Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTRO Free to Play - It's Official

+21
mirozel
Ogulin
MorciTheCroat79
LatZee
Ghostara Ashvaraga
Gobac
Kharadrim
Needles
brajki
VEXOR
nino206
Talumaril
Samokres
Juhatar
zokran
Liinras
Kapetanili
strijelčica
Ivica
Berta
Rablas
25 posters

Stranica 10 / 21. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki pon ruj 06, 2010 3:37 pm

Pa trailer je poprilično loš, ali bolje išta nego ništa.

Da onda dal u petak kreću samo Ameri ili i mi?
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Berta pon ruj 06, 2010 3:39 pm

u petak krecu svi, ali za headstart se jos nezna tocno
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki pon ruj 06, 2010 3:44 pm

ohooo, znači postoji šansa da i mi imamo headstart.
Ajde super, meni to tak i tak nije nešto ekstra bitno, al bi bilo guba. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pon ruj 06, 2010 6:36 pm

Men se najvise u traileru svidio onaj patuljak sta se izdere i onar Raid kad nazgul ispred sleti ^^

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pon ruj 06, 2010 10:44 pm

Slažem se jadan je .

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by zokran uto ruj 07, 2010 9:10 am

ne znam jel netko od vas prati, ali D&D šiba punom parom naprijed, uskoro dobivaju novi update sa dx11 podrškom, novi raid 12 man, napomena zadnji update prije ovog je bio u 8.mj...

nadajmo se takvim brzim updateima i u lotro-u Smile i kvalitetnima kao u D&D
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili uto ruj 07, 2010 11:26 am

Nadajmo se.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by zokran uto ruj 07, 2010 3:38 pm

releas notes Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki uto ruj 07, 2010 4:18 pm

tooo konačno hunter može micati corruptione i prije nego moba spustimo ispod 50% morala (hunter je dobio skill Dazing Blow koji uz daze miče i 3 corruptiona) :-)
Dazing blow će biti zlata vrijeda u ettenu, jer ćemo tako sad imat neke šanse protiv wargova.

Micanje corrupitiona će jako pomoći i na blizancima u BG-u :-)

I dodatak da blindsade postaje i interrupt skill toooooo, jest da je dug CD, ali i takav interupt čovjeka veseli :-)
Nadam se da ćemo sada moć interuptat bossove, jer bards arrow, distracting shot i cry of the predator u 99% slučajeva ne rade na bossovima jer su imuni na njih.

Blood arrow skill je isto dobra fora, jer umjesto powera koristi morale, pa u slučajevima kad hunter nema aggro će dobro doći da se uštedi malo powera.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by zokran uto ruj 07, 2010 7:47 pm

da ali nadograđeni dazing blow je jos uvijek melee skill, nije baš od neke prevelike pomoci na blizancima po mome, shadow boss ne ides u melee, ajd na fire i mozes uletit i izletit ali...no dobro stoji da vidimo Very Happy mozda ce se mjenjati taktike Razz
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Berta sri ruj 08, 2010 12:59 pm

danas tokom popodneva ce dati patch za download
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili sri ruj 08, 2010 1:04 pm

Jupiiii Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Talumaril sri ruj 08, 2010 1:05 pm

Aj bogu fala.
Sad sam bio u igri i ništa još nema, ali dobro, tehnički je "popodne" tek par minuta pa nećemo trčati pred rudo. Smile

Napravio sam zadnji screenshot prije F2P i oprostio se od LOTROa kakvog smo znali u posljednje tri godine.

Nadam se da će F2P donijeti neke pozitivne promjene i da više nikad nećemo imati period od godinu dana totalne suše što se sadržaja tiče.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by brajki sri ruj 08, 2010 3:41 pm

Riječi ti se pozlatile. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Berta sri ruj 08, 2010 3:53 pm

THE LORD OF THE RINGS ONLINE™ EUROPEAN FREE TO PLAY LAUNCH DELAYED

Codemasters Online today announces that the launch of The Lord of the Rings Online (LOTRO) Free to Play Store and the latest content, Book 2; Ride of the Grey Company will now launch across Europe later than expected.

"We are really pleased with the performance of the game and excited about the response to Free to Play from our players.” said Mike Rowland, Producer of LOTRO. “Given the complexities and challenges faced in the preparation and implementation of the new store to work within our infrastructure, we feel more time is needed to deliver the high level of service our players have quite rightly come to expect. As a result, we have decided to delay launch to ensure that we can support the massive increase in players that we are anticipating and deliver them a Free to Play experience like none other."


[You must be registered and logged in to see this link.]
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Talumaril sri ruj 08, 2010 4:30 pm

A ne rekoše ni koliko su ga odgodili?
Zašto me to ne čudi?
Turbine fails again.

