Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding

2 posters

Go down

Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding Empty Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding

Postaj by brajki uto kol 18, 2009 11:01 am

Vi koji ste čuli za super guba ultra dobar bracelet (Peerless Turtle-shell Bracelet [You must be registered and logged in to see this link.] ), odjurili ste na AH i skužili da to čudo košta oko 15G.
No Brajki ima riješenje za vaše probleme!
Ono se zove Darethelion oboružan potrebnim itemima za kraft te super neponovljive narukvice. :-)
Ono što vašem omiljenom Jeweleru (kojem više nećemo spominjati ime jer strgam prste na tipkovnici dok ga istipkam) jesu:

1) [Supreme Master Jeweller's Journal]
2) [4 Khazâd-gold Ingots]
3) [Mithril Flake]
4) [Polished Dawn-rose]
5) [Speckled Shell Fragment] --> Za ovo morate ubiti kornjačicu zvanu Gonflad


Prvo tko je Gonflad?
To je adamant shard droper Elite Kornjača, koju može zatući svatko iznad lvl 50.

Gdje naći Gonflada?
On se nalazi na sjevernom dijelu Salamander otočića ( Tyl Ruinen) u Evendimu.

Koja je caka?
Ovakoc!
Na tom dijelu otoka se nalaze 4 kornjače (Crawling Rock-Shell turtles), ispod imena im piše još i Clutch of Nornagol.
Ono što trebate raditi je ubijati te kornjačice dok se umjesto jedne od njih ne pojavi Gonflad.

Iz svog iskustva (Gonflada sam ubio 4 puta) vam mogu reći da do gonflada možete na taj način doći svakih 10-15 min, a ako vam se posreći i češće.
Speckled Shell Fragment mi je pao tek iz četvrtog pokušaja, no bar sam skupio 4 Adamant sharda. :-)
Kupovina Speckled Shell Fragmenta u AH nije baš najpametniji izbor, jer cijena mu se redovito vrti oko 5G, tako da mislim da je pametno ići u grind. :-)

Eto toliko za sada.

PS. Vaš omiljeni jeweler ne mora nužno biti Jeweller čije ime više ne spominjemo, no on vam je najbolja šansa za kritikal stoga dileme nema.... :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding Empty Re: Peerless Turtle-shell Bracelet - part grinding

Postaj by Kharadrim uto kol 18, 2009 12:47 pm

odličan info, Brajki, tenx!
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.