles sri ruj 01, 2010 12:51 pm

Ja imam minstrela na lvl 60 i dosta sam se napatio solo kroz Moriju a u Morkwoodu sam dobio slom zivaca do te razine da sam kreirao Guardiana koji je sad na lvl 45 i jede orkove i njima slične za doručak, soliram small FS i čak i neke FS questove na levelu, pulam po 5-6 mobova odjednom, sve bez problema, sword&board stil naravno...

P.S. Odlucio sam izlevelat minstrela do 65 pretezno kroz dungeone pa ak me vidite online na bilokojem charu zovite da hilam Smile
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Needles sri ruj 01, 2010 12:56 pm

Bichar je napisao/la:hvala na pomoći Smile
sada samo koje pitanje oko profesija
koliko sam razumio svaki lik može imati 3 profesije ?
e sada, što mi možete preporučiti od profesija za guardiana a što za minstrela...ne bih želio sve fulati pa da budem prisiljen mijenjati i sve ponovno

Svaki char moze imati 1 vocation koji sadrzi 3 profesije, nemozes birati svaku profesiju pojedinacno. Recimo ako zelis biti Jewler (pravis ringove,braclete, neckove,earringove...7 slotova si sam mos popuniti od opreme Smile) moras uzeti Tinker vocation i uz to ti dođu Prospector i Cook. Prospector ti je gathering profesija kao mining u wow-u i on ti daje materijale za jeweler-a, ali za cooka ces morati nabavljati materijale od nekog farmera...
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar sri ruj 01, 2010 1:14 pm

znači biram komplet profesije ne jednu po jednu...ok, za guardiana koju mi možete preporučiti ?

igram dosta casual, kada imam vremena, znači dosta soliranja...nemam frendova u ovoj igri tako da ću morati sve sam i kupiti i zaraditi..... što mi se najviše isplati uzeti od tih komplet profesija da mogu gurati kroz igru (ako nije nekom teško dati mali savjet)

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Berta sri ruj 01, 2010 1:22 pm

za guardiana bi ti se svakako isplatio uzet metalsmitha, da si mozes praviti i armour i stitove
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar sri ruj 01, 2010 1:35 pm

Berta je napisao/la:za guardiana bi ti se svakako isplatio uzet metalsmitha, da si mozes praviti i armour i stitove

da li uz taj metalsmith dobijem i gatherin profesiju, da mogu skupljati rude koje mi trebaju za izradu oklopa i stitova ? bilo bi logično da je dobijem, ali zaista nisam upućen u LOTR pa vrlo malo toga znam Smile

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Berta sri ruj 01, 2010 2:00 pm

da uz metalsmitha dobijes prospectora za skupljanje ruda i tailora za izradu light i medium armora
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Bichar sri ruj 01, 2010 2:03 pm

super cheers

puno hvala na pomoći, nadam se da ću večeras startati igru pa da vidimo hoće li mi se dopasti Cool

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by brajki sri ruj 01, 2010 2:44 pm

Nema dileme sigurno će ti se dopasti.

Evo ja jučer igro Fallout 3 jedno 4 sata i nije mi baš sjelo. Nije mi ni bilizu dvojci. Sad se čeka diablo 3 :-)
A do tada jedan i jedini lotro :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Gost sri ruj 01, 2010 2:48 pm

ej kad krenes dodi na server eldar, tamo smo mi sam da znas Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Trial verzija ? Empty Re: Trial verzija ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.