Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Lothlorien Gift Box Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Lothlorien Gift Box Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lothlorien Gift Box

2 posters

Go down

Lothlorien Gift Box Empty Lothlorien Gift Box

Postaj by Gost čet svi 14, 2009 3:43 pm

You open the Lothlorien giftbox and find a [Simple Heritage Rune of Lore]!

cheers

Pushing! jocolor

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Lothlorien Gift Box Empty Re: Lothlorien Gift Box

Postaj by Talumaril čet svi 14, 2009 4:03 pm

Ne, Dare, ne...

Pa zar nismo rekli da se na listićima i grančicama sjedi dok majmuni ne odluče malo manju lutriju radit iz toga... Ovak kak je sad, veće su ti šanse pogoditi 14 nerješenih rezultata u finskoj ženskoj košarci na jednom listiću nego dobiti nešto korisno.

I Damba je isto tako ispušio.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Lothlorien Gift Box Empty Re: Lothlorien Gift Box

Postaj by Berta čet svi 14, 2009 4:12 pm

hehe a nije bed daretu on ce za tri dana skupit novi box Very Happy sve u svemu jednom se zivi a boxovi nisu bugirani, neke stvari su podosta vrijedne da bi se davale samo tako, cim netko skupi 35 gold lisca evo ti 1st age, pa da nebi cemu onda sama vrijednost takvog itema

sjetite se koliko ste se divili ljudima sa rift i helle setom, zasto zato sto su se bogme namucili oko toga znali su taktike trosili su brdo volje i vremena na to, a danas radiance armour nema tu vrijedost pa zasto onda barem nebi 1st age imao
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

Lothlorien Gift Box Empty Re: Lothlorien Gift Box

Postaj by Gost čet svi 14, 2009 4:15 pm

Ma totalno mi je nebitno to jesam li popušio il ne, mislim da sam dobio staff/book ok, ovako nisam i nema šanse da opet skupljam leafs, neeema teorije Wink

Sasma mi je dobar ovaj 3rd age sa solidnom knjigom, obavljaju posao kao i 2nd age Wink

Prije il kasnije kornjača će podarit nešto Very Happy
A i Lignja sveca mu! Very Happy

Dare nije u depresiji hehe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Lothlorien Gift Box Empty Re: Lothlorien Gift Box

Postaj by Talumaril čet svi 14, 2009 5:48 pm

Tako treba!

Mene samo živcira ta lutrija... Rift i Hele Armor si stvarno morao zaslužiti (ili barem Rift Armor, Hele Armor su ti mogli dati Slavonci Smile Smile), a ovo sad je Kolo Sreće. Nije problem ni skupiti listove što se tiče vještine, samo trebaš grajndat ko mazga. Znači, moraš se izložiti najgorem dijelu svakog MMO-a, repetitivnom grajndu. I onda kad nagrajndaš listove, zapravo zavrtiš rulet.

I eto ti First Age... Ili ti eto RUNA. Koju dobiješ i kad zdrobiš oružje na levelu 6. Majko Isusova. Koji nesrazmjer.

Na EU forumu je bila peticija da se to uredi ovako:

Izuzetno mala vjerojatnost - dobiješ 1st Age.
Poprilično velika vjerojatnost - dobiješ 2nd Age. Još uvijek je suluda lutrija hoćeš li dobiti lvl 53 ili 59 ili 60 i hoće li legacyji biti barem donekle okej (jer sam Legendary sustav je lutrija), ali bar se možeš nadati nečemu.

I naravno, još postoji mogućnost da dobiješ drek na štapiću, ali 2nd Age bi morao biti u ovoj skupini veće vjerojatnosti. Kad se već nagrajndaš tih listova (a stvarno se treba nagrajndati), da ti se to bar donekle isplati.

Ovako je puno lakše ići na Kornjaču svakog ponedjeljka i/ili na Watchera svake srijede i čekat da nešto padne. Ja listove ne diram dok ne čujem da su napravili neku reviziju boxova, a dotad će već pasti neki 1st Age piece. A onda listići idu na pizdarije. Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Lothlorien Gift Box Empty Re: Lothlorien Gift Box

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.