Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Adrese kinsmen kuća Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Adrese kinsmen kuća Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adrese kinsmen kuća

4 posters

Go down

Koji vam je kvart najsimpatičniji?

Adrese kinsmen kuća Vote_lcap17%Adrese kinsmen kuća Vote_rcap 17% 
[ 1 ]
Adrese kinsmen kuća Vote_lcap33%Adrese kinsmen kuća Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Adrese kinsmen kuća Vote_lcap50%Adrese kinsmen kuća Vote_rcap 50% 
[ 3 ]
Adrese kinsmen kuća Vote_lcap0%Adrese kinsmen kuća Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Ukupno glasova : 6
 
 

Adrese kinsmen kuća Empty Adrese kinsmen kuća

Postaj by Graad Greenthumb uto oľu 25, 2008 6:21 pm

Daklem da znate, jednog dana kaćete kupovat kuću, da se probamo ugurati bar nas nekoliko u isti neighbourhood.

U slučaju da ne znate, popravci i cijene su vam 10% jeftiniji u kvartu u kojem imate kuću, 15% u kvartu gdje vam je kinhouse. Ako imate delukse kuću , onda vam je popust 20% (navodno i više, moram provjerit). Računa se samo najveći bonus koji možete dobiti, koliko sam do sad vidio ne stackaju se bonusi.

Krajnja poanta: ako kupujete običnu kuću, isplati je se kupiti u istom kvartu kao kinhouse. Ako kupujete deluxe kuću, možete zabrijati i u neki drugi Homestead (što se popusta tiče) jer vam deluxe kuća daje najveći popust, i veći nego Kinhouse.

Ovdje je popis adresa svih članova koje znam, molim vas da postate svoju adresu i možda screenshot od svoje kuće tako da budući kućevlasnici mogu odlučit gdje bi možda kupili svoju, a ja ili moderator ćemo apdejtati ovu listu:


BREE-LAND HOMESTEADS
Woodmead - 9 Chestnut Road - Kinhouse of the Simply Walking Into Mordor Kinship
Woodmead - 1 Chestnut Road - Ceoli
Woodmead - 2 Chestnut Road - Orhelm Ashvaraga
Woodmead - 4 Chestnut Road - Kadargo
Woodmead - 8 Chestnut Road - Brajkior


SHIRE HOMESTEADS
Sleighting - 1 Wending Way - Graad Greenthumb's Jolly Tavern - besplatan ulaz svima, ima bačva za pit, u škrinji su pokloni!
Sleighting - 6 Brookbank Street - Ghostara Ashvaraga
?? - 2 Myrtle Court - Heva


FALATHLORN HOMESTEADS
Parth Neldyr - 4 Haven Way - Talumaril Tervaskanto


THORIN'S HALL HOMESTEADS
Sutheim - 3 Low Street - Morgo


Zadnja promjena: Graad Greenthumb; uto tra 08, 2008 6:14 am; ukupno mijenjano 8 put/a.
Graad Greenthumb
Graad Greenthumb

Broj postova : 75
Registration date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Graad Greenthumb uto oľu 25, 2008 6:27 pm

Daklem, moja kuća i susjedstvo u Shire Homesteads, Slighting, 1 Wending Way

[You must be registered and logged in to see this link.]
Graad Greenthumb
Graad Greenthumb

Broj postova : 75
Registration date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by brajki sri oľu 26, 2008 4:58 pm

Ček ček ček, svako može imat svoju kuću???
Ja sam mislio da samo kinovi mogu imati kuće?
Zašto bi bilo dobro da svi budemo u susjedstvu?
Koja je prednost ako kuću imamo u kvartu različitom od onog gdje je kuća kina?
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Graad Greenthumb čet oľu 27, 2008 6:51 am

Da, svako si može kupiti kuću. Možeš kupiti malu ili deluxe kuću - deluxe je veća i ima 2 škrinje, ali je i skuplja.

Prednosti toga da ti kuća nije gdje i kinhouse jest ta što dobiješ i kartu do svoje kuće - tako sa kinhouse kartom možete uvijek doći u Bree-lands, dok ja recimo sa svojom kartom uvijek mogu doći u Shire. Zna biti praktično imati teleporte na razna mjesta.

Ljudi na lvl 29 dobiju deed ako ubiju puno wargova i onda dobiješ trait s kojim se možeš uvijek vratiti u Bree (ali moraš jedan trait slot potrošiti na taj skill).

A ako svi budemo u istom susjedstvu možemo jednostavno skočiti do susjeda i koristiti kuće jedan od drugoga, ja recimo u svojoj škrinji koja je otvorena svim članovima Kinshipa ostavljam razne metalne poluge, obrađeno drvo, dragulje i višak namještaja koje pronađem po questovima a svako iz Kinshipa može doći i uzeti si što mu treba i ostaviti mi što meni treba (kože, neobrađene rude, neobrađena drva, itd)

Ono što je najbitnije jest da ODABERETE isti neigbourhood (ako je moguće) kao i još netko tko u tim homesteadsima ima kuću, inače morate izaći van i ponovo ući u drugi neighbourhood da bi došli do svog kin-susjeda.

