Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

+8
Samokres
Rablas
Liinras
Durmitor
Berta
Kapetanili
Juhatar
Talumaril
12 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Talumaril pet sij 29, 2010 1:55 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Novosti i noviteti!

Mislim da će ovo biti nešto malo, ali početak nove knjige je tu!
Northlands here we come! Četiri nova skirmisha i poboljšano craftanje!
Malo da nam skrati vrijeme do Rohana...
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Juhatar pet sij 29, 2010 2:23 am

znaci idemo u sjeverni mirkwood Very Happy
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Kapetanili pet sij 29, 2010 2:36 am

Dobro je pa su makar najavili nešto Neutral
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Berta pet sij 29, 2010 10:09 am

Ovo ne da je loše nego je užas u novom booku sve sto ce mo dobit su 4 skirmishera i nesto novih recepata, ludnica Smile

Toliko naglašavaju 12-man skirmisher kao da je to nešto, ma užas sve više i više razočaravaju, bolje da ništa ni ne rade nego ovako preko k***a toliko da ispoštuju ugovor
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Berta pet sij 29, 2010 10:56 am

[You must be registered and logged in to see this link.]


krasno Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Durmitor pet sij 29, 2010 11:30 am

Tanašno to izgleda.... novi skirmiši, juhuuuuuuu, jedva cekam Razz
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Talumaril pet sij 29, 2010 12:37 pm

Jupi!! Kraftanje 1st Age weapona!

Znači, zdrobi oružje koje imaš i baci u kantu za smeće sve Scrolls of Delving koje si utukao u 3rd Age ili 2nd Age. Trebat će opet 40 puta odraditi dva repeatable questa i sedam puta proći svih 12 skirmisha.

Ali ljudi, dobivamo nove ikone, ta nije li to već dovoljan razlog za veselje? Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Liinras pet sij 29, 2010 2:13 pm

koja pušiona Smile

nema mene još Razz
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Durmitor pet sij 29, 2010 2:30 pm

Talumaril je napisao/la:
Znači, zdrobi oružje koje imaš i baci u kantu za smeće sve Scrolls of Delving koje si utukao u 3rd Age ili 2nd Age. Trebat će opet 40 puta odraditi dva repeatable questa i sedam puta proći svih 12 skirmisha.

zato sada uopce ne zelim trositi vrijeme i novac na upgrade postojecih oruzja, koja su ionako relativna kita... skupljam snagu za endless grajnd za kraft 1st age-a... nabijem ih. Very Happy
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Juhatar pet sij 29, 2010 2:47 pm

ajde.... ne bi da su rekli tek da ce izaci... Razz
i nije njihov problem sto vi necete igrat skirmishe... svaki put kad netko zeli neki skirmish nabacit... netko se javi da ga popljuje... e pa za to ste si sami krivi Razz
ajde dajte jos koji tjedan da vidimo hoce li biti bas razocaranje... ili ima tu nesto
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Rablas pet sij 29, 2010 2:52 pm

Jad i bijeda
confused
Rablas
Rablas

Broj postova : 80
Registration date : 21.07.2009

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Durmitor pet sij 29, 2010 3:03 pm

Ma mi obožavamo skirmiše. Da mi je svaki dan samo u skirmiše ić. Prekrasni su i užasno zanimljivi, kakvo bogatstvo mogućnosti i strategija, kakve priče, kakvi zapleti! Neježila mi se dlaka na stražnjici od same pomisli da skirmišam! Molim da jednu cijelu (plaćenu) expanziju posvete skirmišlju. Samo Skirmish-Guldur i tamo carstvo skirmiša! I da moj Toljaga dobije mounta u Rohanu da jašemo skirmišima! Very Happy
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Kapetanili pet sij 29, 2010 4:29 pm

uuuu jaka najava Razz

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Samokres pet sij 29, 2010 5:40 pm

normalno da su skirmishi dosadili ljudima kad ih igraju solo i na tier 1, da li je netko od vas uradio više od 5 puta 6man skirmish? a da nepričam o 12 man.... odradite 6 puta neki 6man od skirmiša na tier2 ili 3 i imat će te markova za dignit 2 tiera svaki skill koji imate na oružiju, nemorate 7 puta radit svih 12 skirmiša Very Happy

