Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Calithien  SM Farmer Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Calithien  SM Farmer Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Calithien SM Farmer

2 posters

Go down

Calithien  SM Farmer Empty Calithien SM Farmer

Postaj by Calithien pet srp 24, 2009 7:00 am

Eto da se i ja pridruzim dugoj listi SM craftera raznih profesija u kinu. Very Happy Dakle, kao što naslov kaze, aj em ej farmer, dakle sadim-čupam-sadim i tako unedogled. Voće, povrće, cvijeće, you name it - I've got it.
Posebno volim istaknuti ponudu duhana ( sve normalne sorte, sve cross breed sorte zahvaljujući mojim štovanim prethodnicima farmerima u kinu koji su mi svesrdno pomagali cijelim putem, par posebnih sorti koje se dobivaju preko festival evenata itd. ) i . . . . ehm . . . ostalih stvari za pušenje drunken ( straight from Jamaica mon, quality ganja, good stuff afro ).
Za narudžbe me kontaktirajte osobno kad god me vidite online ili ako me nema posaljite mail. I naravno, sve je potpuno besplatno a brzina dostave ovisi o velicini narudžbe i o vremenu koje imam na raspolaganju za igranje u datom trenutku.

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Calithien  SM Farmer Empty Re: Calithien SM Farmer

Postaj by brajki pet srp 24, 2009 2:53 pm

dobro nam došao u klub. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.