Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Škakljiva situacija Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.


Join the forum, it's quick and easy

Pozdrav i dobrodošli na LOTRO Community i Kinship forum
Simply Walking Into Mordor
Škakljiva situacija Log10
[color=red]Ukoliko se niste unaprijed dogoovrili sa administratorom foruma, nemojte se niti pokušavati registrirati pošto vam registracija neće biti odobrena.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škakljiva situacija

+6
Kapetanili
Durmitor
Skullcrusher
Ghostara Ashvaraga
brajki
Talumaril
10 posters

Go down

Škakljiva situacija Empty Škakljiva situacija

Postaj by Talumaril sri lip 25, 2008 6:24 pm

Ej momci!

Danas nam se dogodila jedna škakljiva situacija. Sve je došlo i prošlo, ali zanima me vaše mišljenje glede toga jesam li ispravno postupio.

Online smo bili Durm, Healinghands i ja.

Dolazi mi tell "hey". Tip se zove Kapetanili. Inače je Champion. Smile
Ja velim hej, klasika. Veli on, pozovi me u guild, čuo je za nas na Bugovom forumu, sve pet. Ja ga pozovem.

Malo pospikamo, svi mu poželimo dobrodošlicu. Nakon jedno pola sata, tip mi šalje tell "Da se predstavim, ja sam iz BiH, Republika Srpska, 24 godine". Ja rek'o sve pet, dobro nam došao. Sve super.

Pola sata nakon toga, pita tip jel može pozvat i frenda. Mi svi rekli - nema beda. Ja sam tad već bio duboko u Ettenmoorsima, nisam baš ni pratio što se događa. Tip se zove nešto kao Gilgaran, tako nešto.

Matko ga pozove u Kin. Sve pet. I dalje nema nikakvih problema.

Matko ode off, Ghost dođe on. Ja jedva da i gledam chat, ali mi privuče pažnju konverzacija između Ghosta i tog Gilgarana. Ghost veli da mu je poznat odnekud, ovaj veli "hehe". Ghost ga pita je li on u igri i pod nickom Četnik. Veli ovaj da nije. Ghost još malo propitkuje, ovaj veli da dijeli account sa likom koji se zove Četnik. Ali Ghost ga je očito već negdje prije vidio, jer ga je pitao "a nisi li se ti deklarirao kao četnik". Ne znam je li to bilo in-game ili na nekom forumu.

Veli tip "da, pa šta onda".

E sad.

Ghost ga je tu fino upozorio u stilu "okej, ali ako čujemo bilo kakvu političku opasku ili nešto, letiš van".

Tu sam se morao uključiti. Napisao sam nešto u ovom stilu, a to je išlo tog Gilgarana i Kapetanilija. "Dečki, ja sam siguran da ste vi super ljudi i sve to, ali negdje se linija mora povući, a ja ću si dati za pravo da je povučem na otvorenom deklariranju četništva. Mislim da je bolje da potražite neki drugi Kin."

Kick, pa ignore. Jednog pa drugog.

Ghost je htio čekati da se više ljudi ulogira pa da se dogovorimo, ali ja nisam mogao čekati nakon ovog "da, pa šta onda". Ništa onda. Što se mene tiče, možeš žrtvovat dojenčad doma ili se kupat u krvi zaklanih janjaca, ali ja ne moram dijeliti čak ni virtualni krov nad glavom s takvim ljudima. Da je samo ime Četnik, nema problema, ali on se deklarira kao četnik. Mislim da nam toliko očajnički novi ljudi ipak ne trebaju. Smile

U SWIMu se skupila super ekipa, svi se odlično slažemo, ne želim riskirati čak ni mogućnost tenzija zbog nekakvih gluposti ovoga kalibra.

Da se razumijemo, nemam apsolutno ništa protiv Srba. Nek dođu i Srbi, i tko god hoće, ali povlačim liniju na četnicima. Vjerujte mi, nisam nacionalist, ne bih primio ni nekoga tko se deklarira kao ustaša. Stvar je principa. Takvi termini uopće nemaju mjesta u ovoj predivnoj igri.

Zanima me vaše mišljenje. Što biste vi učinili? Bilo mi je malo žao Kapetanilija, on nije ništa tu zgriješio per se, ali kako mu poslije vjerovati? Kickaš mu prijatelja, i tko ti onda garantira da mali neće par mjeseci poslije opljačkati Kinhouse ili tako nešto. Ovaj će mu sigurno soliti pamet. A i nisam siguran koliko bi mu bilo ugodno nakon ovog.

