Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Promjena main.a Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Promjena main.a Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Promjena main.a

3 posters

Go down

Promjena main.a Empty Promjena main.a

Postaj by smigl čet oľu 25, 2010 10:05 am

Eo da vas obavijestim da smo frend i ja poceli igrati skupa od pocetka.. ja sam uzeo guardiana a on ministrela (tenk-healer combo), ta dva lika igramo uvijek skupa tako da smo uvijek na istim levelima i questovima Smile nickovi su :
bobosmrad - guardian
thesuperhix - ministrel

pa ako nije problem molio bi da nas invajtate u kin da se i druzimo dok questamo Smile

smigl

Broj postova : 26
Registration date : 20.03.2010

[Vrh] Go down

Promjena main.a Empty Re: Promjena main.a

Postaj by Kapetanili čet oľu 25, 2010 12:05 pm

Ok, np, cya
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Promjena main.a Empty Re: Promjena main.a

Postaj by brajki čet oľu 25, 2010 12:55 pm

Znači promijenili ste mainove obojica?

Samo naprijed :-)

Nego dal ćete i dalje igrati sa ona prva dva lika ili ćete se full fokusirati na ova dva??

Ja vam često igram rano ujutro pa ako se vidimo možemo se udružiti ako budete po lvl-u negdje u rangu mojih altova. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Promjena main.a Empty Re: Promjena main.a

Postaj by smigl čet oľu 25, 2010 2:27 pm

brajki je napisao/la:Znači promijenili ste mainove obojica?

Samo naprijed :-)

Nego dal ćete i dalje igrati sa ona prva dva lika ili ćete se full fokusirati na ova dva??

Ja vam često igram rano ujutro pa ako se vidimo možemo se udružiti ako budete po lvl-u negdje u rangu mojih altova. :-)

dogovor je bio da ova dva lika uvijek igramo onda i samo onda kada smo oboica online, sto bi znacilo da su nam to main likovi u koje cemo maksimalno uloziti. tako da smo uvijek na istim lv.u i questovima sto za sada sasvim ok funkcionira. nisam odustao od champion.a njega igram kada nema frenda online... kontam za koji dan uzeti retail pa da mogu normalno whispati i koristiti ah.

*napomena da oboica radimo prve smjene tak da osim eventualno sub/ned neces imati prilike druziti se s nama jutrom Smile

smigl

Broj postova : 26
Registration date : 20.03.2010

[Vrh] Go down

Promjena main.a Empty Re: Promjena main.a

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.