Svašta. No dobro, danas mi ionako počinje AION 2.0 Assault on Balaurea.
Majstori su dali ekspanziju veličine Mines of Moria potpuno besplatno. I na vrijeme. Tako se to radi, deca draga.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres sri ruj 08, 2010 5:45 pm

što turbine? oni normalno kreću 10. sa f2p
ovdje su opet CM zaje**li situaciju. razumijem što nežele krenit live zbog bug-ova, ali mi žao što će velika večina free igrača krenit na US serverima igrat. bezveze će sada dizat nove servere u EU

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sri ruj 08, 2010 6:21 pm

a lol, jos ce biti dobro ako uopce dode f2p xD

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by zokran sri ruj 08, 2010 7:20 pm

Talumaril je napisao/la:A ne rekoše ni koliko su ga odgodili?
Zašto me to ne čudi?
Turbine fails again.

Svašta. No dobro, danas mi ionako počinje AION 2.0 Assault on Balaurea.
Majstori su dali ekspanziju veličine Mines of Moria potpuno besplatno. I na vrijeme. Tako se to radi, deca draga.

Turbine radi sve kako treba, zajeb je kod Codemastersa, kao sto je uvijek i bio...mislim da bi čak bilo dobro kad bi turbine preuzeo servere kao što je napravio kod D&D, ali sumnjam u to...
CM će ovim potezom izgubit po mojim procijenama hrpu novih igrača koji tek žele početi igrati...ali et na duši im bilo Razz
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sri ruj 08, 2010 10:00 pm

evo malo su promijenili offical page nakon izlaska f2p, meni se osobno vise svida ovako novo Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by nino206 sri ruj 08, 2010 10:50 pm

Talumaril je napisao/la:A ne rekoše ni koliko su ga odgodili?
Zašto me to ne čudi?
Turbine fails again.

Svašta. No dobro, danas mi ionako počinje AION 2.0 Assault on Balaurea.
Majstori su dali ekspanziju veličine Mines of Moria potpuno besplatno. I na vrijeme. Tako se to radi, deca draga.

hehe znaju kako obradovati igrače...nadam se da če tako i s GW2...ali i turbine zna svoj posao, doduže ima mjesta za korekcije...
by the way je mi možeš poslat pozivnicu za trial aiona?
nino206
nino206

Broj postova : 41
Age : 35
Lokacija : Kutina, S-Mž
Registration date : 19.03.2010

MyLotro
Main character: Naurwen
Class & Lvl: Warden lvl65
Radiance: 40

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Talumaril čet ruj 09, 2010 10:56 am

Ne znam tko je zajebao, ali znam da su opet igrači izvisili. Turbine je razvojni tim, a Codemasters rade marketing i distribuciju za Europu. Ako bismo trebali igrati igru koja je po svemu ista kao i igra koju igraju Ameri, onda mi zapravo nije jasno zašto sve neće biti aktivirano u Europi kad i u Americi.

Prema ovome što su napisali, europska verzija još nije dovoljno ispeglana da ugleda svjetlo dana. Nisu uspjeli do kraja implementirati LOTRO Store ili tako nešto. Koliko znam, Turbine je odgovoran za to da US i EU verzije budu spremne za release na day one. Oni se brinu za to da igra funkcionira. Codies samo nadgledaju community, servere i brinu se za logistiku. Koliko znam, ne radi Turbine LOTRO US verziju a CM LOTRO EU verziju. Turbine radi obje verzije. Ali im je očito US verzija primarna. Ako je sve gotovo, a Codemasters to štopa iz samo njima znanih razloga, onda je naravno krivnja na njima.

Ali to nije ono što piše u tekstu koji je Berta copy / pasteao.

Tamo piše da još drkuckaju po igri i LOTRO Storeu kako bi nam mogli pružiti vrhunsko igračko iskustvo. Koliko znam, proizvođači igre bi se trebali potruditi da nova značajka koju su odlučili staviti u igru funkcionira sa ostatkom igre. Ne znam može li Codemasters tu išta napraviti. Codemasters je poslao priopćenje, a zbog koga ili čega je točno nastao delay nikad nećemo znati.

@Nino:
Nisam siguran da imam tu opciju...
Provjerit ću mogu li ti na bilo koji način poslati pozivnicu.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Berta čet ruj 09, 2010 11:00 am

Istina Turbine razcija igru, ali CM je zaduzen za prevodjenje igre na njemacki i francuski, ali to nije problem zasto igra nije izasla 10.og veci je problem taj store sto ima dosta bugova, takodjer u igri u novoj regiji ima dosta bugova, nevidljivih zidova itd, vjerovatno iz tog razloga nisu htjeli plasirat za EU sve dok se ne napravi HotFix koji ec nama ici u sklopu patch-a za download, ako je tako znaci da nemorate do cetvrtka minimalno ni ocekivat izlazak.

Vec smo imali takav jedan primjer samo se nesjecam s kojim bookom kad je na US oslo live pa su primjetili hrpu bugova i odlucili da ce EU pricekat dok se ne napravi HotFix
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili čet ruj 09, 2010 11:57 am

Jao na koju smo se mi idiotsku igru navukli Rolling Eyes

Ajmo svi preći na nešto drugo... Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by nino206 čet ruj 09, 2010 12:01 pm

hehehe, ajd...ti prvi Smile
nino206
nino206

Broj postova : 41
Age : 35
Lokacija : Kutina, S-Mž
Registration date : 19.03.2010

MyLotro
Main character: Naurwen
Class & Lvl: Warden lvl65
Radiance: 40

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 10 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 21. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.