Također mislim da nas sad u Kinu ima dovoljno da bismo mogli primati ljude tek nakon malog screeninga. Trebalo bi na Bugovom forumu reći da više nemamo klasični open recruiting, nego samo dati link od SWIM foruma na Bug forum i reći ljudima koji su zainteresirani za joinanje da nam se jave na forum, predstave i da ćemo onda vidjeti. To rade apsolutno svi veći Kinovi i Guildovi u bilo kojem MMO-u. Na taj način bismo možda mogli i malo izbalansirati klase, jer huntera i champova nam stvarno više ne treba, a captaini i burgovi bi nam jako dobro došli, ali to je sad u cijeloj stvari sekundarno.

Eto, to je u najkraćim crtama to.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by brajki sri lip 25, 2008 7:03 pm

Evo ovako!

Kapetanili i ja se već neko vrijeme dopisujemo na Bug forumu i dao sam mu hrpu savjeta vezanih uz LOTRO.
Svidjelo mu se to što sam mu pomagao te me je pitao dali ga mogu ubaciti u naš kin.
Iako imam ovlasti primati ljude, uputio sam ga da se javi nekom od vas koji ipak imate više iskustva u LOTRU.

Mogu vam reći da mi je Kapetanili do sada bio potpuno OK i nemam nikakvih zamjerki na njega.

Predlažem da se što se ubacivanja ljudi u kin tiče odrede 2-3 osobe i neka samo oni ubacuju ljude (čisto da se izbjegnu moguće komplikacije), nakon što se ljudi predstave na forumu i pročitaju možda neke "upute" kako se treba ponašati u našem kinu.

Također smatram da bi bilo dobro da se što bolje održava popis ljudi koji su u kinu i koji su njihovi likovi, da možemo što bolje povezati končiće.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Talumaril sri lip 25, 2008 7:38 pm

Onda bih možda trebao pozvati Kapetanilija natrag i ispričati mu se...

Nije dečko kriv što mu je prijatelj seljačina.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by brajki sri lip 25, 2008 10:07 pm

Ja se slažem sa time. Budem mu se javio.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet lip 26, 2008 10:40 am

Slažem se sa svim navedenim. Krky je zapravo napravio ono što sam ja htio napraviti.

Kapetanilija možemo vratiti, stvarno nema razloga da čovjek pati jer ima takvoga "prijatelja"...

A sad o Gilgataru(ili kako već). Ako sam uspio dobro shvatiti, on zaista djeli acount sa Četnikom(ili su on i Četnik iste osobe). Moj prvi susret je bio sa Četnikom u Breeu - kad sam vidio kako je nazvao lika, jednostavno nisam odolio poslati mu /tell(možda sam trebao jednostavno pogledati na drugu stranu i nastaviti, al eto, jebiga nisam). Bio sam abnormalno uljudan i rekao mu sarkastično da ima "super nick", na što je on odgovorio "Fala brate, odakle si?"....uglavnom da ne duljim, razgovor je završio tako da je on meni rekao "Pa svi smo mi braća, Hrišćani"?! a ja njemu da teško mogu biti brat sa nekim tko se deklarira kao četnik(treba li spomenuti da se i "Četnik" deklarirao kao četnik....)....koji haos, koliko četnika u fabuli, jebote i ja gubim konce... Very Happy:D - uglavnom Četnik završava na Ignore listi.

Istoga dana(ili sutra, ne sjećam se više) mi dolazi /tell od Gilgata kako je to njegov prijatelj, a na moje iskreno čuđenje nad činjenicom da se netko može nazvati "Četnik" u ovakvoj igri, Gilgat mi odgovara - "pa šta, ja sam četnik isto"....naravno, opet gubim konce i govorim mu nešto tipa "Znaš šta, ti si samo običan klinac koji nema pojma tko su četnici i ustaše i povodiš se za glupom većinom...bla bla bla), hop - Ignore lista.

I opet prije 2 dana(poslije utakmice sa Turcima) dolazi /tell od Gilgatara(dakle još jedan 14-15lvl alt sa istog accounta) - "Kako ono izgubiste?". Samo napisah " A to si ti!" i naravno - ignore lista je proradila.