Kod mene (Shire Homesteads, Slighting Neighbourhood) ima još dosta malih, deluxe i kinship kuća na prodaju ((da bar Kadargo proda onu odvratnu pored Breeja i preseli kin ovamo Smile), a I Ghostara je kupio kuću u susjedstvu i koristimo škrinje jedan od drugog.

Meni osobno su Shire Homesteads najsimpatičniji od svih mjesta gdje možete kupiti kuću.

Bree-land Homesteads imaju prednost da su blizu Breeja, no iovako ionako u Bree možeš doći praktički od svuda. Kadargo i Ceoli su bili sretnici pa su uspjeli tmao kupiti kuće. Meni se osobno ne sviđa previše kako ti homesteadsi izgledaju, nekako su mi dosadni.

Thorin's Hall Homesteads su patuljački kvart u ogromnoj pećini. Ludo izgleda, no malo su mi predaleko i ne da mi se gledati podzemlje kad dođem doma Smile Morgo ima kuću tamo u Sutheim kvartu.

Falathlorn Homesteads su vilenjački kvartovi. Puno drveća i sve izgleda nekako magično i lijepo, no meni osobno "prelijepo" iliti po naški "gej" Smile

Uglavno, Shire je najbolje mjesto na svijetu za doći živjeti. Hobiti su najbolji susjedi u Međuzemlji, uvijek te rado ugoste i nahrane i dijele poklone!

Jednog dana u bliskoj budućnosti ću kod sebe organizirati tulum i PvP turnir među kinsmenima, samo da skupim neke simpatične nagrade.

P.S. Taumaril, Morgo, Kadargo, ajd pliz stavite koji screenshot od vaših kuća i kvartova da ljudi, patuljci, vilenjaci i hobiti u Kinshipu mogu vidjeti gdje im se najviše sviđa, ako već neće sami navratiti da pogledaju Smile


Zadnja promjena: Graad Greenthumb; uto tra 08, 2008 6:11 am; ukupno mijenjano 1 put.
Graad Greenthumb
Graad Greenthumb

Broj postova : 75
Registration date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Talumaril pet oľu 28, 2008 12:01 am

Okej, let's make it official.

Home of Talumaril Tervaskanto
Falathorn Homesteads
Parth Neldyr
4 Haven Way

Slike su slikane na starom kompu i na staroj konfiguraciji, tako da to sve skupa "uživo" izgleda još puno ljepše i detaljnije, ali i ovo će poslužiti... Quite literally - you get the picture. Very Happy


[You must be registered and logged in to see this link.]
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Graad Greenthumb pet oľu 28, 2008 3:30 am

Apdejt:

U Woodmeadu su se oslobodile neke kuće, Orhelm i Brajkior su kupili 2 a još 2 su slobodne. Dobra prilika!
Graad Greenthumb
Graad Greenthumb

Broj postova : 75
Registration date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by brajki sub oľu 29, 2008 1:05 am

Kupljena kućica.
Hvala Morgo, na lovi.
Hvala dečki i na namještaju koji ste mi poslali. :-)
Imam i škrinju, a sutra ću napraviti nešto voća i povrća koje će biti u škrinji pa si slobodno skoknite i vidite što ima, preporučam da svi tako naprave u svojim kućama tako da produkti budu svima dostupni. :-)
Zajedno smo jači, a lovu koju ćemo tako uštedjeti možemo iskoristiti za druge stvari.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Morgo pon oľu 31, 2008 2:25 pm

Ovako...
Nažalost bonusi i nisu kumulativni kao što smo mislili.
Štoviše, ako imate kuću u kvartu gdje je kin kuća, imate popust samo od kin kuće, dakle manji nego da ste u nekom drugom kvartu!

Tako mene npr. woodworking tools košta 1,60s, a Ceolija koji ima kuću u kvartu gdje je i kin kuća - 1,70s.
Možda je tu i neki faktor jel deluxe kuća ili je obična, ali nisam sigruan.
Molio bih nekoga s običnom kućom izvan kin kvarta da pogleda koliko ga košta woodworking tools.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by brajki pon oľu 31, 2008 2:49 pm

Pa trebalo bi napraviti peticiju da bonusi budu kumulativni.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Graad Greenthumb pon oľu 31, 2008 3:25 pm

Lotro Housing Guide

[You must be registered and logged in to see this link.]

Navodno mala kuća daje 10% popusta, kinhouse 15% a deluxe kuča 20% i na stackaju se.

Pogledat ću koliko kod mene koštaju woodworking tools.
Graad Greenthumb
Graad Greenthumb

Broj postova : 75
Registration date : 18.03.2008

[Vrh] Go down

Adrese kinsmen kuća Empty Re: Adrese kinsmen kuća

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.