Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Nekoliko Pitanja - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Nekoliko Pitanja - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nekoliko Pitanja

+8
Kharadrim
Morgo
Tsumetai Ryujin
Patuljak
brajki
Kapetanili
Berta
Aerendyl
12 posters

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Morgo čet vel 19, 2009 9:09 pm

Lore Master je isto heavy DPS klasa. Ali s magijom. S druge strane ima solidan crowd control.

I naravno od polu-dps klasa tu je svakako burglar koji najveću štetu napravi u prvom udarcu kad napada iz sjene. U takvom napadu skine 1/4 - 1/3 protivnikovog healtha. Nakon toga su napadi osjetno slabiji, ali su brzi i često padaju criticali.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin čet vel 19, 2009 9:16 pm

Fala svima na odgovorima ^^

Ali evo jos jedno, zadnje; el mogu u kinship? Razz

EDIT: ustvari imam jos jedno, el mogu prebacit lika sa jednog drugog servera... ako mogu, kako?
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Morgo čet vel 19, 2009 9:54 pm

Apsolutno! Very Happy
Samo se javi nekom od oficira:

Berta
Patuljak
Talumaril
Morgo ili Kalmia
Kharadrim
Ghostara
Brajkior
Liinras
Buga
Deda

Lik se može prenositi sa servera na server, ali mislim da se to naplaćuje oko 10-15 eura. Možda ti se i ne isplati, ako si nedavno počeo...

Naš server je Eldar. Dobrodošao! Very Happy
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by brajki čet vel 19, 2009 10:12 pm

Jedva čekamo da nam dođeš.
Ako nisi nešto previše razvijao lika, onda ti je najbolje da ispočetka kreneš na Eldaru, no ako imaš love prebacuj :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin pet vel 20, 2009 1:35 am

Ma nemam bas tolko love ^^

sutra bum se zaletil do profil megastora u zagrebu po svoj primjerak lotra Razz

btw kolko sam skuzio netko od vas i radi tamo?
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Talumaril pet vel 20, 2009 3:16 am

Yep. Smile
Naš Kin leader, el hefe Kadargo.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin pet vel 20, 2009 3:37 am

radi bas u profil megastoru il negdje drugdje? el imamo mi kinshippiani... clanovi kinshipa kakve beneficije... tj buduci clanovi kinshipa :O

Kako god da bilo sutra popodne se idem zaletit po svoj primjerak...
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by brajki pet vel 20, 2009 9:28 am

Je je, SWIM uvlači prste u sve pore društva. :-)

Još nam samo fali da se uvučemo u vladu pa da na sjednici izglasamo državne poticaje na igranje lotra. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin pet vel 20, 2009 9:59 am

Pa vidis, to ti nije losta ideja Smile

Al tuzno je ustvari to, da nitko ne zna za LotRO koji je puno bolji od dosta drugih MMOGa, ali ne samo u hrvatskoj nego i u svijetu, lotro se jako malo relkamira i promice...

uglavnom... vidimo se u igri ^^
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by brajki pet vel 20, 2009 10:28 am

Pa baš sam došao na ideju da bi bilo fora napraviti negdje event sa nekoliko projektora gdje bi se par swimowaca skupilo i igralo lotro a da rulja koja prolazi gleda na video zidu što se događa. :-)

Ja mislim da bi za jedan takav event hrpa rulje čula i vidjela i sto posto bi hrpa rulje počela igrati lotro.

Baš bi bilo fora da možemo za svaku klasu skrpati jedan projektor tako da ljudi vide svaku klasu u akciji. Čudi me da ovi iz Turbinea ne rade tako nešto za promociju LOTRA. Trebali bi 10ak ljudi kamion sa opremom i jedan mini bus i mogli bi obilaziti sve veće europske gradove. Al jbg kad rulja nema ideju kako promovirati nešto.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Talumaril pet vel 20, 2009 11:42 am

Ma marketing im je već stara boljka, Turbine i CM kao da se trude NE reklamirati uvjerljivo najbolji MMO današnjice.

No, unatoč svim njihovim nastojanjima, LOTRO je i službeno proglašen MMO-om godine, MoM ekspanzijom godine, a broj pretplatnika se nezaustavljivo penje na 500.000 and beyond, što je više nego dovoljno za dug i zdrav život virtualnog Međuzemlja.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Morgo pet vel 20, 2009 2:10 pm

A si znamo kako WoW izgleda s 10 zilijardi igrača.
Bolje da LOTRO što dulje ostane polu-skriveni dragulj. Smile
Nije da i na jednom serveru fali ljudi, koliko znam...
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin pet vel 20, 2009 2:20 pm

brajki je napisao/la:Pa baš sam došao na ideju da bi bilo fora napraviti negdje event sa nekoliko projektora gdje bi se par swimowaca skupilo i igralo lotro a da rulja koja prolazi gleda na video zidu što se događa. :-)

Ja mislim da bi za jedan takav event hrpa rulje čula i vidjela i sto posto bi hrpa rulje počela igrati lotro.

