Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Official swim site - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Official swim site - Page 2 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official swim site

+12
damba
Buga
LatZee
Liinras
brajki
Morgo
Patuljak
Kapetanili
Kharadrim
Talumaril
Ghostara Ashvaraga
Berta
16 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Liinras pet lis 24, 2008 1:35 pm

potpisujem

Slažem se sa cjenjenim lopovom iznad Very Happy
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pet lis 24, 2008 2:15 pm

Da, DKP ćemo staviti na glasovanje.

No, prije svega, svi moraju biti dobro upoznati sa cijelom problematkom:


[You must be registered and logged in to see this link.]

To si pročitajte, a ukratko samo valja reći da je DKP sustav koji nagrađuje redovitost u instancama. To se možda neće svidjeti svima. DKP je više naklonjen power-gamerima a manje casual igračima koji ne mogu uvijek garantirati da će u neko doba biti online.

Zasad se i meni Morgov prijedlog čini najpošteniji, ali opet, nisam siguran da ta varijanta pogađa pravi smisao DKP-a. DKP počiva na načelu da oni koji češće idu u instance i ulažu više, naposlijetku i dobiju više.

Ako to previše razvodniš sa resetom bodova, onda je bolje zadržati random distribuciju, jer će ovako oni koji često idu dobiti jedan item, i onda čekati tri gladne godine da se opet popnu na listi, a stalno su u nekoj instanci.

To bi sve trebalo izračunati, možda ne bi trebalo resetirati bodove na nulu, nego ih umanjiti za unaprijed određenu vrijednost nekog itema. Postoje i neke DKP tablice, pa bi netko tko je puno bolji matematičar od mene morao baciti oko na to.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Morgo pet lis 24, 2008 3:06 pm

Talumaril je napisao/la:Ako to previše razvodniš sa resetom bodova, onda je bolje zadržati random distribuciju, jer će ovako oni koji često idu dobiti jedan item, i onda čekati tri gladne godine da se opet popnu na listi, a stalno su u nekoj instanci.
Ne mogu se složiti s ovim.
Ajmo uzet primjer nekoga tko ne može često - npr. Brajkior i nekoga tko ide često - npr. Morgo

Recimo ja sad u zadnjih cca 15 rollova (2 rifta) ništa nisam dobio i onda imam npr. /roll 300.
U idućem raidu rollam 300 i vjerojatno dobijem i resetiram se na 100.
U raidu iza toga i Brajkior i Morgo riftaju i obojica rollaju 100. Vrlo vjerojatno ne dobiva ni jedan.
U idućem raidu Brajkior nema vremena za rift, a Morgo ide i opet rolla 200. Dakle, opet mi se isplati što idem često.
Brajkior kad opet uhvati vremena u nekom kasnijem raidu sad ima puno veće šanse da dobije. Dakle, isplati mu se čak ići i povremeno, a da mu raste šansa za item.

Puno poštenije nego potpuni random kad svi imaju /roll 100. Ne? Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pet lis 24, 2008 3:56 pm

Ne znam, moramo probati. Stvar funkcionira na primjeru dvojice. Ali nas je 12. Odnosno pool od 20-ak ljudi koji su Rift ready. Bojim se da će to opet biti dosta random, jer ćeš imati 9 ljudi sa 300 bodova, pa ti dođe skoro na isto. Kad se naš Brajkior iz primjera opet pridruži partiju, Morgo će imati 100, jer je nešto pobrao prošli put, ali će 5-6 drugih ljudi imati 400. Dakle, Brajkior će opet izvisiti, a to mu je već drugi Rift. Sad već ima 300 bodova, ali recimo da propusti sljedeća 2 Rifta, i tu sad već imaš nesretnike koji idu svaki put ali im ništa ne dropa, pa oni imaju po 500 ili više bodova. A sad već i Morgo opet ima 300, jer ide svaki put. Brajkioru opet ništa ne garantira dobitak. A da se išlo na random, vjerojatno bi već nešto dobio, jer se sa svakim all-Swim Rift runom povećavaju šanse da netko nešto dobije, jer sve manje ljudi rola.

