Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTRO Free to Play - It's Official

+21
mirozel
Ogulin
MorciTheCroat79
LatZee
Ghostara Ashvaraga
Gobac
Kharadrim
Needles
brajki
VEXOR
nino206
Talumaril
Samokres
Juhatar
zokran
Liinras
Kapetanili
strijelčica
Ivica
Berta
Rablas
25 posters

Stranica 14 / 21. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar pet ruj 24, 2010 1:16 pm

a kolko je para turbine point? odnosno pointsi?
i da li mi stara ekipa sto je odradila tonu deedova dobijemo neku kompenzaciju za to?
zna li netko?
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 24, 2010 1:34 pm

loša vijest je da koliko ja znam nećeš ništa dobit, ali nisam siguran i nemoj me držat za riječ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 24, 2010 4:39 pm

imas na wikiju od lotra kolko kostaju tp Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 24, 2010 7:01 pm

e da, ovo za etten,jel to znaci da necemo moci rjesavat questove u ettenu ili da uopce necemo moci ici u etten?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by LatZee pet ruj 24, 2010 8:53 pm

Samo na pretplati se moze u Etten (obje strane), barem za sada, dugorocno im je plan to popraviti, ali kad ce i kako to biti, to jos nitko ne zna.

Za TP racunaj da je 100 komada cca 1$, to je otprilike cijena ako uzimas onaj najveci paket (u Amerikwama naravno, europske cijene jos nitko ne zna Razz). Stara ekipa nece dobiti nista za deedove, ali bi svi koji imaju aktivnu pretplatu trebali dobiti neke bonuse za zadnjih jedno 2-3 mjeseca (500 TP mjesecno) plus nesto ako si imao aktivnu pretplatu za neke godisnjice prijasnje i tako dalje bla bla bla, ima negdje valjda popis toga, nisam provjeravao kako je tocno za nas drugorazredne europljane Razz
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar pet ruj 24, 2010 11:59 pm

barem za nes cu dobit pointove nazad!
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by nino206 sub ruj 25, 2010 10:33 am

kod amera je 1$ 100tp a kod nas bude 1€ ....dam se kladit Evil or Very Mad ah
da juha barem nešto budemo dobili...nadajmo se do početka f2p još se puno stvari može promjeniti...
nino206
nino206

Broj postova : 41
Age : 35
Lokacija : Kutina, S-Mž
Registration date : 19.03.2010

MyLotro
Main character: Naurwen
Class & Lvl: Warden lvl65
Radiance: 40

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 25, 2010 11:56 am

joj ma nek samo sto dulje traje ova wb week Very Happy nikad dosta ovog starog lotra pogotovo kad ce se skoro sve drugo promjenit
:/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Needles sub ruj 25, 2010 9:43 pm

Mozes dobiti free TP na launchu:
+po 500 mjesecno ako si zadnja 4 mjeseca placao pretplatu
+po 500 za svaku godinu od kad igras lotro
+500 ak igras lotro od prvog dana
+500 ako si bio u US beti (dobit ces na mail kod koji ce vrijediti i za EU accounte)
+dodaju nove deedove za reputacije koji ce se automatski completeti ovisno o tvojoj trnutnoj reputaciji, 50 TP za svaku kindred frakciju (neke frakcije se ne racunaju, npr crafting guildovi)
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 25, 2010 9:51 pm

aa daj, ja sam zadnja 3 mjeseca placo xD

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Needles ned ruj 26, 2010 10:31 am

E to neznam kako ide, dali ce npr oni koji su platili samo prosli mjesec dobiti 500TP il dobijes samo ak si sve mjesece placao... ja sam platio dva mjeseca, taman mi isteklo den nakon sto je poceo welcome back tak da nisam vise uplacivao... vald cu dobit 1000TP...
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki pon ruj 27, 2010 12:49 pm