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Durmitor pet sij 29, 2010 6:22 pm

jesam, i 6 man i 12 man.... i brate mili dosadnoooooooooooooooooooo. slazem se s tobom da su benefiti takvih odlazaka na skirmiše dobri, da se oruzje nabrijavat... ali igram da se zabavim a ne da sat ili vise vrtim 3 ista skila i puštam lagano slinicu po tipkovnici... Sleep
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by VEXOR pet sij 29, 2010 6:46 pm

igra je dosadna za popizdit s tim jedno-te-isto ponavljanjima
VEXOR
VEXOR

Broj postova : 134
Age : 45
Lokacija : Sl. Brod
Registration date : 27.03.2009

MyLotro
Main character: VEXOR
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: Kolko treba

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Talumaril sub sij 30, 2010 1:22 am

Meni se čini da neće tu biti uopće novih zona... Iako su spominjali nekakav "Northlands". Da ima tako nečeg, onda bi to odmah stavili kao prvi feature.

EXPLORE NORTHERN MIRKWOOD!!
DELVE DEEPER INTO THE DARKEST FOREST!!

Ali ne. Zato mi se čini da će ovo biti jedna jako mala i kratka ekspanzijica. Uzgred budi rečeno, meni su Skirmishi čak i guba. U zadnje vrijeme non-stop skirmisham, i tek nakon što sam ih dva-tri puta prošao sve, počinjem osjećati lagani zamor.

Jedino što mi je dizajnerski neoprostivo to da nakon što si se ubio od repeatable questova i do povraćanja nagrajndo skirmish marksa, sve to lijepo utučeš u oružje, digneš fino tiere legacyja, i onda od svega toga imaš kiticu medvjedovu kad odlučiš prijeći na bolje oružje. Zaboga, ako se sve refundira bar u nekoj mjeri, i legacyji, i relics, zašto onda ne možeš bar nekako spasiti svo to vrijeme utrošeno u Scrolls of Delving?

Napravio sam research. Išao sam raditi sve skirmishe jedan za drugim. Preskočio sam Barrow Downs jer nije solo. Sve solo, Tier 1, lvl 65. Čini mi se da tako ide najbrže. Ne ovisiš o nikom. Tih 11 skirmisha sam kao hunter sa herbalisticom na levelu 10 riješio za tri i pol sata. Dobiješ oko 3400 skirmish marksa, što nije dosta ni za dva Scroll of Delvinga koji po komadu koštaju 1950 skirmish marksa.

Recimo da ti treba dva sata da zaradiš za jedan Scroll of Delving. Ako imaš šest legacyja koji su u prosjeku na tieru 3 ili 4, znači da ti treba između 18 i 12 Scrollova. Uzmimo da je prosjek 15. Znači, treba ti oko 30 sati da upgradeaš oružje na maksimum. Ali moraš raditi samo skirmishe, znači, jedno deset dana po tri sata dnevno. I to je samo za jedno oružje. Tu je još i drugi LI, znači 60 sati, a ako uđemo u altove, onda već zalazimo u umobolničku tematiku.

I onda izađe nova ekspanzija i... kad si sretan ti ponovi ovo sve.

Dobro kaže Metara. Čeka se 1st Age. Ali i to je samo batina nakon mrkve. Jer nakon 1st Agea lvl 65, doći će 1st Age lvl 70. A da bi ga dobio, morat ćeš tri puta napraviti krug oko Saurona, poljubit ga u desno mudo i povuć ga za naprstnjak lijeve ruke. Istovremeno.

A onda ide nevjerojatna inovacija - level cap se pomiče na 72! I ode sve opet za tri reda veličine gore.

Ali to su MMO-i. To je tako. I da, još UVIJEK ne postoji ništa bolje od LOTROa. Age of Conan je doduše proglašen MMO-om koji je najviše napredovao u 2009. Sa praga smrti se vratio trostruko jači i nabrijaniji. Na to bi jednog dana trebalo opet baciti oko.

Ali teško je napustiti dom u Međuzemlju.
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Gost sub sij 30, 2010 4:17 am

Dakako da bi fino bilo da uvijek bude puno svega i da to ga nije teško doći, po mogućnosti dok si AFK u igri oko 30 minuta i to je to.