Mislim da se DPK svodi na ovo - oni koji idu povremeno uvijek će kaskati za onima koji idu svaki put.

Nešto mi u cijeloj toj DPK priči ne štima, ali sam preloš matematičar da točno izrazim što. Smile Možda činjenica da se ovako svi mogu nadati bar nekom dropu, bez obzira je li im prvi put u Riftu ili deseti, a sa DPK-om će biti puno situacija gdje će neka ekipa ići u Rift sa saznanjem da neće dobiti ništa, nego tek ulagati u budućnost. Znači, morat ćeš ići u Rift 2-3 puta da si eventualno osiguraš jedan drop.

Random rolls su živa lutrija, ali činjenica da ne rollaš na ono što već imaš ipak poboljšava odds. A i ostaje ti taj bitan faktor - nada.

Volio bih da nam netko tko je probao i DPK i random distribuciju baci neke statistike.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Morgo pet lis 24, 2008 4:05 pm

Talumaril je napisao/la:...ali činjenica da ne rollaš na ono što već imaš ipak poboljšava odds.
I sa DKP i bez njega je ista situacija. Nećeš rollati boots ako ih već imaš.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by LatZee pet lis 24, 2008 4:10 pm

Prije nego sto nesto definitivno odlucimo, DKP nije jedini sustav koji postoji, od popularnijih isticao bi se Suicide Kings, koji je mozda prikladniji nama jer je osmisljen specificno za ekipu koja nije bas totalno hardcore, a i eliminira ikakvo rollanje tako da je na jedan nacin posteniji, svi dodju na red Very Happy
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by brajki pet lis 24, 2008 4:14 pm

ček tko ima dpk recimo 300 za sve iteme rolla 300 dok ne dobije, a tko dobije pada na normalni roll?

Fora je da nema samo 1 drop recimo u riftu nego ih ima cijela hrpa, pa tako recimo 10-ak ljudi resetira svoj dpk u jednom runu, pa neće puno ljudi imati visoki dpk.

Samo ja bi izmjenio to tako da recimo budeš u instanci dobiješ item zahvaljujući dpk rollu, a idući put imaš normalni roll 100 a ne 200 kako je predloženo. To će ipak dati nešto veće šanse nama koji nemožemo redovito ići runove.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by brajki pet lis 24, 2008 4:15 pm

@latzee
Suicide Kings?, ajde mi molimte to malo pojasni
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 44
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by LatZee pet lis 24, 2008 4:21 pm

Ukratko, poanta sustava je da se ne rolla nego postoji ljestvica na kojoj smo svi, na pocetku moze biti random ili cemo se nekako vec dogovoriti. Kad neki item padne nista se ne rolla nego onaj koji je najvisi na ljestvici a zeli item, dobija ga i pada na dno. Prednosti sustava su sto ce tesko netko dobiti vise od jednog dobrog itema u jednom runu, a ne kao recimo ja prosli put Razz plus sto potice malo kockanja kod bolje opremljenih igraca sto nece uzeti prvi item koji padne koji im polu treba jer ce mozda cuvati mjesto u nadi da ce mozda kasnije pasti nesto jos vise fancy, tako da je na jedan nacin veca sansa da solidni itemi zavrse kod ljudi kojima stvarno trebaju nego kod onih kojima nisu nuzni, ali ce rollati ako ih nista (ili malo po DKPu) ne kosta Very Happy
LatZee
LatZee

Broj postova : 127
Registration date : 21.09.2008

MyLotro
Main character: Deda
Class & Lvl: Lvl 65 Minstrel
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pet lis 24, 2008 4:25 pm

Hm, hmm... Nije loše.

I am intrigued by your ideas and would like to subscribe to your newsletter. Smile

Ima li još takvih sustava?
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Morgo pet lis 24, 2008 4:27 pm

Sviđa mi se ovaj Latzeejev prijedlog.
Za inicijalnu listu možemo baciti neki roll i onda se ta lista vrti u krug do besvijesti... Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Ghostara Ashvaraga pet lis 24, 2008 5:03 pm

Đizs, Deda zna sve.