Dakle, IMHO, Četnik/Gilgat/Gilgatar su jedna te ista osoba. Drago mi je da je kickan iz Kina, samo bi mi čir stvarao svaki put kad bi ga vidio OL.

Sve ovo, ponavljam, nema veze sa činjenicom da se radi o Srbima iz Republike Srpske. Identičnu stvar bi napravio i da se pojavi neki ustašoidni poremećenjak iz Lijepe naše. To nema veze sa nacionalnosti, već sa razinom kulture/tolerancije i puno drugih stvari o kojima nema puno smisla raspravljati.

Dakle Talumarile, sa moje strane, napravio si točno što je trebalo. Kapetanilija možemo kontaktirati i vidjeti šta će on misli o svemu tome. Ako je normalan tip, neće mu biti problem shvatiti našu reakciju....ž
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by brajki čet lip 26, 2008 11:42 am

Ne Četnik/gilgat i Gilgatar su 2 osobe.
Kapetanili je trebao sa njima djeliti account, ali je odustao od toga jer su skužili da nemogu istovremeno igrati.
A acoount su mislili dijeliti radi podjele troškova.

Kapetanili je kupio svoju igru i ima svoj account. I još jednom ponavljam ničim me nije povrijedio niti je išta spominjao vezano uz nacionalnost.

Meni je žalosno da neki ljudi i nakon toliko godina žive u četrdesetima/devedesetima i nedaju prošlosti mira.

Ej kako se može provjeriti dal su likovi sa istog accounta??
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Talumaril čet lip 26, 2008 12:34 pm

Thanks na pojašnjenju, Vlado, sad tek znam i kompletan "prolog".

Najtragičnije je to što su ovo klinci koji imaju dvadesetak godina, dakle, kad se ratovalo oni jedva da su u osnovnu školu išli. Možete misliti o kakvom se tu kućnom odgoju radi kad tip od 23-24 godine brije na četništvo.

Ali tih i takvih primjera, nažalost, kao što smo već i spomenuli, ima posvuda.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Skullcrusher čet lip 26, 2008 1:45 pm

žalosno je i presmiješno što tu neki childreni se idu pravit važni i u inaće divnoj igri rade takve gluposti. prelol i /ignore.
Skullcrusher
Skullcrusher

Broj postova : 14
Age : 43
Lokacija : Virovitica
Registration date : 17.04.2008

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Durmitor čet lip 26, 2008 2:13 pm

Četnik/Gilgat/Gilgatar - Apsolutno ZABRENJEN ulaz u kin. Ne zelim ni blizu majmune koji se deklariraju kao četnici. Dapache, prijavit cu tog "Cetnik" lika gejmasteru ili kako to vec ide... pa dovidjenja account.

Kapetanili - pokazao se ok. Nema razloga da se ne vrati. Ali jedna cetnicko-srpsko- nacionalisticka izjava - i DOVIĐENJA.

Kin recruitment - APSOLUTNO i svakako uvesti neki sistem ubacivanja novih ljudi.
Predlazem da se otvori topic na forumu gdje ce svako tko zeli nekoga ubaciti, napisati tko je, koliko godina ima, od kuda je i sta igra. Pa ako nemamo neku zapreku ubacimo covjeka na "trial". Ako u slijedecih tjedan-dva nitko nema primjedaba (primjedbe takodjer stavljati na isti topic) covjek ostaje kao member... ili tako nekako.

Amen.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Durmitor čet lip 26, 2008 2:17 pm

Btw, Krki - bravo. Nema se tu sta raspravljat, upozoravat i sl. Kick, dovidjenja. Da netko dodje u SWIM i otvoreno se deklarira kao cetnik i da jos ostane unutra. NO FUCKI' WAY.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Kapetanili čet lip 26, 2008 2:31 pm

Evo da se i ja javim...
Nisam znao za ovaj forum...
Talumaril, javljo sam ti se kasnije da ti sve objasnim ali sam vidio da si me stavio na ignore cim neodgovaras.

Necu se pravdati nikome nista jer mislim da nema potrebe.
Objasnio sam sve Durmitoru u igri i Brajkiju na skype.

Samo cu reci da imam 24 godine, znam sta je rat jer sam ga prozivio...i nebih o njemu da pricam kao sto i nepricam nikad.

