Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Ja bi se prijavio :D Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Ja bi se prijavio :D Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ja bi se prijavio :D

+3
Calithien
brajki
Fallric
7 posters

Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric ned kol 02, 2009 11:17 pm

Pozdrav svima!
E ovako! Zovem se Filip, zivim u Sisku imam 15 godina... I bas jucer sam kreno igrat LOTRO i igrica mi je predobra! Sta znate i sami Very Happy
I zanima me koji lvl trebam bit da vam se mogu pridruzit. Imam iskustva sa slicnim igrama. Igro sam WoW. A i veliki sam fan LOTRa. Very Happy
Ako vas sto jos zanima slobodno pitajte Very Happy Pozz!
cheers
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by brajki pon kol 03, 2009 10:36 am

Mi smo ti ležeran kin, tako da ne namećemo minimal lvl za upad.
Nama je jedino bitno da si OK i da voliš igrati i uživati u lotru. :-)

Kojeg si lika kreirao, kako se zove, koji si lvl nagurao?
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Calithien pon kol 03, 2009 10:57 am

Oho, jos jedan preobracenik Smile Cisto iz znatizelje da pitam: na kojem si serveru igrao ?
Inace, ja sam taj put prosao prije par mjeseci. Nakon nekih 4 godine igranja ( zivljenja ) WoWa, presao na LOTRO i sto zahvaljujuci samoj igri, sto stvarno fenomenalnoj ekipi u kinu ( kin = guild, da ti odmah prevedem ) niti na sekundu nisam pozalio.

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Vix pon kol 03, 2009 12:00 pm

Dobrodošao Filipe. Smile
Vix
Vix

Broj postova : 87
Age : 39
Lokacija : Rijeka
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Gost pon kol 03, 2009 2:26 pm

Bog šefe.

1. i osnovno što trebaš je da s nama igraš da si na [EN] Eldar serveru!
2. je da nam kažeš ime lika (Fallric pretpostavljam), pa će te netko kontaktirat i ubacit u našu veliku obitelj Wink

Eto toliko Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric pon kol 03, 2009 2:38 pm

Hvala! E ovako nisam još napravio lika, napravio sam onaj 10 days free al cekam staru da mi dode sa posla da mi da karticu Very Happy
Malo sam isprobavo sve klase i sve su dobre, pa mi se tesko za odlucit. Jel treba koja posebna klasa za guild kojih ima najmanje....
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric pon kol 03, 2009 2:40 pm

Calithien je napisao/la:Oho, jos jedan preobracenik Smile Cisto iz znatizelje da pitam: na kojem si serveru igrao ?
Inace, ja sam taj put prosao prije par mjeseci. Nakon nekih 4 godine igranja ( zivljenja ) WoWa, presao na LOTRO i sto zahvaljujuci samoj igri, sto stvarno fenomenalnoj ekipi u kinu ( kin = guild, da ti odmah prevedem ) niti na sekundu nisam pozalio.

Ja nisam bas previse igro, mozda svakih par dana. Igro sam na shataru(rp), al akiru, i karazanu.
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Berta pon kol 03, 2009 3:38 pm

Dobrodosao, trenutno nemamo nekih posebnih potreba u kinu, dobro smo izbalansirani, tako da sto se nas tice uzmi classu koja tebi najvise odgovara Smile
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric pon kol 03, 2009 3:49 pm

Berta je napisao/la:Dobrodosao, trenutno nemamo nekih posebnih potreba u kinu, dobro smo izbalansirani, tako da sto se nas tice uzmi classu koja tebi najvise odgovara Smile

E prvo cu tu na forumu pogledat o klasama pa kad se odlucim nekog cu od vas /w u igri Very Happy
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric pon kol 03, 2009 6:24 pm

E napravio sa mena lore-mastera sad sam na 9 lvlu Very Happy I liki mi se zove Fallric
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Calithien pon kol 03, 2009 9:29 pm

Fallric je napisao/la:E napravio sa mena lore-mastera sad sam na 9 lvlu Very Happy I liki mi se zove Fallric

Hehe, dosao sa WoWa, i napravio Lore-Mastera Very Happy Vidim bit ce nesto od ovoga, bit ce nesto.
Sha'tar kazes ? Tamo sam i ja neko vrijeme igrao. Ne dugo, svega par mjeseci nakon sto je TBC izasao.
A ako si igrao na Al'Akiru, onda si vjerovatno cuo za Apex i DarkStorm. Tamo mi je par bivsih guildmateova igralo nekada , valjda su jos uvijek tamo.

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric pon kol 03, 2009 11:38 pm

Calithien je napisao/la:
Fallric je napisao/la:E napravio sa mena lore-mastera sad sam na 9 lvlu Very Happy I liki mi se zove Fallric

Hehe, dosao sa WoWa, i napravio Lore-Mastera Very Happy Vidim bit ce nesto od ovoga, bit ce nesto.
Sha'tar kazes ? Tamo sam i ja neko vrijeme igrao. Ne dugo, svega par mjeseci nakon sto je TBC izasao.
A ako si igrao na Al'Akiru, onda si vjerovatno cuo za Apex i DarkStorm. Tamo mi je par bivsih guildmateova igralo nekada , valjda su jos uvijek tamo.

