Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOTRO Free to Play - It's Official

+21
mirozel
Ogulin
MorciTheCroat79
LatZee
Ghostara Ashvaraga
Gobac
Kharadrim
Needles
brajki
VEXOR
nino206
Talumaril
Samokres
Juhatar
zokran
Liinras
Kapetanili
strijelčica
Ivica
Berta
Rablas
25 posters

Stranica 12 / 21. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 10, 2010 7:35 pm

znaci krajem mjeseca , lool, bar sam se nado da cu nest igrat dok sam vip ali to ce biti nesto malo Mad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar pet ruj 10, 2010 8:14 pm

ovo je tako zalosno... bas zalosno...
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 10, 2010 11:01 pm

Je zalosni je... ali zanima koji ce biti eventi Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by zokran pet ruj 10, 2010 11:20 pm

ubijanje trolova kao sto je bilo do sada...i nagradne igre na forumu, u kojima "mozda" uspije nesto dobiti...a oni koji ne dobiju...bad luck...vise srece neki drugi put...

Citam malo po forumu i govori se kako su US serveri prepuni europljana, da se ceka i po 20min u queue da se uđe na server...CM je izgubio ogroman broj mogucih igraca...no vidjet cemo mozda nas iznenade s necim u novom updateu...nakon ovakvog razocaranja, moraju se gadno potruditi Smile

P.S. ovaj tjedan je welcome back week samo sto nisu nigdje najavili...
zokran
zokran

Broj postova : 321
Age : 38
Lokacija : Donji Miholjac
Registration date : 20.03.2009

MyLotro
Main character: Zokran
Class & Lvl: Lore-master, Lvl 65
Radiance: 180

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pet ruj 10, 2010 11:54 pm

eee zato sam ja uso bez problema u igru xD ja se cudim koji k to sad Razz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres sub ruj 11, 2010 12:44 pm

ima objava da je WB week, samo piše sitnim slovima.

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 11, 2010 5:49 pm

dokad traje taj WB week ako znaš slučajno?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres sub ruj 11, 2010 7:15 pm

wb traje dok nesrede f2p

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 11, 2010 7:41 pm

omfg najbolje što sam čuo ovaj tjedan Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 11, 2010 7:44 pm

da super je Smile) mos igrat do f2p-a Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 11, 2010 7:59 pm

Ajd barem neš prvo otkažu pa su se ajd odužili i slažem se da je to najvijset mjeseca čak i bolje of f2p-a. Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost sub ruj 11, 2010 9:51 pm

Kako svi volite kukati to je čudo neviđeno.
Odgodili pa šta?!
Draže vam je da je puno bugova i sranja, al nek se igra.
Onda bi kukali kako ima bugova.

X nepredviđenih stvari se može desiti prilikom programiranja i koje se mogu pojaviti ili ne pojaviti i ne zna kad i što će ih pokrenuti.

Al eto...samo vi nastavite kukati...
Vidim da je to neki novi trend...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili sub ruj 11, 2010 9:58 pm

Hehe, samo sam čeko kad ćeš se ti javiti Razz
Znao sam da oćeš Razz

Ma meni iskreno nije problem da ovo ne izađe za 2 mjeseca.
Problem je što ljudi nisu u stanju od Morije da nas nečime ostave bez teksta, da nas pozitivno iznenade. Ništa nisu posebno uradili ima 1,5 godinu.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost ned ruj 12, 2010 12:16 am

Pa bolje da ima manje bugova evo u beti sam u instanci naso odma 1 Razz

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by nino206 ned ruj 12, 2010 12:06 pm

Po meni uvijek je bila važnija kvaliteta od ićega drugoga...čak i da ne započne f2p prije kraja godine...da li je zbilja važno?...sigurno nije bez razloga, samo neka bude sa što manje bugova i sve će biti za 5 Cool
nino206
nino206

Broj postova : 41
Age : 35
Lokacija : Kutina, S-Mž
Registration date : 19.03.2010

MyLotro
Main character: Naurwen
Class & Lvl: Warden lvl65
Radiance: 40

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres ned ruj 12, 2010 12:08 pm

Ja se nežalim zato što nismo dobili nove stvari, čak štoviše, drago mi je jer na kakve se bugove ameri žale. Najviše mi je žao novih EU free igrača koji sada igraju na US serverima, CM sad bezveze baca novac na nove servere i njihovo buduće uzdržavanje. Kad krene i ovdje f2p, dobit ćemo novih ljudi ali daleko daleko manje nego što bi dobili da su na vrijeme krenili....hmmm... jel mi se to čini sad kao dvosjekli mač? buged content & mnoštvo free igrača VS bugfree content & malo free igrača

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost ned ruj 12, 2010 1:11 pm

Ljudi moji igranje Europljana na US serverima će biti kratkog vremena, čisto zbog vremenske razlike...svi su pohrlili tamo čisto da vide to...i 90% ih će preć na EU servere...

