Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
SWIM ANNIVERSARY Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
SWIM ANNIVERSARY Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SWIM ANNIVERSARY

+2
Durmitor
Talumaril
6 posters

Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Talumaril uto lis 14, 2008 5:02 pm

Uh, uh. Imam toliko ideja o tome kako obilježiti nadolazeću obljetnicu i pritom se vrhunski zabaviti da ne znam otkud početi...

1) RL gathering. Mislim da je krajnje vrijeme da to upriličimo. Vikend, radni dan, pola sata, cijela večer, nije bitno. Bit će super da se jednostavno nađemo. Dobar dio Kina se vidi i ovako, jer smo prijatelji in RL, ali ovo bi bila prilika da nas se skupi malo više, i da se nađemo sa isključivom namjerom da trkeljamo o LOTRO-u bez da nas izopćuju iz društva. Smile Nažalost, ovo će biti malo više usmjereno na ekipu iz Zagreba, jer nas je tu najviše, ali ako Slavonci imaju neki dobar prijedlog, možemo se mi potrpati u tri-četiri auta i potegnuti do Slavonije. Smile Naravno, svi su dobro došli u ZG. Trebali bismo se samo dogovoriti za neki dan koji swima odgovara.

2) Ovo je prijedlog koji će biti nešto teže isfurati. U svom manjem obliku opet bi uključivao uglavnom ZGB ekipu, a u širem obliku sve nas. U oba slučaja zajednički nazivnik je isti - nesputani LOTRO vikend. Od petka popodne do ponedjeljka ujutro, LOTRO, LOTRO i još malo LOTROa. ZGB varijanta bi mogla uključivati i RL druženje. Treba nam vikendica i internetska veza. Odemo sa našim kompovima, kao u slučaju CoD4, spojimo se, isfuramo 15 kištri pive, roštilj i zajebajemo se. I napravimo sve što smo ikad htjeli in-game, a sve se koordinira u sekundi, zahvaljujući super-brzom RL Teamspeak sustavu. Smile Veća varijanta uključuje sličnu stvar, cijeli neprekinuti vikend LOTROa, dakle, radimo ono što i sad radimo, ali se doslovno cijeli vikend ne mičemo od kompova. Baš si organiziramo vikend tako da smo tri dana online i ne mrdamo. Okej, Slavonci i LatZee i inače igraju tako, pa je možda ona RL varijanta tu ipak privlačnija, iako ograničenija. Smile Jedini problem koji tu vidim jest skupljanje više od 6 a manje od 12 igrača. Ako nas bude previše za jedan FS a premalo za 2, nećemo moći učinkovito partijati svi skupa, ali to možda i nije toliki problem. Svejedno bismo se super zabavili. Ili rokali u 2 FS-a, 4 - 4, 5 - 5, ovisno o tome koliko će nas biti.

3) Treći prijedlog je vrlo sličan drugom. Ovakvo ili onakvo okupljanje, ali s jednom bitnom razlikom. Napravimo to kad izađe Mines of Moria. Prvi ili drugi vikend nakon izlaska. I složimo si doista dostojan početak nove edicije. Riješimo nove knjige, napravimo 200 questova i tako to.

Discuss.
Smile
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Durmitor uto lis 14, 2008 5:17 pm

2 + 3!!!! Smile

Vikend LOTRA na nekoj viksi, i to prvi vikend kada MOM izadje!!! Very Happy

Samo ne znam kako bi rijesili internet... ja imam mobile, ali mislim da sam u manjini sto se toga tice...
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Berta sri lis 15, 2008 7:33 am

1 +2 + 3 Very Happy sve mi se svidja samo sto je bed nemogu dodji do zagreba tako da sam vise za 2 +3 Very Happy
Berta
Berta

Broj postova : 1818
Lokacija : Osijek
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Berta
Class & Lvl: Champion lvl 65
Radiance: 130

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Ghostara Ashvaraga sri lis 15, 2008 9:46 am

Hmm...u teoriji bi ja mogao srediti viksu. Ali mislim da bi teško stalo 12 ljudi...Moram skombinirati. Ako bi pola bili na laptopima, onda možda i može.

ALI.

Postoji veći problem sa viksama, a to je činjenica da obično nemaju neta.

:S:S:S

Sa druge strane. Uvijek možemo ubosti par kila superpljeski, i propješačiti iz Zagreba prema Stubakima preko Sljemena(ili možda na biciklima:))
I naravno, tamo se ubiti od lotro spike.

Slavonci, ako se dokotrljate do Zagreba siguran sam da imate smještaj/iće/piće.

LOTRO pijanka FTW! weehee! Very Happy:D:D
flower
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by brajki sri lis 15, 2008 12:02 pm

Ja sam definitivno za RL susret.
Ovo sa vikendicom mi djeluje malo preoptimistično za mene, budući da imam malo dijete (upravo prešo 3 mjeseca :-) ). Ali ako bi bila vikendica na zgodnom mjestu i moglo bi se mog klinca negdje presvući i hraniti na miru i ako bi mi žena imala žensko društvo to bi bilo izvedivo.

Uglavnom ja sam apsolutno za RL susret i sigurno bih mogao doći na bar sat dva. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Kapetanili sri lis 15, 2008 1:23 pm

Ja sam za da se vi sastanete u RL Smile
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

SWIM ANNIVERSARY Empty Re: SWIM ANNIVERSARY

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.