Tko je Latzee i za koga radi? Shocked
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Berta pet lis 24, 2008 5:11 pm

hmm nesvidja mi se taj system meni je osobno dkp bolji, po ovom systemu ti mozes doci na red bas na neki item koji ti se nesvidja i ostat tamo dosta dugo, neznam nesvidja mi se to bas

po dkp-u si member moze skupljat roll tako sto ce passat par puta sto mi je isto uredu i na taj nacin ima malo vise sanse da dobije neki item

neznam boje mi je od ovog sk i od obicnog rolla, definitvno odlucite i javite sto ce mo
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Buga pet lis 24, 2008 6:06 pm

berta svaka cast
,nakon porodajnih muka s loggiranjem ,jedno me 10 puta odbio da bi skuzio da sve to radim nepotrebno jer me vec ima Smile
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pet lis 24, 2008 11:06 pm

Vidite, DKP sustav je već unio razdor u naše redove! Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by damba sub lis 25, 2008 1:59 am

vidim da ste počeli laganu raspravu o DKP Very Happy

DKP sistem po dogovoru:
Ovako recimo DKP kad uđete u rift dobijete automatski 100 DKP svakog bossa kojeg ubijemo +50 DKP i na kraju svakog rifta dobijete ukupan DKP koji ste zaradili taj dan. Sljedeći put kad idete u rift imat ćete npr 400 DKP i moći ćete rolati 400
VRLO VAŽNO Što se tiće dropova vidjeli ste i sami nekad može dropat 2 GEMA , nekad 1 GEM , nekad 1 GEM +random rijedak drop SVE JE MOGUĆE

DKP sistem nije da bi se nekog zeznulo ili bi nekom uskratili dio armora iz rifta
DKP je baš suprotno time sami sebi povečavate šansu za dobitak sad ću napisat jedan primjer
NPR : Damba ide u rift 2 puta a Berta 4 puta u međuvremenu što Damba nije bio 2 puta u riftu Berta je rolo i potrošio svoj DKP što znaći 3. put kad ja uđem u rift imam veću šansu za dobit gem nego Berta
Može se dogodit isto tako NPR Damba ima 300 DKP Berta 1000 DKP
Berta rola sve svoje DKP i rola šit rola 34 od 1000
Damba rola 300 i rola 150 (Damba WINER)
SVE JE MOGUĆE
Isto tako i ako bude 2 GEMA roll za prvi gem pa za drugi gem
Dečki sve je moguće da netko ima 1000 DKP i napiše /ROLL 1000 može rolat 1 ili 150 ili 256 ili 568 ili 1000.
DKP vam povečava šansu za dobitak NPR meni bi bilo žao da ja koji nisam bio u riftu 5 puta i šesti put se pojavim i pokupim gem jel je roll bio klasičan /roll 100 a Regoc koji je bio 6 puta u riftu nedobije ništa
Dali je to pošteno odmene što se nisam pojavio ili sam dobio 1 gem i reko(ljudi dobio sam gem ovaj tjedan i neću riftat)????? NE

NPR Talumaril je bio u riftu 10 puta imam DKP 800 znamo svi da je trošio vrijeme ali što je najbitnije ako rola rolat će /roll 800 ima veću šansu za dobit/ili će rolat 34 pa neće niš dobit jel nema sreće i gem dobije netko drugi koji ima /roll 100

OVO SAM VAM SAMO DAO PRIMJER KAKO IZGLEDA DKP ROLL SISTEM
damba
damba
Admin

Broj postova : 28
Age : 39
Lokacija : Rift of nurz ghazu
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by damba sub lis 25, 2008 8:40 am