Opet dramatizirate bez potrebe...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar ned ruj 12, 2010 3:43 pm

dare ce ih sve prebacit natrag Razz

sta se tu dramatizira... to su cinjenice... zasto bi se ljudi vratili ovdije igrati? ako mogu i tamo? vremenska razlika... pa naci ce se EU kinovi i tamo... nije prvi put ni zadnji...
a da daju pare za char transfer... (ako je to moguce) mislim da bi se malotko odlucio...
neka ljudi igraju na US serverima... pa sto...
a codemasteri i turbine ocito neide vise na dobitak para... jer su toliko propusta do sada ucinili da mi se cini da ih je sve manje briga...

pogotovo ako se usporedi igra prije 3 godine i danas... velika je razlika u njihovom odnosu prema igracima i samoj igri
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost ned ruj 12, 2010 4:18 pm

joj juha ne mantaj...

99% ljudi koji su sada krenuli igrati na US strani je u biti na trialu...da vide kako to izgleda...baš će oni sada prebacivati charove na EU servere kad će tamo rollati nove. I velika većina "free playera" će prije ili kasnije preći na VIP, ako im se igra svidi, očekujem samo 30% onih koji će povremeno igrati sve F2P acc. Sumnjam ja da će sada bilo tko plaćati bilo što dok ne vidi kako to sve izgleda, microtansactions.

Osnivanje EU clanova na US serverima, daj se uozbilji...da, zamišljam najavu na OOC: "Searching for EU players, Yanks buzz off" Wink

A vi ste napravili dramu kao da je 20 mil igrača kreiralo acc na US strani...

I šta odnos prije 3 god i danas?!
Kao da nikad do sada nije nađen neki bug, pa ispravljen nakon nekog vremena (realno potrebnog da se problem nađe i riješi), vi mislite da je riješavanje nekog buga, otvoriti EDIT i pobrisat šta ne valja i to je to! SoA je bio gotov proizvod koji je došao, sve nakon njega je njegova nadogradnja, a svak dobro zna šta se dešava kad se nešto nadograđuje, počevši od kuće pa do igre, pojave se problemi koji se onda riješavaju.
Ali, na žalost, nemaju vas mozgoviće da to napravite bez problema, jer vi 1000% mislite da znate sve bolje od ljudi u Turbine i Codemastersu zajedno...sjedeći pred monitorom u svojoj sobi...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres ned ruj 12, 2010 4:50 pm

sve se bojim kako bi im bilo da si ti dio njihova tima Razz

i što se tiče EU only kinova, može se naći po par na svakom serveru. također kao i za Australske. Nebi vjerovo ali možeš nać i Japan only kinova tamo.

Ovo su nebitne informacije, al eto čisto nek se zna ako netko odluči tamo igrat Wink

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost ned ruj 12, 2010 9:40 pm

Ajmo bacit jedan Hele raid, počinjemo u 03:00, završavamo u 07:00 jer ljudi moraju na posao.

Yeah right.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Juhatar ned ruj 12, 2010 10:25 pm

ajde dare... ne vrijedjaj ljude... svako ima svoje misljenje i pusti tako kakvo je...
meni nije problem bugovi... neka ih ima... dozivio sam ih i previse da bi mi isli na jetra... tako da ne znam sta ti tu "mantas"
ali ok...

dosta o tome... stvari su takve kakve jesu... i nazalost tu se ne moze nista... kad izadje f2p izadje... zalosno je to sto je tako ispalo... vise na njihovu stetu nego na nasu...
a i ako ljudi daju za nesto novce... smiju se i jadat za to... a ne gledat velikim okama i u govno ako ga naprave... ajde dosta...
Juhatar
Juhatar

Broj postova : 408
Age : 35
Lokacija : zagreb
Registration date : 31.05.2009

MyLotro
Main character: Juhatar
Class & Lvl: Minstrel 65
Radiance: 175

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Samokres ned ruj 12, 2010 11:40 pm

Daretu je očito netko stao na žulj, kad je uletio ovdje kao terminator i sije pamet i pravdu Very Happy

Ma volimo mi tebe Dare, nemoj se ništa brinit Very Happy Very Happy:D

mali edit : nekim je osobama iz eu lakše igrat na us serverima, nemoš vjerovat, zbog toga što zbog svog posla koji ima neko drugačije radno vrijeme nemogu igrat kao mi u nekim normalnim večernjim satima, pa im i odgovara poslije svoje smjene odradit jedan hele run od 03:00 do 07:00 Wink

Samokres

Broj postova : 166
Age : 34
Lokacija : Cerna
Registration date : 27.08.2009

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Gost pon ruj 13, 2010 12:19 am

je, čisto sumnjam da i jedan EU kin na US serverima ima ljudi za Helegrod, il bilo koji drugi raid...gluposti...

Ne mogu se ljudi ovdje dogovorit i skupit a ne tamo preko bare... osim ako vi za neki raiding kin ne smartate 5-6 ljudi s istim imenom ispod nicka...

yeah right...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Kapetanili pon ruj 13, 2010 12:20 am

Yeah left!
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

LOTRO Free to Play - It's Official - Page 12 Empty Re: LOTRO Free to Play - It's Official

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 21. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.