Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
"Hard" mode instance Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
"Hard" mode instance Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Hard" mode instance

+3
Kharadrim
Talumaril
Morgo
7 posters

Go down

"Hard" mode instance Empty "Hard" mode instance

Postaj by Morgo čet oľu 05, 2009 11:47 am

Sinoć sam bio u Skumfilu. Reko idem malo počet radit instance i toliko se iznervirao da sam sad definitivno odlučio da me "hard" mode instance neće vidjeti dok se stvari ne srede. Makar ne dobio radiance set godinama.

Naime, što je "hard" mode? To je neki način da se dođe do radiance seta uz minimalni trud.

Primjer Skumfila:
Ubiješ 3 pauka koja ne može zaobići i dođeš do velike sobe pune pauka u kojoj ti se otvaraju 2 mogućnosti - polako se probijati do bossa ili na "hard" način izbjeći sve te paukove.
Izbjegavanje se radi na 2 načina:
1. Prvi je da namjerno poginu svi osim minstrela (koji glumi da je mrtav) na sigurnom mjestu i onda ih minstrel digne jednog po jednog na potpuno sigurno mjesto otkud se vodi fight s bossom.
2. Drugi način je da u velikoj sobi s paucima burglar izađe iz FS-a i u 19 sekundi dok ga instanca ne izbaci skupi sve paukove jer u tom slučaju oni više ne vide bivše članove FS-a. Burglar se nakon toga ponovo pozove u FS i došulja do ostatka ekipe.

A zbog toga što su se izbjegli svi pauci u prethodnoj sobi, fight se mora voditi iz male rupe u kojoj se skoro ništa ne vidi i bori napamet, a boss se svakih 5 sekundi zblesira i mora ga se ponovo dovoditi u fight mode. U tom fightu uglavnom samo hunteri nešto rade jer ga mogu dohvatiti iz rupe.

Toliko o "hard" modeu.
Ukoliko ste za quest mode, slobodno me pozovite, ali s ovako glupim načinom igranja mi se ne da baviti.
Ipak želim igrati igru kako je zamišljena...


Zadnja promjena: Morgo; čet oľu 05, 2009 2:53 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Talumaril čet oľu 05, 2009 12:24 pm

U potpunosti se slažem.

Hard mode. Smiješno.

Ja već deset dana spammam LFF sa pozivima na Quest Mode za bilo koju instancu, ali porazno je koliko ljudi ide samo na hard mode. Gdje god pogledaš vidiš Skumfil HM, Fil Gashan HM, Grand Stair HM... a porazno je i to što sve instance u Morii imaju neki exploit pomoću kojeg ih možeš ubrzati. Stvarno su čudno izdizajnirali neke stvari.

Što je najbolje, sve te instance stvarno nisu velike. Čak i da ideš normalnim putem očistiš sve jako brzo. Kad se sjetim što si morao raditi za Rift armor, cijela mi se Moria čini ko "ubrzani tečaj". Smile

Kaj se Radiance seta dotikavle, ako je istina sve što su pisali o Book 7, u Lothlorienu ćemo dobiti još jedan radiance set, i to još bolji od ovog koji se sad nudi. Mislim da je to i način da retroaktivno "poprave" sve ove exploite i bugove u Morii. Odnosno da se "osvete" ljudima koji farmaju instance u hard modeu, iako ljudi u načelu nisu ništa krivi, samo iskorištavaju greške developera. Spika je vjerojatno u stilu "možete nafarmat Radiance set HM-ajući instance, ali ako hoćete stvarno dobar Radiance set, morat ćete rješavati naše nove questove bez HM-a, odnosno na the old fashioned way."

Bilo kako bilo, quest log mi stenje pod instance questovima, pa bih ga stvarno htio očistiti sa nekoliko odmjerenih QM runova.

Dapače, idem pokrenuti pripadajući thread u pripadajuću forumsku sekciju.
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Kharadrim čet oľu 05, 2009 2:06 pm

dosta mi je to neobicno moram priznat. vuce mi na wall hackove u call of duty.

znam kak je meni bilo u riftu, otprilike konstantni osjecaj "daj jos!"
dakle, takva prezabavna instanca mi nemre bit preduga i rado potrosim cijelo popodne ili vecer na to. kuzim da ima ljudi koji idu svaki dan u takvu instancu pa im dosadi jedno te isto, ali to je njihov problem, oni ni ne igraju zbog flavoura. upravo zato su i stavili tjedni limit na rift

nisam se jos susreo s tom HM skracenicom, ali drago mi je da ste me upozorili na nju da ju znam izbjec Smile
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Liinras čet oľu 05, 2009 2:32 pm

Ma ima i u skumfilu još gori exploit koji je još teže sranje.....