Kad sam reko da pozovete druga u savez malo sam se bio pribojavao da ce da zasere situaciju jer sam znao kakav je tip, ali sam se nado da makar u igri moze da neprica o tome. Ali sam evo pogrijesio.

Necu zahtjevati da me vratite u kin ( a i nemam pravo) ali bih vollio da budem u ovome kinu iz jednostavnog razloga, zato sto su u njemu ljudi sa ovih prostora, nebitno jesu li Srbi, Hrvati ili Bosanci.

P.S.
Ovaj moj drug uopste nije los momak...ima oko 17 god ako se nevaram. ali eto misli da je IN sto se fura na Cetnistvo a bio je vjerovatno u pelenama dok su oko mene padale granate...
I vjerovali ili ne on ide u hrvatsku skolu...
I zamolio bi vas da mu se nejavljate ingame da nebi dolazilo do bilo kakve rasprave...tako je najbolje.

Vi odlucite kako hocete.

Pozdrav svima.
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by brajki čet lip 26, 2008 2:41 pm

evo ja predlažem da ako iko ima ikakvu zamjerku da se Kapetanili ubaci u kin neka sada kaže. On je meni rekao preko skypa da ga politika ne zanima i da samo želi opušteno igrati lotro ko i svi. Ako nije dobrodošao pa makar i samo od jednog člana rekao je da ne želi onda biti u našem kinu i da će se smjestiti u nekom drugom kinu.

Znači za njegov ulazak trebamo biti svi jednoglasni.
Ja sam za da on uđe ili barem da ga stavimo na trial period ili nešto.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Durmitor čet lip 26, 2008 3:32 pm

Slazem se da se Kapetanili stavi u Kin na trial period. Covjek se stvarno cini ok, a SWIM je otvoren jednako za Hrvate, Srbe i Bosance. Dok god su korektni LOTRO igraci i ne kvare "homely" atmosferu unutar kina.
Samo Slovence ne pustamo, dok ne ukinu vinjete. Very Happy Very Happy

A njegov drugar, Četnik/Gilgat/Gilgatar - NE. Amen.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Ghostara Ashvaraga čet lip 26, 2008 3:44 pm

Ja sam za. Kapetanili se čini skroz ok.
Ghostara Ashvaraga
Ghostara Ashvaraga

Broj postova : 478
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Ghostara Ashvaraga
Class & Lvl: Guardian 60.lvl
Radiance: 50

http://kkcrew.com

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Orhelm čet lip 26, 2008 4:32 pm

I ja sam za. albino
Orhelm
Orhelm

Broj postova : 98
Registration date : 13.03.2008

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Kapetanili čet lip 26, 2008 9:36 pm

I ja sam za Shocked

Gilgat i Gilgatar su jedan covjek. Karakter Gilgat je neaktivan jer je na njemu skroz preskocio Epic Prologue pa nije mogo da uzme questove iz njega, neznam zasto.
Cetnik je drugi covjek.

Cetniku su promjenili nik u neznam sad kako ono bi, i rekli mu da stavi on kako hoce nik ponovo, valjda.
Valjda su se malo opametili.

I da pitam jos jednu stvar...
Hoce li vama smetati (ako ja udjem u kin) sto cu ja nekad sa nekim od njih dvojice ici u Fallowshipu na questove?

P.S.
Posto ja igram ovo u svojoj igraonici, na mome kompu mi igra radi ok, ali na jednome kompu me igra izludjuje. Na tome kompu je instaliran CyberCaffePro. Cesto puta kad se igra pokrene na njemu, odmah se jednostavno minimizira i nemoze se maksimizirati. Zna li neko zasto?
Kapetanili
Kapetanili

Broj postova : 1151
Age : 40
Lokacija : Ljubinje
Registration date : 26.06.2008

MyLotro
Main character: Kapetanili
Class & Lvl: Champion level 65
Radiance: 125

http://www.porodicasikimic.com/

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Kadargo čet lip 26, 2008 11:52 pm

Nemam ništa protiv toga da Kapetanili uđe u kin.

Kadargo
Admin

Broj postova : 59
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character:
Class & Lvl:
Radiance: 0

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Durmitor pet lip 27, 2008 2:03 am

Kapetanili je napisao/la:I ja sam za Shocked

Cetniku su promjenili nik u neznam sad kako ono bi, i rekli mu da stavi on kako hoce nik ponovo, valjda.
Valjda su se malo opametili.
?