Baš bi bilo fora da možemo za svaku klasu skrpati jedan projektor tako da ljudi vide svaku klasu u akciji. Čudi me da ovi iz Turbinea ne rade tako nešto za promociju LOTRA. Trebali bi 10ak ljudi kamion sa opremom i jedan mini bus i mogli bi obilaziti sve veće europske gradove. Al jbg kad rulja nema ideju kako promovirati nešto.

Dobro si krenuo, ali si zeznuo sa ovim kamionom i minibusom i turnejom po europi... ... nesto bi se cak i dalo organizirati, nekakva promocija... recimo kao na glazbenom i multimedijalnom sajmu bi se mogo iznajmit jedan stand ili se prikrpat nekome... (bivsi info sajam) ako ce PC Play sljedece godine imat stand ko i prve godine ond bih mogel probat nazicat glavnog urednika da nam pokusa sredit nekaj... ustvari mogli bi cak i trazit rubriku u PC Play casopisu, samo bi to netko ond trebal pisat, naravno to bi sve bilo placeno...

neam cajta sad, nadopisem sve jos kasnije... pozz
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Morgo pet vel 20, 2009 5:56 pm

Nisi valjda i ti autor u PC Playu. Ja sam par godina pisao za njih, a moj kolega na poslu još uvijek piskara... Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Berta pet vel 20, 2009 6:16 pm

hmm pa sto se tice pisanja nije problem Smile imamo mi talentiranih ljudi, vec sam ja razmisljao o tome kad sam slao pismo pc playu da prestavim kin da im to predlozim ali kontam da bi me hladno odjebali Razz hehe
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Tsumetai Ryujin pet vel 20, 2009 6:46 pm

eh, al sad imas veze Smile Aerendyla i mene... mi smo moderatori ustvari na PCP forumu, ali sam ja i radil na njihovom standu na velesajmi a i gazda me voli pa bi se moooozda dalo nekaj i sredit...

Morgo, tko ti je kolega?
Tsumetai Ryujin
Tsumetai Ryujin

Broj postova : 42
Age : 33
Registration date : 08.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Morgo pet vel 20, 2009 8:45 pm

Berta, nemaš straha. Ja sam se javio u PCP kad sam dobio nešto na nagradnoj igri i usput pitao jel trebaju autore. Mjesec dana kasnije sam već počeo tipkat! Smile
Sadašnji gazda me ne voli, ali sam si bio dobar s prošlim.

Kolega mi je Igor Č.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Berta pet vel 20, 2009 9:42 pm

Smile

ma nije ti meni ni toliko do pisanja, meni ti je se samo da ljudi cuju za lotro i za nas kin

uzimam pc play svaki mj i ajd sad imaju u zadnje vrijeme onu clan rubriku mozda eventualno tamo nesto da nas spomenu ili recimo nesto u stilu onih rubrika sto je bilo za dot-u
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Aerendyl sub vel 21, 2009 2:11 pm

brajki je napisao/la:Pa baš sam došao na ideju da bi bilo fora napraviti negdje event sa nekoliko projektora gdje bi se par swimowaca skupilo i igralo lotro a da rulja koja prolazi gleda na video zidu što se događa. :-)

Ja mislim da bi za jedan takav event hrpa rulje čula i vidjela i sto posto bi hrpa rulje počela igrati lotro.

Baš bi bilo fora da možemo za svaku klasu skrpati jedan projektor tako da ljudi vide svaku klasu u akciji. Čudi me da ovi iz Turbinea ne rade tako nešto za promociju LOTRA. Trebali bi 10ak ljudi kamion sa opremom i jedan mini bus i mogli bi obilaziti sve veće europske gradove. Al jbg kad rulja nema ideju kako promovirati nešto.

Trebalo bi biti nesta spetakularno. Kao napad na Barloga. Ja cu hilat ^^

Aerendyl

Broj postova : 18
Age : 32
Registration date : 07.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Aerendyl ned vel 22, 2009 1:41 pm

Zasto mi na my lotro nezeli uci u unutra:
[You must be registered and logged in to see this link.]

ERROR: Inactive accounts are not allowed to use the social network.

:/

Aerendyl

Broj postova : 18
Age : 32
Registration date : 07.02.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Liinras ned vel 22, 2009 1:43 pm

Aerendyl je napisao/la:Zasto mi na my lotro nezeli uci u unutra:
[You must be registered and logged in to see this link.]

ERROR: Inactive accounts are not allowed to use the social network.