Ništa od welcome back weeka, evo ukinuli su ga prije jedno sat vremena :-(
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Berta pon ruj 27, 2010 1:19 pm

mozda nas uskoro stize patch, danas ga stavljaju na US servere
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki pon ruj 27, 2010 2:02 pm

ajd to bi bilo super. Samo nema nikakve najave za [You must be registered and logged in to see this link.] :-(
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by MorciTheCroat79 pon ruj 27, 2010 6:57 pm

ma fakat ne kuzim kaj tolko kenjaju, a ako je preopterecenost servera problem onda su to sami krivi kaj ne gledaju u buducnost i pripreme servere za heavy duty.
Uglavnom ja tu preopterecenost nisam vidio, a i lag je bio OK.
MorciTheCroat79
MorciTheCroat79

Broj postova : 45
Age : 44
Lokacija : Međimurje
Registration date : 18.09.2010

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by LatZee pon ruj 27, 2010 7:36 pm

Na stranu sto su ukinuli welcome back week, istovremeno su prekinuli i sve triale, makar im i nije isteklo 14 dana od pocetka Razz to je stvarno sve zajedno vrlo pametan potez u situaciji gdje toliko kasne s F2Pom, treba odmah potencijalnim novim igracima pokazati gdje dolaze, ne bi imalo smisla da mozda ocekuju koju mrvicu sposobnosti u buducnosti Razz
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar pon ruj 27, 2010 7:52 pm

a valjda ce onda stvarno skoro stavit patch Smile
nisu valjda tolki retardusi Very Happy
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili pon ruj 27, 2010 7:54 pm

Nisu toliki, veći su, samo to mi još ne znamo...
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by LatZee pon ruj 27, 2010 8:41 pm

Juhatar je napisao/la:a valjda ce onda stvarno skoro stavit patch Smile
nisu valjda tolki retardusi Very Happy

Ne znam, to totalno u stvari ne bi imalo smisla Very Happy da je stvar u tome da moraju to napraviti jer u sljedecih 2-3 dana (recimo na sljedecem maintenanceu) planiraju pokrenuti F2P onda bi valjda tako rekli, a ne de facto potjerali nove igrace da odu radije igrati na americkim serverima Razz

Ovo ima smisla u stvari jedino ako je F2P dovoljno daleko da ce radije riskirati s novim igracima nego da zbog cekanja i produzenja welcome back weeka potencijalno izgube dio pretplata, a da igraci koji su dosli na trialu prodju vecinu SoA sadrzaja (pa da ga kasnije nema smisla kupovati kada pocne F2P).

Nadajmo se samo da sam ja glup u cijeloj prici pa krivo to vidim Razz
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Needles pon ruj 27, 2010 9:51 pm

Kmeeeeeeee nema vise welcome back Sad
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Ogulin uto ruj 28, 2010 6:05 pm

LatZee je napisao/la:Na stranu sto su ukinuli welcome back week, istovremeno su prekinuli i sve triale, makar im i nije isteklo 14 dana od pocetka Razz to je stvarno sve zajedno vrlo pametan potez u situaciji gdje toliko kasne s F2Pom, treba odmah potencijalnim novim igracima pokazati gdje dolaze, ne bi imalo smisla da mozda ocekuju koju mrvicu sposobnosti u buducnosti Razz
čč..čekaj.. nema više triala? kaj ja za guzicu skidam ovih 9gb, da isprobam lotro? *ljutismajlikojegnema*
Ogulin
Ogulin

Broj postova : 42
Age : 33
Lokacija : Ogulin
Registration date : 27.09.2010

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost uto ruj 28, 2010 7:23 pm

ma trial radi evo ja probo ali su ugasili ove trenutne Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by LatZee uto ruj 28, 2010 7:30 pm

Da, novi trial bi trebao normalno raditi ako sada krenes Very Happy
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost uto ruj 28, 2010 8:53 pm

Eno bas gledam da su se otvorila 4 nova servera za US i budu dosla 4 nova za EU pa me zanima jel ko misli igrati na anovim serverima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar uto ruj 28, 2010 9:07 pm

ne
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 14 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 21. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.