Najbolje bi bilo da je svako 7 dana nova 6man instanca i novi raid, i da tamo ima i sisatih elfica...al jbg...što se tiče oružja najbolje bi isto tako bilo da 1. koje uzmemo bude uber, sa najboljim legacijima i da su T6 u startu...i da po mogućnosti budu bar 1st age....

A u kitu, zaboravio sam početi pismo sa Dragi Djeda Mraže Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by VEXOR sub sij 30, 2010 2:51 pm

Talumaril pričaš o SCROLL OF EMPOWERMENT , a ne o delwing , jel ???
VEXOR
VEXOR

Broj postova : 134
Age : 45
Lokacija : Sl. Brod
Registration date : 27.03.2009

MyLotro
Main character: VEXOR
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: Kolko treba

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Kapetanili sub sij 30, 2010 3:09 pm

No new zone in Book 1, though there are several new interior spaces for exploring, some of which are fairly large.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Samokres sub sij 30, 2010 3:29 pm

sto ljudi sto čudi... kako izreka kaže. meni bar skirmishi nisu dosadili ( možda zato jer ih negrindam svaki dan Smile ) ...i svi se žale na neko grindanje, ali po mom iskustvu u igranju mmo-a lotro je što se tiće grindanja tek osrednji. grind JE core svakog mmo-a,samo u količini varira.. a možda neki ljudi jednostavno nisu za mmo igrice

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Talumaril sub sij 30, 2010 11:16 pm

VEXOR je napisao/la:Talumaril pričaš o SCROLL OF EMPOWERMENT , a ne o delwing , jel ???

E, taj valjda... Onaj skuplji, od 1950 skirmish marksa.

Inače, sviđa mi se ovo što Dare predlaže. Smile
Dva komada, molim!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Kapetanili čet vel 04, 2010 1:49 pm

Evo kako čovjek na forumu kaže
It's confirmed.

We're heading for Rohan
[You must be registered and logged in to see this link.]

A kako ja obično nemam volje da tumačim tolike tekstove na ingliškom iliti stranskom, ajde Tal ti Smile
Možeš ti to!
Do it for me man!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Talumaril pet vel 05, 2010 3:04 am

Pa čuj, sve sam pročitao, i opet ti ne mogu sa sigurnošću reći kuda i kamo bi nas Volume III trebao odvesti. Tip je bacio dvije-tri uvijene rečenice i onda prešao na objašnjavanje nekih developerskih zahvata.

Mislim da se sve svodi na to da će NPC-jevi u Volume III chapterima imati dvije dijaloške opcije, ovisno o tome što je određeni lik napravio do tada. Uglavnom, ništa previše fancy. Ako si negdje ušao kroz prozor, onda će ti NPC reći da je super što si ušao kroz prozor, a ako si ušao kroz vrata, reći će ti da su vrata bila najbolji izbor. Tako sam si ja to pojednostavio.

A u Rohan ćemo valjda stići jednog dana, ali nigdje ne kaže da će to biti u Oath of the Rangers. Kaže da ćemo u Volume III putovati po cijelom Eriadoru, što radimo već dvije godine, jer Eriador je landmass na kojem se odvija cijeli Shadows of Angmar. Veli da ćemo posjetiti "new lands", i da je Aragorn otišao u Rohan, ali znakovito je da se nigdje ne spominje da ćemo MI ići u Rohan za Aragornom. Ovo "new lands" može biti navlakuša, pa nas samo u jednom chapteru otfuraju u instancu koja je smještena negdje u sjevernom Mirkwoodu i eto ti "new landsa". Prepredeni su to igrači. Volio bih biti optimističan, ali dok ne vidim neku novu mapu i ne čujem precizne izjave developera, suzbit ću entuzijazam.

I tako... Ništa definitivno nismo saznali.
Ili još bolje - definitivno nismo ništa saznali. Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Kapetanili pet vel 05, 2010 12:31 pm

Hvala stari Smile
Evo sad ovo:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovo mi nemoraš čitat Razz
Sam sam pročito što me zanimalo Razz
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS Empty Re: V3: ALLIES OF THE KING, B1 - OATH OF THE RANGERS

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.