Nisam cuo al tam se jedan guild transfero sa chromanggusa "Cult" ak si cuo. pa je tam moj susjed igro, a kolko sa mkuzio lore master je neki lock Very Happy
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Calithien uto kol 04, 2009 8:54 am

Fallric je napisao/la:
Calithien je napisao/la:
Fallric je napisao/la:E napravio sa mena lore-mastera sad sam na 9 lvlu Very Happy I liki mi se zove Fallric

Hehe, dosao sa WoWa, i napravio Lore-Mastera Very Happy Vidim bit ce nesto od ovoga, bit ce nesto.
Sha'tar kazes ? Tamo sam i ja neko vrijeme igrao. Ne dugo, svega par mjeseci nakon sto je TBC izasao.
A ako si igrao na Al'Akiru, onda si vjerovatno cuo za Apex i DarkStorm. Tamo mi je par bivsih guildmateova igralo nekada , valjda su jos uvijek tamo.

Nisam cuo al tam se jedan guild transfero sa chromanggusa "Cult" ak si cuo. pa je tam moj susjed igro, a kolko sa mkuzio lore master je neki lock Very Happy

Ima vec dosta od kad sam ja prestao pratiti zbivanja u WoWu, tako da neke novije stvari stvarno ne znam. Evenutalno se cujem s vremena na vrijeme malo preko MSNa ili necega slicnog sa nekim bivsim guildmateovima. Uglavnom, Apex je bio najbolji guild na Al'Akiru i medju Top 10 guildova ( ubij me sad ne mogu se sjetiti jel u svijetu ili samo u Europi ), a Darkstorm je isto bio medju 50, kad sam ja zadnji put pricao s njima, ali od toga vec ima jako dugo.
Sto se lock - LM usporedbe tice: evo Lore-Mastera igram sad kao main u lotro a sa Warlockom sam igrao dosta dugo u WoWu kao main raiding characterom ( tamo negdje od dana kad se jos Hyjal i BT raidao u TBC ) i ima tu neke slicnosti na pocetku ali kasnije se pocnu razlikovati, narocito po primarnoj ulozi u grupi.
Oba imaju petove po slicnom sistemu ( jednog za buffanje, jednog za dps, jednog za tankanje itd. ), dps im se dosta oslanja na DoT i oba su fenomenalni za soliranje. I tu ti, vise - manje, slicnosti prestaju.
Warlock u WoWu , izuzev rijetkih situacije kad je ranged tank, ima jednu jedinu osnovnu zadacu u grupi/raidu: dps; dok recimo Lore-Master, iako sposoban za pristojan dps, koliko vidim, ima primarnu ulogu kao CC i debuff klasa, cak i sa nekim zadacama koji bi u WoWu bili rezervirani za healere ( micanje disease i wound recimo, pa cak i heal baciti moze ako bas zagusti ). Mene osobno LM najvise podsjeca na Frost Magea, u classic WoW danima, prije expanzija.
Uglavnom, klase su ti ovdje napravljene vrlo razlicito nego u WoWu, jako je tesko usporediti bilo koje dvije. Sto se castera tice, ovdje je to rijeseno vrlo zanimljivo. Od dvije caster klase, niti jedna nije iskljucivo klasicni nuker. LM ima CC, debuffove, cleansing, power sharing itd. dok druga caster klasa, Rune-Keeper, ima strahovit dps ali istovremeno je i healer ( zamisli si kombinaciju magea i resto druida, koliko god cudno zvucalo ).
Da skratim ionako predug post: kao netko tko uglavnom preferira castere u multiplayer igrama, ostao sam vrlo ugodno iznenadjen Lore-Masterom. Vrlo zanimljiva klasa, daleko raznolikija od bilo koje koju sam do sada probao i ja osobno nikada nisam pozalio sto sam je uzeo. ( Hvala Dare sto si me "pogurnuo" u pravom smjeru kad je trebalo odabrati Smile ).

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric uto kol 04, 2009 1:42 pm

Aha... Sad Sve kuzim Very Happy
E imam za tebe jos par pitanja al sad me zanima ovo: znas kak u wowu su talentsi, jel ih ima i u lotrou
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric čet kol 06, 2009 6:27 am

E ljdu! Meni je nocas oko 2 sata Very Happy retardirani brat uso na account (zna pasword jel sam isti imo i na wowu) i izbriso lore-mastera Crying or Very sad Al, da budem iskren bas i nisam tip za lore-mastera Very Happy Pa sam si napravio cheers HOBITA cheers (pošto suu manjini) huntera i sviđa mi se Very Happy
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by brajki čet kol 06, 2009 10:40 am

Je hunter ti je odlična klasa za soliranje, a u FS-u je tražen jer daje najbolji DPS.
Osim toga mnogi ga vole imati u FSu pogotovo u chain kvestovima jer se puno brže riješavaju zahvaljujući hunterovoj sposobnosti portanja.

Dobro nam došao. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric čet kol 06, 2009 2:44 pm

skuzio sam da su odlicni vec na drugom lvlu Very Happy kad sam dobio onaj spel da puknem dvije strijele, a i obadve dilaju velik demage Very Happy samo sa tim spelom protivniku skinem i do 70%hpa Very Happy
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Morgo sub kol 08, 2009 11:44 am

Još jedan hobbit! Yay! Very Happy
Nadam se da si u međuvremenu promijenio password! Wink
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Gargamel sub kol 08, 2009 2:39 pm

DObro dosao Very Happy
Gargamel
Gargamel

Broj postova : 108
Age : 48
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Fallric sub kol 08, 2009 4:55 pm

Morgo je napisao/la:Još jedan hobbit! Yay! Very Happy
Nadam se da si u međuvremenu promijenio password! Wink

Jesam Laughing
Fallric
Fallric

Broj postova : 55
Age : 30
Lokacija : Sisak
Registration date : 02.08.2009

[Vrh] Go down

Ja bi se prijavio :D Empty Re: Ja bi se prijavio :D

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.