Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

3 posters

Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Bichar pet ruj 03, 2010 11:30 pm

pozdrav svima, naslov teme sve govori

igru sam započeo prije 2 dana, igram casual i koliko imam vremena
izabrao sam dwarfa guardiana te se pomalo snalazim u igri

eto, da ne spamam svako malo, otvorio sam ovaj topic gdje bi s vremena na vrijeme uputio par pitanja vama iskusnijima da mi malo pomognete u snalaženju u igri Smile

pa da krenemo

što su to deed-ovi ?..mislim da sam neki dobio al ne kužim što je to..što radim s njima ?

došao sam u grad, malo švrljao i našao nekog gdje sam izučio profesije...uzeo sam armorsmith, nisam još iskušao kako se nešto krafta..ima li kakav tip oko toga
kako nalazim rude, jel imam neki tracker ili ih tražim dok hodam ? gdje se rude nalaze, samo na nekim stijenama ili ih ima svugdje ?

za guardiana koliko sam skužio, za sada koristim medium armor...što je s hevy armorom, jel to ovisi o mojim levelima ili moram izučiti ?

koje mi je najbolje oružje za uzeti, axe ili mač ili nešto drugo ?

ima toga još pa ću se vraćati u ovu temu ako nije problem

hvala unaprijed na pomoći

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost pet ruj 03, 2010 11:48 pm

Ovako što se kraftanja tiče imaš u skilovima tracker pa ti je na mapi pokazana plava strelica kada si blizu. Ruda ima svugdje. Mač ili sjekira hmmm pa ono što je bolje ti si trebaš povečavati might agillity i vitalyty(ispravite me ako grješim).
Heavy armor dobiješ u pasivnim skilovima(trebaš kupiti) na lvl 15 ako se ne varam. Onda deedovi(nzn kako da objasnim ajd probati ću i vi iskusniji od mene probajte mu malo bolje objasniti i ispraviti me) kada ispuniš deed dobiješ titulu a kada još rješavaš deed poslije dobiš trait to si staviš kod barda. Sam dobro objasni dal shvaćaš?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Bichar sub ruj 04, 2010 12:22 am

ok, titlule kužim, kada je dobijem mogu je staviti da mi bude kraj imena
ali sad ne znam što je to "trait" i što je "bard"

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost sub ruj 04, 2010 8:59 am

trait je kao neki skill koji je stalno ukljcuen, i daje ti neke pogodnost, recimo + 20 armor, +50 morale, + 10% dmg-a i tako, a bard je taj lik kod kojeg odes i on ti stavi te traitove Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Bichar sub ruj 04, 2010 10:06 am

aha, znači dobra stvar je dobiti te traitove Very Happy

znači rješavam neki deed da dobijem trait..da li se to sastoji samo od rjesavanja questova ili ima još štagod

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost sub ruj 04, 2010 10:11 am

mas nekolko vrsta deedova. npr. Slayed deed gdje moras ubit odreden broj nekih mobova da dobijes neki trait i naziv. imas q deed gdje moras rjesit odreden broj q da ga dobijes a kad zavrsis bilo koji deed dobijes xp

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Bichar sub ruj 04, 2010 10:28 am

aha, kužim sada Smile

znači rješavanje deedova i dobijanje traitova su vrlo dobre i poželjne stvarčice. ok, znači moramo se potruditi i oko njih

hvala na pomoći. druga pitanja poslije Cool

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost sub ruj 04, 2010 10:33 am

Da probaj ih sto vise rjesit ali i ne moras mozes to i na visim levelima na pocetku nisu tak vazni ali kasnije jesu Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Needles sub ruj 04, 2010 10:58 am

Najbolje ti je da pogledas deed log i procitas sta trebas za koji deed Smile
Needles
Needles

Broj postova : 134
Age : 39
Lokacija : Slavonski Brod
Registration date : 14.04.2009

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Bichar ned ruj 05, 2010 1:51 am

rijesio sam prvi deed i dobio prvi trait...i nekako sam skuzio sto i gdje s njim Smile

vidim da imam slot za ranged weapon, nabavio sam jedan luk medjutim ne mogu ga staviti...u cemu grijesim ?

Bichar

Broj postova : 16
Registration date : 31.08.2010

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost ned ruj 05, 2010 8:55 am

Pa neke klase ne mogu korisiti luk ni samostrijel. To mogu koristiti guardiani championi i hunteri. Guardiani i championi mogu kasnije tek tak da levelaj jos malo i dobit ces pasivni skill za koristenje luka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost ned ruj 05, 2010 7:09 pm

champ na lvl 20, guardian na lvl 30.

to ti govori da su champovi veće pičke, pa im daju to ranije Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Berta ned ruj 05, 2010 7:44 pm

a joj Smile

prije bi reko da su tenkovi smotani pa im treba duze da skontaju kako to funkcionira
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost ned ruj 05, 2010 8:03 pm

evo napravio sam si i ja jednog gimlija Smile pa mozemo zajedno Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Gost ned ruj 05, 2010 10:49 pm

Very Happy a sta je hunter tek??? xD on dobije otpocetka Razz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri Empty Re: pitanja jednog novog igrača oko nekih stvari u igri

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.