Promijenili su mu? Fino. Prijavih ga danas. Ocito, brzo i efikasno rade svoj posao.
Durmitor
Durmitor

Broj postova : 540
Age : 47
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Gyala
Class & Lvl: RK 65
Radiance: 120

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Talumaril pet lip 27, 2008 11:20 am

Kapetanili, još jednom, dobro došao, i sorry zbog nesporazuma.

A što se tiče tvog questanja s drugim ljudima, tu nema apsolutno nikakvih problema. Tvoje je pravo da questaš s kime god hoćeš.

Moji su dojmovi zasad da si duhovit i zabavan tip, a takvi nam uvijek dobro dođu u Kinu. I nemoj zamjeriti što nekad nismo brbljavi na chatu. Znamo se zabit u neki stvarno gadan quest / raid / grind ili se uštekat na TS pa jedva da i vidimo chat.

Također, iskoristit ću ovu priliku da zamolim Bertu ili Srkija ili tko već ima administrativne privilegije tu na Forumu da otvori sekciju Kin Recruitment. Ili Learn to SWIM. Ili SWIMming Pool. Smile

Prijedlozi su dobrodošli. Smile

Uglavnom, tamo ćemo u prvom poustu napraviti nešto kao formular. Zvuči pretenciozno, ali tako se to radi otkad ja igram MMO-e. Par informacija, kao što je i Durmitor sugerirao. Ljudi koji žele u Kin mogu ispuniti taj formular, mi ćemo svi kao Kinship brzopotezno baciti oko na to i eto. Čisto da imamo bar mali uvid u to koga primamo.
Talumaril
Talumaril
Admin

Broj postova : 1222
Age : 49
Lokacija : Beside Myself
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Talumaril
Class & Lvl: Hunter, level 65
Radiance: Yes. :)

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Patuljak pet lip 27, 2008 3:01 pm

Learn to SWIM!!!
Patuljak
Patuljak

Broj postova : 392
Age : 45
Lokacija : Zagreb
Registration date : 11.03.2008

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by brajki pet lip 27, 2008 5:20 pm

Durmitor je napisao/la:
Samo Slovence ne pustamo, dok ne ukinu vinjete. Very Happy Very Happy

A njegov drugar, Četnik/Gilgat/Gilgatar - NE. Amen.

Moj stari je presretan što u uveli vinjete, jer sad za 35 eura može stalno prolaziti kroz sloveniju kroz pola godine.
brajki
brajki

Broj postova : 1096
Age : 43
Registration date : 11.03.2008

MyLotro
Main character: Brajkior
Class & Lvl: Hunter lvl 65
Radiance:

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Kharadrim pon kol 25, 2008 3:05 pm

opet kasno palim, ali moram se zaglasati, obzirom da je situacija kakva je i da je natjerala nase oficire na razmisljanje. a obzirom da sam i ja jedan od "the founders of SWIM" htio bih dati svoj sud Smile

krky, ukratko, dobro si napravio, nisi se trebao preispitivati, ali drago mi je da si nam prepricao svoje predikamente. pocetna premisa da politici nema mjesta u kinshipu i lotru je dovoljna, ali ovo je situacija koja ide dublje i neminovno zadire u ono najbitnije - ubija zabavni duh igre. ne treba nam ni potencijalni "neprijateljski kin" ili playeri koji ce nas tako provocirati ili zajebavati ili samo prepucavati se isticuci svoja suprotna misljenja, a kamoli jos da to imamo u svojem kinshipu.

mozda ce zazvucat glupo, ali stalo mi je i do imidza kina, a mislim da smo po tome jedan od boljih na serveru, atmosfera u igri je stvarno nepobjediva. takav nekakakv outcast bi mogao otjerati neke ljude iz kina ili odbiti nove da se prikljuce. no opet velim, bitnije mi je sta bi meni kao i ostatku ta situacija ubijala veselje u igri...

dosta se vec reklo, samo utvrdjujem i dajem podrsku Smile
Kharadrim
Kharadrim

Broj postova : 673
Age : 46
Registration date : 11.03.2008

http://www.kkcrew.com

[Vrh] Go down

Škakljiva situacija Empty Re: Škakljiva situacija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.