Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

3 posters

Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Morgo uto svi 13, 2008 5:35 pm

Svaki burglar brzo otkrije da baš i nema neki efikasan način za napad izdaleka...
Naravno, postoji Hobbitski racial trait "Stoop for a Stone", ali iskreno preporučam da ga zanemarite jer je veća šteta potrošiti 1 racial trait slot na to nego imati skill koji radi minimalnu štetu (9 common damage) na minimalnoj udaljenosti (15m). Nešto je korisniji Throwing axe, ali i to ima svoje nedostatke. Izrada tih sjekira zahtjeva puno metala, a unatoč boljem dometu, damage je i dalje zanemariv. Čak i ako vam nije problem nabaviti metal, preporučam korištenje brončanih sjekira jer je damage nebitan, a razlika u cijeni bronze ingota i ancient steel ingota je ogromna. Znači, sjekire ćete koristiti samo ako želite privući nekog monstera, a s obzirom da ćete ga ionako morati tući hand-to-hand, ta akcija sama po sebi i nema previše smisla.
To nas dovodi do konačnog ranged napada, a to su trikovi!
Većina trikova ima vrlo mali range (3m), ali zato Enrage ima domet od čak 20 metara. Nikako ne preporučam ovaj skill kad ste u FS-u jer će izazavni monster nasumično nasrtati na ostale članove vaše grupe i s time vam stalno izmicati dok ga vi pokušavate tući. S druge strane, ako ste već u FS-u, sigurno će netko imati neki kvalitetniji ranged napad.
Koja je prednost trika nad sjekirom? Efekt privlači monstere isto kao i sjekire, ali bitna stvar je removanje trika s monstera za neki pozitivan efekt.
Recimo, zašto ni biste čim monster s enrageom dotrči do vas maknuli taj Enrage s Startling Twistom koji ga stunna na 5s ili se nakon par sekundi borbe zaliječili s Mischievous Gleeom. Isprobajte kombinacije i vidite što najviše odgovara vašem stilu borbe! Smile
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Morgo uto svi 13, 2008 6:43 pm

I naravno, u duelu sjekira i Enragea, Enrage odnosi još jedan bod jer ne troši ranged item slot u inventoryu, a burglar's tools su ipak nezaobilazna stvar...
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Buga sub lis 09, 2010 6:03 pm

hm zapravo ti kao burgu i ne trebaju range oruzja Smile
ti si master u one on one ili 1vs 2 borbi i kao takav mozes ih sve rasturit .
dalekometnim oruzjima nebus naravio nikakvu veliku stetu ona ti samo služe za privlacenje moba od grupe .bitno je da skuzis koliki je range grupe da ih sve ne navuces ,znaci burg ne rijesava grupu cistom silom nego taktiziranjem ( malo vise vremena ali zato kirurski precizno i zabavno)

ovom prilikom tati Morgu zelim srecu u braku i puno malih hobbita Razz cheers
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Gost uto lis 12, 2010 4:09 pm

Buga, kako riješiti tvoje dalekometno nepojavljivanje u igrici. Vrati nam seeeeeeeeee :p

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Buga sri lis 13, 2010 5:38 pm

pozdrav mad mozda se uskoro malo vratim da bacimo neku instancu ..... jesi se prepoznao na avataru
zadnji wb week kad sam navratio dobio sam odmah hrpu tellova da nekom nesto skraftam dok sam pronasao gdje sto stoji na kom liku prosao week .lakse bi mi bilo da sam otisao na ah i svakome nesto kupio .
ako navratim javim se ........
Buga
Buga

Broj postova : 102
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Registration date : 08.07.2008

MyLotro
Main character: Buga
Class & Lvl: Burglar lvl65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Gost čet lis 14, 2010 1:52 pm

Naravno da sam prepoznao. Slikano u SG na drugom Boss-u, o ovaj blijedoliki anemicni decko u pozadini je Rablas Smile (mislim da je tada sa nama bila i Egiptea). Javi se obavezno(ja sam ili na Madu ili na Struji), pa da malo wipe-amo zajedno po međuzemlju Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Jova čet lis 14, 2010 2:14 pm

Samo navrati Buga, cekamo te cheers
Jova
Jova

Broj postova : 92
Age : 37
Lokacija : Sremska Mitrovica
Registration date : 30.05.2009

MyLotro
Main character: Jova
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja? Empty Re: Kako riješiti nedostatak dalekometnih oružja?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.