DKP služi čisto samo za rift gemove (dijelovi armora)
to svi znate da svaki boss dropa 1 gem za armora nekad 2 gema
Što se tiće random dropova kao što se dogodilo ovaj tjedan Twisted gold bracelet to je rijedak random drop to nemožemo stavljat u istu košaru pod gemove pa postoji prioritet (redosljed tko će rolat)
npr boss 3 Fruz osim gema dropa i plavi item rijedak drop rukavice medium armor koje su super za huntera jel imaju +30 agility+30 vitality+3%tactical damage....
npr boss 4 dropa light shield plavi item rijedak drop za minstrela super štit
npr boss 6 biter and eater dropa yeweled bell što je super za tenkove jel statistike itema odgovaraju baš zanjega zašto bi mu to uskratili ja nemam koristi od tog itema na championu a tenku bi vrlo dobro došo
Počeli smo riftati super jednom tjedno to je možda nekima premalo ali ide polako doći će vrijeme ubrzo kad nitko neće trebati gem za čizme ili gem za rukavice pa će 5 ljudi čekati npr gem za armor i uništavat ćemo gemove
to znam iz iskustva

DKP je po mom mišljenju fer roll
damba
damba
Admin

Broj postova : 28
Age : 39
Lokacija : Rift of nurz ghazu
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by damba sub lis 25, 2008 8:59 am

brajki je napisao/la:ček tko ima dpk recimo 300 za sve iteme rolla 300 dok ne dobije, a tko dobije pada na normalni roll?

Fora je da nema samo 1 drop recimo u riftu nego ih ima cijela hrpa, pa tako recimo 10-ak ljudi resetira svoj dpk u jednom runu, pa neće puno ljudi imati visoki dpk.

Samo ja bi izmjenio to tako da recimo budeš u instanci dobiješ item zahvaljujući dpk rollu, a idući put imaš normalni roll 100 a ne 200 kako je predloženo. To će ipak dati nešto veće šanse nama koji nemožemo redovito ići runove.

Ovo je samo moje mišljenje o ovome što je Brajki napisao :

NPR ideš u rift , sve bossove riješimo imaš DKP 500
Sljedeći put rolaš /roll 500 od 500 rolaš 125 dobiješ gem i vratiš se na DKP roll 100
Kad ćeš skupit opet dovoljno DKP da bi mogo rollat opet da imaš veću šansu trebalo bi jako dugo vremena

NPR Brajki ideš u rift riješiš sve bossove nisi dobio nijedan gem imaš DKP 500 sljedeći puta kad uđeš u rift dođeš do gema za rukavice rolaš /roll 500 rolaš 250 od 500 svi rolamo ispod tebe ti dobiješ gem i vratiš se na DKP 100 po mome nije fer prema tebi jel nemožeš ćesto igrat Crying or Very sad

ALI NPR Brajki ideš u rift riješiš sve bossove nisi dobio nijedan gem imaš DKP 500 sljedeći puta kad uđeš u rift dođeš do gema za rukavice rolaš /roll 500 rolaš 250 od 500 svi rolamo ispod tebe ti dobiješ gem od 500 DKP koje si imao oduzmemo 250 što si rollo i ostane ti 250 DKP za sljedeći rift +što ćeš ući opet u rift sa sljedećom grupom za start dobiješ +100 DKP + 50 DKP svaki boss kojega riješimo
NPR imaš 250 DKP od prošlog rifta +danas što si starto u rift dobiješ + 100 DKP + 50 DKP za svakog bossa kojeg riješimo (recimo boss 1,2,3,4,5) to je 250 DKP za 5 bossova
imaš mogučnost za rollat sa 250 DKP ako nedobiješ ništa taj dan sljedeči put u riftu imaš 250 + 100 + 250 ukupno 600 DKP i veću šansu za dobit gem

Brajki razumijem te u potpunosti , znam da netko od nas nemože dugo vremena provodit u lotru,znam da netko od nas ima ženu i djecu , znam da netko od nas radi ili se školuje ,znam da netko igro po 5 do 8 sat lotro ubiti kad pogledaš nijedan sistem rolanja nije savršen svaki ima svoje nedostatke i prednosti.
Uvijek će netko biti zadovoljan sa sistemom rolla i uvijek netko neće biti zadovoljan
damba
damba
Admin

Broj postova : 28
Age : 39
Lokacija : Rift of nurz ghazu
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Berta pet lis 31, 2008 11:07 pm

Pitanje:

Da li vam se svidja ova slikica za "logo" kina

[You must be registered and logged in to see this link.]