Koliko vidim nisu ni hebeni DD farm sredili neki će se stvarno bezobrazno obogatit.
U zadnje vrijeme dođem online i pitam se šta da radim, mislim da bi mogao malo igru staviti na led jer me počinje lagano živcirat.
Liinras
Liinras

Broj postova : 382
Age : 40
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 18.07.2008

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Talumaril čet oľu 05, 2009 2:37 pm

Da, kad sam se prvi puta susreo sa hard mode spikicom u chat kanalima mislio sam da su uveli neki scaling težine instanci... Tako je bilo u D&D Online. Prije nekih questova si mogao odabrati želiš li easy mode ili hard mode, ovisno o tome jesi li sam ili u grupi i tako to. Bilo je do 4 stupnja težine. Što teže, to je bilo više mobova, gušće raspoređenih, jači bossovi, ali i bolji dropovi, više para, više rewardova.

A kad tamo, MoM hard mode je - protrči do bossa, kill, loot, repeat. Smile

Ali, da se razumijemo, sve ovo skupa nipošto nije kritika igračima koji vole hard mode. Postoje razni tipovi igrača. Igra je vani takva kakva jest, i svaka čast ljudima koji su svojom ingenioznošču uopće otkrili sve te exploite. Ima ljudi koji se žele što prije opremiti što bolje, i ako su im developerski propusti omogućili da to učine gotovo "ilegalno" brzo, ništa ih ne sprječava da to iskoriste.

I ja sam par puta uletio u HM, jer sam htio vidjeti što je uopće HM. Kad sam skužio, postalo mi je malo lame, ali poštujem nečiji izbor da abjuza HM.

Možda su developeri i svjesno htjeli malo ubrzati stvari, neke izmjene koje stižu u Book 7 također ukazuju na to. A i to je u redu. Jebiga, danas sve mora biti action-packed, fast-paced, intense and extreme. Ipak treba misliti na tržište, kojim nažalost dominiraju klinci sa kratkim attention spanom i "gief uber lootz nao" svjetonazorom. No sve nas to ne sprječava da uživamo u Međuzemlju na svoj način.

/rant off
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet oľu 05, 2009 5:37 pm

Uf, sve što ste naveli stoji.

Iskreno, mogu usporediti hard mode/Farmu sa teglom punom gumenih bonbona. Ja sam jednostavno takva osoba. Kad netko ispred mene stavi teglu od 7 kila haribo Coca-cola flavoured gumića raspametim se. Bez obzira što znam da će mi biti zlo poslije. Jebiga.

Sad trenutno mi je zlo od igre. Bez pretjerivanja. Zaradio sam 140g, a od toga potrošio 70 na totalne gluposti(2nd age belt koji je zapravo smeće koštao me 30g - nemojte pijani ići na AH).

U svjetlu navedenoga čak mi je pomalo i drago da ću sljedeća 2 tjedna moći igrati samo vikendima.
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by brajki pet oľu 06, 2009 9:30 am

ja HM rokam već neko vrijeme, a ni mene roll ne ide.
Jučer sam za malo kao i Buga dobio radiance naramenice, ali jedan tip je jednostavno imao sreće u toj instanci i opet ništa, 3x sam fulao priliku, valjda ću uskoro uspjeti. :-/
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Durmitor pet oľu 06, 2009 2:20 pm

Durm nikada nije ni probao te instance, al po ovome sto sada vidim / citam, a i ako dolazi novi set, ni nece. Jebo. Odoh u Lothlorien. Jebat. Very Happy
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Gost pet oľu 06, 2009 3:45 pm

hoćeš hoćeš, jerbo nema tog seta do book 8. Very Happy

Dakle, za lignjuna i dalje stari set.

Nije problem HM mode, problem je to što ga radimo s PUG grupama a to je šit kad se netko pravi pametan. Jedan čovjek govori kako i šta, a ne dva.

Tako recimo Skumfil postane pakao, a ne laganica kao što smo ja i Mirozel odradili 4 runa za 1 sat, bez problema Very Happy i sa PUG grupom, al koja fino prati upute Wink

Dakle....SWIM FS će ovo sve sjebat bez po frke, samo se trebamo okupiti, jelte! Very Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

"Hard" mode instance Empty Re: "Hard" mode instance

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.