Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Kartice, online kupovanje Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Kartice, online kupovanje Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kartice, online kupovanje

3 posters

Go down

Kartice, online kupovanje Empty Kartice, online kupovanje

Postaj by Gost ned tra 20, 2008 9:55 am

Prvo pozz svima koji igraju LOTRO Very Happy
Ovako, htio bi si kupiti igru preko [You must be registered and logged in to see this link.] sebi i frendu. problem je to što nemam karticu kojom mogu online kupovati, imam samo karticu od tekućeg računa (kunsku) visa electron iz OTP banke. e sad što se tiče kreditnih kartica ja je ne mogu dobiti jer nisam u radnom odnosu i nemam stalna primanja koja bi mi sjedala na karticu, već sam student. ćuo sam od frenda da si je on otvorio devizni račun (devizna kartica) i uspio kupovati s njom preko interneta, a to bi ja recimo mogao također otvoriti. a zanima me ako bi netko od vas znao jel to funkcionira za onaj UK shop i dali bi ta kartica bila ok za nadoplačivanje bonova za LOTRO, pošto koliko sam skužio prepaid bonova nema ovako za kupiti a i pitanje je uopće kad će biti? I ako slučajno nije moguće direktno plaćati dal se može onda preko paypala plaćati u toj trgovini i te bonove? Molim vas pomozite Very Happy Hvala puno !!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Skullcrusher ned tra 20, 2008 1:56 pm

ja sam svoju (deviznu) visu electron izvadio u Erste banci dok nisam bio zaposlen i sve 5. dobio ju za 2 tjedna. i tak plaćam lotro, kupujem cd-e sa amazona, sve 5.
Skullcrusher
Skullcrusher

Broj postova : 14
Age : 43
Lokacija : Virovitica
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Gost ned tra 20, 2008 2:57 pm

ok, budem i ja tako napravio samo me zanimalo dal će sve raditi kako treba Very Happy
jer kad nazovem službu banke ili pitam nekoga u banci samo me blijedo gledaju , čak ni neznaju šta je to online kupovanje, zamisli likova!!!!!!!
e i da , još jedna stvar ta devizna treba biti u valuti kojom mi naplačuju igricu koju kupujem ili je ok ako je u euru pa to vrijedi onda za sve ostale valute (samo se preračuna) ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Faerdhur ned tra 20, 2008 4:15 pm

Moje iskustvo je, premda nismo u istoj kategoriji (zaposlen, mastercard, amex), da je najbolje podatke o svojoj kartici ostaviti PayPalu, a ne svakome shopu posebno. PayPal ima te podatke, za sad sve pouzdano, a kad se kupuje, logiras se tamo i obavi se placanje. U nekim samo slucajevima bilo je zgodno sto primaju i WorldPay (Bank of Scottland) koji uzme tvoje podatke o kartici svaki put u posebnom pop-up prozoru i odmah obrise kad se obavi placanje (nadam se... Smile), ali tako to radi.

Inace, produzavanje pretplate za lotro ide OK preko paypala, automatski, ja sam uskocio u akciju ove zime kad su davali po tri mjeseca placanje za oko 150-160kn, znaci oko 50+ kn mjesecno. I tako mi sad svaka tri mjeseca skinu tu cifru. Meni cool.
Faerdhur
Faerdhur

Broj postova : 15
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Gost ned tra 20, 2008 4:33 pm

Lijepo, budem i ja onda preko paypala. I dal mi može netko možda reći dal ovaj shop [You must be registered and logged in to see this link.] podržava paypal, jer mi se nakako čini kao da ne podržava?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Gost uto tra 22, 2008 11:21 am

evo kupio sam igru i jučer sam napravio lika, Agathodaimon mi je nick, al s tim da neznam dal ću igrati s tim likom i classom jer uopće nemam pojma iskreno o LOTRU online Very Happy pa ću onda malo s vama popričati i onda izabrati neku clasu. I da karticu mi neće prihvačati , nznam zašto i zbog čega, a napravio sam devizni računa na toj kartici.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by brajki uto tra 22, 2008 1:05 pm

Dobro nam došao. :-)

Što god odabereš prva 2-3 tjedna ćeš (vezano uz lotro) imati više pitanja nego odgovora.
Nakon 3 tjenda ćeš i dalje imati više pitanja nego odgovora, ali ćeš se naviknuti. he he he :-) No barem se izgubi ona totalna izgubljenost i zbunjenost. :-)

Igra je fenomenalna i morat ćeš dobro paziti da ne postaneš ovisnik. Twisted Evil
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Kartice, online kupovanje Empty Re: Kartice, online kupovanje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.