To sam radio zadnjih 3 sata, dizo sam winXP na laptopu pa sad inst lotro pa rek oda napravim novi logo Smile

Znaci pravit je obicni shield, neki kao fire style slova i ispod natpise sa wind filterom, vitez je jedna moja proslogodisnja dorada cinio mi se prikladim za ovaj "logo"

Takodjer ako netko ima nesto tako slobodno postajte sto vise materijala imamo to bolje


Na stranici je stavita glazba, trenutacna pjesma je Requiem for a dream, recite slobodno ako to nekom smeta odmah ce mo makniti nije problem

Eto javite mi za logo i vidimo se sutra ingame Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Durmitor sub stu 01, 2008 5:48 pm

Simpatichno.... kao da cujem Thompsona dok gledam ovaj logo Smile
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pon stu 03, 2008 12:14 pm

Ne znam je li izvedivo da se na DKP tablici ime main lika uredi kao link na sve ostale charactere toga igrača?

Bilo bi super kad bismo svi znali koliko tko ima DKP-a. Mislim, daleko od toga da nam je ta informacija presudna, ali čisto za neku orijentaciju i radi lakše preglednosti i kontrole svega toga. Recimo, kad kliknemo na "Morgo", bilo bi dobro da nas to odvede na podsekciju gdje su Morgo, Kalmia i ostali Dinkovi altovi pa da vidimo točno tko ima koliko. Ovako mi zna biti malo konfuzno, jer ne znam ima li netko 400 DKP jer ih ima toliko ili zato što ima 2 ili 3 alta.

A možda već i postoji neki breakdown po characterima, ali mu ja ne znam pristupiti.
Smile Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Patuljak pon stu 03, 2008 1:05 pm

Ja bi ipak neku ilustraciju baziranu na kvalitetnom screen shotu, možemo se slikat ponovo kad se skupimo za rift il nekaj
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pon stu 03, 2008 2:15 pm

Patuljak je napisao/la:Ja bi ipak neku ilustraciju baziranu na kvalitetnom screen shotu, možemo se slikat ponovo kad se skupimo za rift il nekaj

To nije loša ideja... Ali da SWIM piše u nekom fantasy fontu, to je super.

Ispod može pisati:

CROATIAN LOTRO KINSHIP - ELDAR ili
CROATIAN LOTRO KINSHIP ili
CROATIAN LOTRO KINSHIP on ELDAR

Ne bih ubacivao Eldar nigdje unutar ove tri riječi koje su mi tight takve kakve jesu, nego bih ga stavio sa strane.
Eto, samo prijedlog.

Što kažete?
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Talumaril pon stu 03, 2008 2:20 pm

Još mi je nešto palo na pamet...

Bi li bilo previše tacky da se slikamo ispred bannera u dvorištu Kin kuće (neki banner sigurno imamo, ako ga nemamo trenutačno stavljenog u decorations, lako ga stavimo) i da na tom banneru bude decentna šahovnica?

Mislim da bi preko cijelog bannera bilo poprilično prenapadno, ali možda da stavimo samo neku traku ili takvo što.

Requiem for a Dream mi je vrlo prigodna mjuza, jer je bila i u foršpanu za Two Towers i stvar je apsolutno genijalna, jedino što bismo mogli ubaciti tekst iz onih Walking Songova umjesto ovog sad.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Berta pon stu 03, 2008 6:53 pm

ae bumo probali ovo sa zastavom Smile neznam bas da li sam toliko iskusan u ps-u al budem probo uklopit Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Official swim site - Page 2 Empty Re: Official swim site

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.