Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Orhelm's workshop of all things wooden! Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Orhelm's workshop of all things wooden! Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orhelm's workshop of all things wooden!

4 posters

Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by Orhelm čet srp 03, 2008 1:19 am

Nakon beskrajnog skupljanja black ash wood-a po misty mountains, uspio sam dogurati do GrandMaster Woodworkera! YAY!!

Slobodno se javite ak treba nekome složit kakav ozbiljni staff, bow, crossbow, spear, hammer...


albino
Orhelm
Orhelm

Broj postova : 98
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Re: Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by brajki čet srp 03, 2008 10:53 am

Čestitaaaam :-)

Ja sam se jučer dosta približio tom svetom gralu GM Woodworkera, ali još imam dosta drvlja za skupljat.

Ajd barem sam GM forester i GM farmer. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Re: Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by Morgo pet srp 04, 2008 12:18 pm

Jeee! Čestitam Orhelm! Very Happy
Inače, hunterima prepoučam da nose spear jer mi se čini da su kvalitetniji bonusi nego na daggeru/maču.
Morgo
Morgo
Admin

Broj postova : 555
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Re: Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by Talumaril pet srp 04, 2008 12:31 pm

Ovisi. Ima dobrih spearova, ali ima i odličnih bodeža / mačeva.

E sad, što se tiče flavor i lore strane, spear mi se nikako ne uklapa. Vilenjački lovci ne nose koplja, nose ih eventualno vilenjački close combat ratnici, ali čak i oni rijetko. Koplje je clunky i unwieldy, pogotovo za delikatne vilenjačke ruke.

Uz to, očajno mi izgleda na leđima. Imam luk, imam tobolac sa strijelama, i koplje mi taman ubija look. Tri stvari na leđima su malo too much. Izgledam ko porkupina. Ne sviđa mi se čak ni animacija izvlačenja i spremanja koplja.

Iz sličnih razloga ne nosim ni Hausdrepu. Što će hunteru buzdovan? Da mu smeta dok se nečujno prikrada plijenu? Da ga ometa dok nimbly skače sa stabla na stablo?

Bodeži, on the other hand, su toliko elegantni, funkcionalni i toliko imaju smisla za huntera, da ih jednostavno moram imati. Ako treba oderat kožu životinji, zašiljit komad grane, odrezat komad mesa u divljini, you name it, bodeži ti dobro dođu za sve.

Nije sve u brojkama, ima nešto i u immersionu.

A i budimo realni, melee weapons hunterima ni ne donosi kruh na stol. Ako moramo isukati close combat weaponry, znači da je nešto pošlo po zlu. Smile

E, da ne zaboravim - ČESTITKE ORHELM!!
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Re: Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by brajki pet srp 04, 2008 2:24 pm

Istina istina. Sačuvaj nas bože melee fighta. :-)
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Orhelm's workshop of all things wooden! Empty Re: Orhelm's workshop of all things wooden!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.