:/

Zato što ti je to samo za amerikance smrdljive ako se ne varam.
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by brajki ned vel 22, 2009 8:30 pm

Da to je trenutno rezervirano samo za amere. :-(
Kad će i nama s ove strane bare to aktivirati, dal netko zna??
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Mongarwer čet oľu 12, 2009 12:22 pm

Pardon za otimanje topica, ali imam i ja par pitanja Smile
Jučer sam instalirao i aktivirao trial, igrao 2-3 sata (bila je liga prvaka Smile) pa me zanima:
1) Imao sam gadnih problema s disconnectionom na Eldare. Sad, možda je to do laptopa na kojem sam igrao, ali u jednom trenu me disconnectao nakon svakih 3-5 minuta, pa sam nakon trećeg puta "odustao" (nastavio gledati nogomet Smile) Zanima me da li je to tako nekad inače (zbog velike količine igrača), ja jučer nisam imao sreće Smile ili da bi ipak moglo biti do lapa? (inače, igrao sam jučer od 19-24, minus od nekih 20:30-22:30)
2) Weapon proficiencies. Da li si odmah proficient u svakom oružju za koji imaš skill(koji možeš equipati) ili postoji neki skill grind (kao u wowu)?
3) Soliranje kao minstrel. Da li monstere trebam/mogu kite-ati ili to nema smisla? Naime, čini mi se da nema smisla jer nemam nekakav Crowd Control a kada sam probao samo ići unazad nije mi se činilo da me manje pogađaju nego kad sam samo stajao. (Možda manje zbunjujuće zvuči ovako: da li kad soliram samo stojim i derem sa spelovima ili je nešto složenije? Smile)
4) Ima li netko neki site/blog/forum sa savjetima za početnike/za minstrele? Za sad samo stojim i klikam po spelovima i nisam nijednom "umro" ali sumnjam da ću tako moći zauvijek Smile
5) Que-anje spellova, čini mi se da možeš que-ati 2, da li je to tako?

To je to za sad Smile Igra se čini ok, ako se odlučim igrati dalje nakon triala, svakako ću se prijaviti za Swim Smile (osobito jer kao opis Recruitment dijela imate rečenicu koja me podstjetila na ovo: [You must be registered and logged in to see this link.] Smile )

Mongarwer

Broj postova : 15
Age : 40
Registration date : 12.03.2009

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Berta čet oľu 12, 2009 12:41 pm

Dobrodosao

1. Nisam bio online ovaj tjedan pa neznam kakva je trenutna situacija sa serverom ali inace nema nikakvih problema sa spajanjem, glupo je rec ali moguce da ti je problem u laptopu

2. nepostoji skill grind do lvl 50 tj na klasicnim oruzjima nemas lvl oruzja ali na lvl 50 mozes pocet nositi legendary oruzja koja imaju svoj lvl i tim lvl -ima dobivas razne nove mogucnosti na svom oruzju ( mozes si ga maksimalno prilagoditi )

3. mozes ali nema previse smisla samo ti duze traje foght Very Happy, poslje nakon par lvl dobijes zanimjivije skillove za njega, btw minsteral je cista healer classa pa nemoj previse dps ocekivat Smile

4. imamo - ovaj Very Happy samo slobodno pitaja sto te zanima Very Happy

5. zasad dva poslje vise, da bi otvarao određene skilove trebaju ti prethodni itd Very Happy

Slobodno se ti nama javi Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Kharadrim čet oľu 12, 2009 1:02 pm

mala nadopuna, cini mi se da se niste na momente bas dobro skuzili Smile

1. u vise od godinu dana igranja meni se igra disconnectala JEDNOM. dogadjalo mi se osim toga da mi pukne veza, ali zbog t coma i dobrog modema koji sam od njih dobio, ne zbog igre. po mojem iskustvu igra je iizuzetno stabilna.

2. weapon proficiencies kao takvi ne postoje, ali morat ces "kupiti" odredjeni passive skill da bi koristio neka oruzja. npr, neces moc koristiti two handed sjekire dok ne dosegnes odredjeni level kad ce ti tvoj trainer ponuditi pasivni skill za two handed sjekire. nakon sta uzmes taj skill mozes koristiti takva oruzja, dakle ne postoji daljnji stupanj weapon proficiencija. odredjene rase ti uz to daju pluseve na neka racial oriented oruzja, konkretno, dwarfovi mogu raditi veci damage sa sjekirama.

5. queat mozes samo 2 spella. ovo sta berta kaze postoji, ali radi malo drukcije. naime, odredjeni skillovi ti se "otvore" tek kad ti odredjeni spell/skill uspije. npr. ako meni kao guardianu prodje odredjeni ofenzivni skill, otvore mi se 3 inace nedostupna, 1 za veci damage, 1 za damage over time i 1 za area of effect damage. mogu izabrati samo jedan od njih. ali uz to, samo queanje skillova se svodi na 2. ako pokusam queat treci skill, ponistit ce mi drugi i stavit se na njegovo mjesto....

ovako napisano zvuci komplike, ali je zapravo sve vrlo jednostavno i tecno, i ono sta mene odusevljava, uzasno zabavno, cak i nakon sta natovaris 56. level svom liku na ledja Smile

p.s. tool fan Smile cheers
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Nekoliko Pitanja - Page 2 Empty Re: Nekoliko Pitanja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 3. Previous  1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.