Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raidovi forum Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Raidovi forum Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raidovi forum

Go down

Raidovi forum Empty Raidovi forum

Postaj by damba pet lis 09, 2009 10:06 pm

Pozdrav swima

Raid pravila da ponovimo

Isključivo za raidove se javljati na forum
Za raidanje vam treba bolja oprema znači tko nema opremu nemože u raid
Na raid dolaziti u dogovoreno vrijeme ,ako i nedođete tolerila se 15 minuta čekanja ,ako niste došli u zadano vrijeme mjesto vam preuzima vaša zamjena ako nema zamjene raid se raspušta i pravi se novi post na kalendaru.
Kada ste u raidu slušati raid lidera što i kako napraviti.
Na raidove doći spreman sa svim potionima,hope potovima,scroolovima,traitovima.

Sigurno će se neki pitati zašto, odgovor je jednostavan,ako je raid dogovoren u 8:00 PM u 8:15 se mora kreniti a ne čekati po sat vremena e ja se trebam traitat,ja trebam potione,ja nemam scroolove i takve stvari pa kad čekamo kasnije neki ljudi nemaju vremena pa moraju otići.

Ja znam da svima vama treba armor od zadnjih bosova u igri,razumijem da imamo svi real life,ženu,djecu,posao ali nekog se reda moramo držat
damba
damba
Admin

Broj postova : 28
Age : 38
Lokacija : Rift of nurz ghazu
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.