Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Annuminas instance Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Annuminas instance Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Annuminas instance

3 posters

Go down

Annuminas instance Empty Annuminas instance

Postaj by brajki čet srp 23, 2009 10:12 am

Koliko sam skužio ima nekoliko ljudi koji se bliže lvl 50.
Ja sam 2 mjeseca proveo u Annuminasu skupljajući partove za Annuminas set tako da poznam te instance, pa sam voljan organizirati ekipu koja bi išla u Annuminas skupljati partove za likove lvl 50.

Moja ideja je da se za jednog lika skupljaju partovi a da mu pomažu kinski kolege 50+lvl-a, ako bi se skupilo 5 60-tki te instance bi riješili za nekih 2h (max 3h) igre.
Mislim da bi ako bi se svi barter partovi passali jednom liku da bi se jednim prolazom kroz sve 3 instance skupilo dovoljno partova da se opremi jedan lik, a ako bi usfalilo partova lako bi se nagrindao taj ostatak.

Ovdje se molim vas prijavite ako ste blizu lvl 50 ili ste već hitali lvl 50 pa ću pokušati organizirati Annuminas runove, tijekom tjedna.
Po svom iskustvu govorim da će vas annuminas set služiti sigurno do lvl 56, a možda i duže jer stvarno daje odlične bonuse.

Ako je netko voljan organizirati Rift ili Helegrod u tu svrhu, slobodno računajte na mene, samo imajte na umu da igram od 8-14h a samo jednom tjedno iza 20h.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Annuminas instance Empty Re: Annuminas instance

Postaj by Calithien pet srp 24, 2009 5:49 am

Ja sam za, u svakom slucaju, kad god me vidis online a ako treba dolaziti u neko ranije vrijeme kojim slucajem ( recimo prije podne ), samo reci dan-dva unaprijed da se znam organizirati.

Calithien

Broj postova : 23
Age : 40
Lokacija : Rijeka
Registration date : 01.04.2009

[Vrh] Go down

Annuminas instance Empty Re: Annuminas instance

Postaj by brajki pet srp 24, 2009 2:52 pm

evo kameni treba annuminas set, mogli bi se za njega složiti što prije. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Annuminas instance Empty Re: Annuminas instance

Postaj by Tucman pet srp 31, 2009 5:53 pm

meni bi trebo annuminas set također pa ako bi mogli se nekako organizirat da se svi sakupimo kamenim jos fali ja mislim tri dijela
Tucman
Tucman

Broj postova : 40
Age : 32
Lokacija : Kupljenovo (Zapresic)
Registration date : 24.10.2008

[Vrh] Go down

Annuminas instance Empty Re: Annuminas instance

Postaj by brajki pon kol 03, 2009 10:37 am

Stari moj što se mene tiče ja sam apsolutno za. :-)
Annuminas instance su zanimljive i bilo bi šteta ne posjetiti ih tu i tamo, ako ništa zbog starih, dobrih vremena kad smo gubili sate i dane u njima. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Annuminas instance Empty Re: Annuminas instance

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.